5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
5)Τρώω μόνο κρέας.

αυτή ήταν πραγματικά αποκαλυπτική δήλωση, όχι σαν τους υπόλοιπους... :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
αυτή ήταν πραγματικά αποκαλυπτική δήλωση, όχι σαν τους υπόλοιπους... :crazy:

Νε. Απομυθοποιήθηκα νομίζω. :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. τρελαινομαι με την κατασταση της χωρας.
2.μου ρχεται να σπασω στο ξυλο τους μισους συμφοιτητες μου...
3..αλλα κατα ταλλα ειμαι ειρηνικος τυπος.
4.σκοπευω να βαλω ενα ακομη φιλτρο στους φιλους μου
5.θελω να ξεκινησω ιππασια. κανονικη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Οταν ειμουν μολις 9 μηνων και ολη μου η οικογενια ειχε παει στην παραλια, μαζι και εγω, αν και ακομα φοραγα πανες και πουσουλουσα εκανα τα παντα για να μπω στο νερο.

2.Ειμαι πολυ ζηλιαρης στα αιστιματικα

3.Καποτε ακουγα hip-hop, αλλα ευτιχος αλλαξα προσανατολισμο

4.Απο 2 χρονων ηθελα να μαθω κιθαρα, επειδη επαιζε ο ξαδερφος μου

5.Και απο τα 4 ηθελα να μαθω κιθαρα για να μπω στο συγκροτιμα του ξαδερφου μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
1.- Δεν κολυμπώ και δεν πετάω: ευτυχώς περπατώ!
2.- Είμαι έξυπνος τόσο, που με θλίβει το άχρηστο περίσσευμα της εξυπνάδας μου.
3.- Γεννήθηκα σε δίσεκτο έτος.
4.- Λυπάμαι τον Οδοντίατρο, όταν ασχολείται με τα δόντια μου και
5.- Όταν πάει να με πάρει από κάτω, θυμάμαι εκείνο το "πικρό ποτήρι" Του, και "ανασταίνομαι"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1)Αναψα φωτιά όταν είμουν μικρή στην κουζίνα της μάνας μου παιζοντας με τον αναπτήρα:redface:
2)Ποτέ δεν ζητάω υλικά αγαθά, ποτέ δεν θα πώ πάρε μου αυτό, ακόμα και σε πολλύ μικρή που ήμουν, αφήνω τους άλλους να κάνουν ότι νομίζουν
3)Κατέστρεψα ένα μηχανάκι 5 λεπτά πρίν το πουλήσει ο αδερφός μου, το τράκαρα και έπεσε ένα κομάτι βουνό πάνω μας(εμένα και το μηχανάκι):redface:
4)Εχω φτύσει καθηγητή μου, όχι ακριβώς φτύσιμο κάτι πιό χοντρό:redface::whistle:
5)Κάνω την ίδια υπογραφή με τον πατέρα μου, έπαιρνα χάλια βαθμούς και είχα μάθει να την πλαστογραφώ για να μην με πάρει χαμπάρι ότι έπαιρνα μονάδες σε όλα τα τέστ και διαγωνίσματα, τώρα πιά την έχω αλλάξει..

Υ.Γ στο 5 η υπογραφή μου και η υπογραφή του αφεντικού μου είναι ολόιδιες, μόνο εγώ και εκείνος μπορούμε να τις ξεχωρίσουμε:D(απο την σκύλα στην χάριβδη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1.Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τσιγάρο. (φλώρος:P)
2.Δεν πίνω αλκοόλ και καφέδες.
3.Πλέον, κοιμάμαι στις 5 το πρωί και ξυπνάω στις 13:00.
4.Ενώ η φιλία σημαίνει πολλά για μένα, αν κάποιος μου κάνει μια στραβή τον ξεγράφω κ-α-τ-ε-υ-θ-ε-ι-α-ν. Όσο στενός φίλος κι αν είναι. Κι έχω κατηγορηθεί πολύ γι'αυτό, αλλά τουλάχιστον νιώθω καλά με τον εαυτό μου.
5.(Συνδέεται με το 4) Πριν το καλοκαίρι είχα 7-8 στενούς φίλους. Τώρα έχω 2. Και χαίρομαι γι'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.εχω προτυπα τρεις τεσσερις ανθρωπους, πολυ καθημερινους, καποιοι και αγραμματοι.

2.θελω να κανω σεξ σε αεροπλανο. αλοιμονο τι θα παθει ο φιλος μου αμα βρω ευκαιρια. ειδικοτερα, γουσταρω πιο πολυ υπερατλαντικες πτησεις και ξανθια αεροσυνοδο στη συντροφια μας. δε θα με χαλαγε ποτε και ενας αρρενωπος λατινος φυσικα. :P

3.εχω μεινει πανω απο τεσσερις ωρες μεσα σε ενα κοτετσι, οταν ημουν μικρη, γιατι μου αρεσε να ταιζω τις κοτες. δε με εκοφτε καθολου που οι δικοι μου ειχαν φτασει μεχρι την αστυνομια για να με βρουν.:P

4.επισης, ειχα για 2-3 μερες κατοικιδιο στο κεντρο της αθηνας ενα κατσικακι (ναι καλε, κανονικο! μπεεε-εεε!!) και το κυκλοφορουσα κανονικα με λουρακι, μπεμπιλινο και βαμμενα νυχια κοκκινα. μεχρι που εκανε κακα του στο ταχυδρομειο και η μαμα μου επαθε το 8ο συνεχομενο εγκεφαλικο, οποτε το πηγε στο λιβαδι παλι (εκει που επρεπε να το ειχαμε παει απο την αρχη), παρα το οτι εγω το ρεμπελο, απο την πρωτη στιγμη της ειχα ξεκαθαρισει οτι αν μου το παρει θα φυγω απο το σπιτι (ημουν δεν ημουν 5 χρονων ε..)..
τελικα το κατσικακι στο λιβαδι εγινε μανουλα, και πεθανε απο βαθια γηρατεια. :)

5.πινω τουλαχιστον 5 κουπες πρασσινο τσαι την ημερα, με τις αντιστοιχες κουταλιες μελιου,εννοειται. (λετε να κανει κακο?:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
1.Τρόω πατσά τα πρωινά μετά το ξενύχτι.
2.Όταν με πιάνουν οι μαύρες μου ακούω μέταλ και παίζω παιχνίδια με ξύλο.
3.Γράφω σε blog κατά καιρούς τις σκέψεις μου.
4.Ακούω Χρύσπα στα κρυφά:P
5.Είμαι τελειομανής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. μου αρέσει να προγραμματίζω πολύ καιρό πριν διάφορες σημαντικές για μένα στιγμές (πχ έχω ήδη κανονίσει σχεδόν τα πάντα για την βάφτιση του μικρού τον Σεπτέμβρη)
2. αποφάσισα να μακρύνω τα μαλλιά μου και ήδη το κάνω
3. ξεκινάω κάθε δευτέρα δίαιτα και την κόβω κάθε τρίτη :(
4. λατρεύω να αλλάζω διακόσμηση στο σπίτι με μικρές λεπτομέρειες γιαυτό το ΙΚΕΑ είναι απ τους καλύτερους φίλους μου
5. σταμάτησα να τρώω τα νύχια μου για το χατήρι δυο πράσινων ματιών πριν από χρόνια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
  1. Είμαι τεμπέλης, βαριέμαι πάσης φύσεως πρόγραμμμα και δεν έχω καλό μνημονικό.
  2. Έχω φοιτήσει 2 φορές τη πρώτη λυκείου διότι ήμουν αντικοινωνικός και οι καθηγητές μου αποφάσισαν αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος.
  3. Είχα μία σχέση για 3 περίπου χρόνια.
  4. Κοιμάμαι πολύ, αλλά πάρα πολύ.
  5. Έχω τρείς μεταλλικές λάμες στο δεξί μου γόνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
1.Μ'αρέσει τρελά (να παίζω) ποδόσφαιρο!
2.Έχω 3 μεγαλύτερα αδέλφια,
3.Ταξιδεύω (Για Κάρπαθο και πίσω) 6 φορές το χρόνο και έχω μπει μόλις μία σε αεροπλάνο.
4.Δεν τρώω κρέας:sick:
5.Λατρεύω τον Μπομπ Σφουγγαράκη!
:redface::):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ας βάλω κι άλλα...
1. Δεν έχω τρυπήσει τα αυτιά μου, δεν έχω κανένα piercing.
2. Είμαι κι εγώ οργανωτικό φρικιό, ακόμα και για τη διασκέδαση νιώθω καλύτερα να ξέρω τι θα κάνω.
3. Για πρωινό μπορώ να φάω μόνο γιαούρτι με δημητριακά. Αλλιώς ή νυστάζω ξανά ή πεινάω γρήγορα.
4. Μιλάω αγγλικά, γαλλικά, γερμανικά, λίγα ιταλικά και μαθαίνω αραβικά.
5. Λόγω χτυπημάτων και τραυμάτων έχω συχνά πόνους στη μέση, τα γόνατα, τα πλευρά, τον αυχένα, τον δεξί καρπό και το αριστερό πέλμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Toεισητήριο για να πάω στη δουλειά με τρένο κάνει περίπου 3 ευρώ.
Από τον Ιανουάριο του τρέχοντος έτους έχω πετάξει σίγουρα 15 φορές με αεροπλάνο.
Μου αρέσουν τα γέυματα αεροπλάνου.
Έχω συμπεριφορά αλλοπρόσαλη, απολαμβάνω να λέω άσχετα όταν άλλοι λένε συμβατικά πράγματα και με ιντριγκάρει το απορημένο βλέμμα τους που θέλει να πει «Αυτή γιατί τη φέραμε εδώ πέρα».
Όταν βγαίνω έξω, συχνά πίνω κρασί σαμπανιζέ.

Στα 5, το 6ο δώρο.

Αυτή τη στιγμή βαριέμαι τόσο πολύ να δουλέψω... (φαίνεται υποθέτω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κι άλλα...
1. Έχω συλλογές cd, αυτοκολλητάκια από φρούτα, περιτυλίγματα, καρφια και παλιά νομίσματα.
2.Μου αρέσουν τα αρχαία κι ας μην το παραδέχομαι.
3.Δεν θυμάμαι τι έφαγα χτες, αλλά μπορώ να πω ημερομηνία, ώρα, αφορμή και πρόσωπα που συμμετείχαν σε ενδιαφέρουσες συζητήσεις πριν χρόνια.
4.Ξυπνάω καθημερινά κατά τις 5 το πρωί.
5.Θέλω να κάνω piercing στο χέρι (μεταξύ αντίχειρα και δείκτη).
:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
1 δεν γνωρίζω να κολυμπάω (όχι καλά τουλάχιστον)
2 έχω κερδίσει το πρώτο μετάλλιο στον αγώνα τον 100 στους αιγαιοπελαγίτικους..(όταν πήγαινα στίβο)
3 μου αρέσει η ιστορία και περισσότερο μεσαιωνική και πολεμική οπός και η αρχαία
4 δεν καπνίζω ούτε πεινώ ανθρακούχα (άντε 1 την εβδομάδα)
5 τον τελευταίο καιρό βιώνω την τεμπελιά σε όλο τις το μεγαλείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμ

1. δεν έχω πιεί σκέτη κοκα-κόλα ποτέ (μόνο με ουίσκι και αυτό ελαχιστότατες φορές)
2. Το αυτό για την sprite :P
3. Έχω περάσει κανά 2χρονο από τη ζωή μου να σκέφτομαι να βάψω τα μαλλιά μου κατακόκκινα (όπως η Αγγελική Λαμπρη), αλλά είμαι αρκετά "κότα" και δεν το τόλμησα :redface:
3. Έχω ζήσει σε 7 διαφορετικά σπίτια μέχρι τα 18 μου
4. Ο πιο κοντός άντρας που τα είχα ήταν... πιο κοντός από μένα (και εγώ είμαι 1.58 )
5. Ο πιο ψηλός άντρας που τα είχα ήταν 2.01 και έπαιζε μπάσκετ σε ομάδα της Β' Εθνικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμμ


5. Ο πιο ψηλός άντρας που τα είχα ήταν 2.01 και έπαιζε μπάσκετ σε ομάδα της Β' Εθνικής

Αν τα θυμαμαι ακομα καλα...Α2 θα ηταν , δεν υπαρχει Β' Εθνικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Συγγνώμη για την αδιακρισία, αλλά πόσο ήταν?
Ο πιο κοντός ντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Υπάρχει καλέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top