5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τα πανηγυρια μην μου τα θιγετε, τα πανηγυρια!
οσοι δεν εχουν βιωσει την εμπειρια πανηγυρι στο χωριο (ειδικα επι πασοκ με τους διαγωνισμους που κερδιζες κοτες,λαγους και σιδερωστρες) θα φυγουν απο αυτον τον κοσμο δυστηχισμενοι, word.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
τα πανηγυρια μην μου τα θιγετε, τα πανηγυρια!
οσοι δεν εχουν βιωσει την εμπειρια πανηγυρι στο χωριο (ειδικα επι πασοκ με τους διαγωνισμους που κερδιζες κοτες,λαγους και σιδερωστρες) θα φυγουν απο αυτον τον κοσμο δυστηχισμενοι, word.
βρε μια χαρα ειναι και το χωριο και η θαλασσα εχω ζησει και στα 2 εχω ωραιες αναμνησεις και τα αγαπω
και τους αυθεντικους ανθρωπους αγαπω πολυ.
αυτους με μπεσα καταλαβες.
Εγραψα τι ηθελα να πω και απλα δοθηκε το περισσοτερο βαρος απο καποιους σχολιαστες σε μορφωση και παιδεια.
μα δεν αναφερθηκα καν σε κατι τετοιο.Εγραψα επακριβως τι ηθελα να πω με την εν λογω λεξη οπως τη χρησιμοποιησα.Thats all.

Μην ειστε ευκολα παρεξηγησιαρηδες.Ρωτηστε πρωτα ο αλλος γιατι γραφει αυτο που γραφει και μετα καντε και κριτικη και ριξτε βελη. :thumbup:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βρε μια χαρα ειναι και το χωριο και η θαλασσα εχω ζησει και στα 2 εχω ωραιες αναμνησεις και τα αγαπω
και τους αυθεντικους ανθρωπους αγαπω πολυ.
αυτους με μπεσα καταλαβες.
Εγραψα τι ηθελα να πω και απλα δοθηκε το περισσοτερο βαρος απο καποιους σχολιαστες σε μορφωση και παιδεια.
μα δεν αναφερθηκα καν σε κατι τετοιο.Εγραψα επακριβως τι ηθελα να πω με την εν λογω λεξη οπως τη χρησιμοποιησα.Thats all.

Μην ειστε ευκολα παρεξηγησιαρηδες.Ρωτηστε πρωτα ο αλλος γιατι γραφει αυτο που γραφει και μετα καντε και κριτικη και ριξτε βελη. :thumbup:
πιο πολυ χιουμοριστικο ηταν το σχολιο παρα judgmental
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Για να δούμε..λοιπόν:
1) Ούσα μοναχοπαίδι, θέλω να μου χαϊδεύουν τα αφτιά και να είμαι στο επίκεντρο!
2) Είμαι φανατική οπαδός του Ολυμπιακού, σε τέτοιο βαθμό που όταν έβγαινα έξω και ωρυόμουν οι παρευρισκόμενοι στη καφετέρια με κοίταζαν καλά-καλά, τύπου ''μαζέψτε την'' :P
3)Είμαι ή του ύψους ή του βάθους. Η μέση κατάσταση, δεν υπάρχει!
4) Ενθουσιάζομαι και απογοητεύομαι με την ίδια σχεδόν ευκολία
5) Είμαι από τα άτομα που αν με εμψυχώσεις, μπορεί από καλή να γίνω άριστη! Εαν πάλι δεν, μπορεί να μουλαρώσω και να μην ασχολούμαι καν!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Για να δούμε..λοιπόν:
1) Ούσα μοναχοπαίδι, θέλω να μου χαϊδεύουν τα αφτιά και να είμαι στο επίκεντρο!
2) Είμαι φανατική οπαδός του Ολυμπιακού, σε τέτοιο βαθμό που όταν έβγαινα έξω και ωρυόμουν οι παρευρισκόμενοι στη καφετέρια με κοίταζαν καλά-καλά, τύπου ''μαζέψτε την'' :P
3)Είμαι ή του ύψους ή του βάθους. Η μέση κατάσταση, δεν υπάρχει!
4) Ενθουσιάζομαι και απογοητεύομαι με την ίδια σχεδόν ευκολία
5) Είμαι από τα άτομα που αν με εμψυχώσεις, μπορεί από καλή να γίνω άριστη! Εαν πάλι δεν, μπορεί να μουλαρώσω και να μην ασχολούμαι καν!
Θρυλαρα κι εσυ?:clapping:
Same here σε σημειο να μιλαω για οπαδικα και να με κοιτανε καπως :clapping:
college football uga GIF by University of Georgia
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
1) λατρεύω να πίνω τον καφέ μου στο κρεβάτι το πρωί(καπουτσίνο σκέτο παρακαλω :bleh:)
2) μου αρέσει να μπαίνω σε ντιμπέιτ , κυρίως πολιτικά, και να υποστηρίζω τη θέση μου μέχρι τελικής πτώσης
3) το καλύτερο δώρο που μπορείς να μου κάνεις είναι ένα πολύ καλό βιβλίο
4) αν νιώσω ότι μου φέρεσαι εσκεμμένα με αγένεια, την έβαψες
5) είμαι αρκετά ευαίσθητη αλλά και δυναμική-αντιφατικο?-ετσι για να σας μπερδεύω λιγάκι
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1) Είμαι περίπου κακομαθημένη.
2) Παίζω φανατικά diablo.
3) Έχω 2 γάτες.
4)Γενικά είμαι πολύ εσωστρεφής.
5)Ακούω κατα βάση metal.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
1) Δεν αντεχω να με αμφισβητούν
2) Ευκολοτατα αγνοώ οποιον δεν χωνευω
3) Εχω πολυ καλη μνημη
4) Αγαπαω πολυ τα ζωα
5) Εχω κοκκινη ζωνη στο καρατε
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
• Too self-absorbed
• Too xenophobic
• An ignorant
• An impotent
• And an illiterate fickle person
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,297 μηνύματα.
1) είμαι αμφίχειρας ( μπορώ να γράψω και με τα δύο χέρια )
2) δεν ξεχνάω ποτέ τίποτα από το παρελθόν.
3) είμαι υπερβολικά αντικοινωνικός-εσωστρεφής
4) Νευριάζω δύσκολα
5) Δεν είμαι ποδοσφαιρόφιλος ιδιαίτερα.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
1) είμαι αμφίχειρας ( μπορώ να γράψω και με τα δύο χέρια )
2) δεν ξεχνάω ποτέ τίποτα από το παρελθόν.
3) είμαι υπερβολικά αντικοινωνικός-εσωστρεφής
4) Νευριάζω δύσκολα
5) Δεν είμαι ποδοσφαιρόφιλος ιδιαίτερα.
Το 3ο και το 4ο ρε δεν φαίνεται με τίποτα :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,297 μηνύματα.
Το 3ο και το 4ο ρε δεν φαίνεται με τίποτα :P
Χαχα στο 3ο θα έλεγα είμαι στα όρια του μισανθρωπισμού :P

Στο 4ο όντως δεν φαίνεται λόγω του έντονου τρόπου που γράφω αλλά στη πραγματικότητα δεν. Θέλει προσπάθεια να με νευριάσεις :P
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χαχα στο 3ο θα έλεγα είμαι στα όρια του μισανθρωπισμού :P

Στο 4ο όντως δεν φαίνεται λόγω του έντονου τρόπου που γράφω αλλά στη πραγματικότητα δεν. Θέλει προσπάθεια να με νευριάσεις :P
Σε αδικείς στο 3ο, αντικοινωνικός και μισάνθρωπος it’s too much..
Κλειστός και συνεσταλμένος καλύτερη περιγραφή, νομίζω.

εεε στο 4ο συνονόματε δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όντως φαίνεται ότι τα παίρνεις εύκολα. Ευτυχώς που απλώς «λανθάνει» η γραφή :upside:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,297 μηνύματα.
Σε αδικείς στο 3ο, αντικοινωνικός και μισάνθρωπος it’s too much..
Κλειστός και συνεσταλμένος καλύτερη περιγραφή, νομίζω.
Μπορεί, το μέλλον θα δείξει :P

εεε στο 4ο συνονόματε δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όντως φαίνεται ότι τα παίρνεις εύκολα. Ευτυχώς που απλώς «λανθάνει» η γραφή :upside:
Γενικά, πολλά νομίζουμε όταν γράφουμε έτσι "ψυχρά" και απρόσωπα για τον άλλον που καταρρίπτονται εν συνεχεία. Εντάξει η πολιτική και το lol οδηγούν τους ανθρώπους στα νεύρα :P
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Γενικά, πολλά νομίζουμε όταν γράφουμε έτσι "ψυχρά" και απρόσωπα για τον άλλον που καταρρίπτονται εν συνεχεία. Εντάξει η πολιτική και το lol οδηγούν τους ανθρώπους στα νεύρα :P
Θα συμφωνήσω λέξη προς λέξη, αν και αυτό το σατανα το lol δεν το γνωρίζω. Μου χε μείνει όμως, μια φορά που το χα δει, ένα απίστευτα σπαστικό ξεκούρδιστο κουνέλι.


—————————////////————————


Λοιπόν, ας προσθέσω άλλα 5 στοιχεία :

1) προτιμώ τον χειμώνα από το καλοκαίρι
2) θεωρώ τις κατσαρίδες ο,τι πιο σιχαμερό υπάρχει σε ζωύφιο
3) δεν μπορώ να κοιμηθώ με ανοιχτό το φως κι αν το κάνω με πιάνει πονοκέφαλος
4) φοράω φακούς επαφής καθημερινά (μύωψ γαρ)
5) λατρεύω το χορό
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
1. Μου αρέσει να τρώω κανονικό φαγητό για πρωινό (πχ τώρα τρώω κοτόπουλο τηγανιά με πιπεριές και πουρέ γλυκοπατάτας).

2. Έχω πολλούς μικρο-ψυχαναγκασμούς πχ με ενοχλούν τα κορδόνια που είναι δεμένα μόνο 1 φορά και μπορεί να λυθούν, το μαγιό πρέπει να το κάνω πρώτα κόμπο και μετά φιογκάκι για τον ίδιο λόγο, τα ποτήρια στην άκρη του τραπεζιού τα σπρώχνω ασυνείδητα προς τα μέσα ακόμη κι αν πρέπει να ξεβολευτω και να σηκωθώ από τη θέση μου για να τα φτάσω αλλιώς με πιάνει δύσπνοια, κλειδώνω το αυτοκίνητο 2-3 φορές για σιγουριά, ανοίγω συνεχώς την τσάντα μου για να δω αν είναι μέσα το πορτοφόλι και το κινητό μου, πολλές φορές ανοίγω σε άκυρες στιγμές το πορτοφόλι μου για να δω αν είναι εκεί κάρτα - δίπλωμα - ταυτότητα, κ.ό.κ.

3. Κοιμάμαι τόσο βαριά που πολλές φορές δεν έχω ακούσει ούτε κουδούνι που μου χτυπούσαν.

4. Έχω φάει τρελό κόλλημα με τις ασιατικές σειρές του νετφλιξ.

5. Μπορεί ο άλλος να μου μιλάει, να τον κοιτάω στα μάτια, να γνεφω καταφατικά και να μην έχω ακούσει ούτε μισή λέξη από αυτά που μου λέει.
 

Guest 009012

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1.Δεν μου αρέσει να γράφω πράγματα για τον εαυτό μου.
2.Έχω αυτοκαταστροφικές τάσεις.
3.Εμπιστεύομαι τη διαίσθηση μου.
4.Μου αρέσει να ακούω ότι έχω δίκιο.
5.Δεν παρεξηγώ ποτέ τίποτα κατά λάθος. Όσοι μ´έχουν αδικήσει και δεν το παραδέχονται, δεν ησυχάζουν ποτέ από ´μένα.

Αυτά ! Καλημέρα !! ^_^
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
1 Μου αρέσει να πινω ανθρώπινο αιμα
2 Μου αρεσει να βασάνιζω τους ανθρώπους των οποίων πινω το αιμα
3 Στο τρίτο μου υπόγειο εχω μια τεράστια συλλογή απο σουγιαδες
4 Το δευτερο υπόγειο απο χωρο βασανηστηριων το μετετρεψα σε αποτεφρωτηριο
5 Μου αρέσει να κανω πλακα ακομα και αν είναι αποτυχημένη(εγω το διασκεδάζω)

(4 lies,1 truth )
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 009012

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αχαχαχ πλακατζού εσυ..
παααντως δεν έχω λόγο να μην αμφισβητώ ότι δεν είσαι βρικόλακας… Το Ίντερνετ είναι ένα επικίνδυνο μέρος 👀👀👀👀👀
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top