24 ώρες πριν το τέλος του κόσμου!

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγώ δεν νομίζω ότι θα ενημέρωνα κανένα, δεν υπάρχει λόγος να του χάλαγα την μέρα ιδίως αν ήταν και η τελευταία του. Θα νοίκαζα ένα πανάκριβο αμάξι, θα έμενα στην καλύτερη σουίτα στο Hilton και θα την ώρα που θα έσκαγε ο κομμήτης θα έπινα ένα πανάκριβο κρασί σε ένα γεύμα με αστακό κτλ. Αν είναι να πάς ας πάς χαρούμενος τουλάχιστον

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
παρέα θέλεις?:P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ας γράψω επιτέλους σ'αυτό το θέμα που κάθε φορά που το βλέπω νομίζω ότι πρόκειται για το 24 ( σείριαλ της tv) :redface: .
Λοιπόν, θα προειδοποιούσα τους φίλους μου,θα τρομοκρατούσα τους εχθρούς μου :devil: Μετά θα έπαιρνα ένα μεγάααααλο δάνειο από μια τράπεζα και θα έκανα όλα τα επικίνδυνα πράγματα και σπορ που θέλουν ένα σωρό λεφτά :) . Αφού έτσι κι αλλιώς θα ''πήγαινα'' που θα ''πήγαινα'' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
...θα εκανα το σταυρο μου...και μετα θα επαιζα και θα μιλουσα ολη μερα με τα παιδια μου για να πεθανω ευτυχησμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγώ θα έκανα ότι και ο Valder:

Θα πήγαινα σ' εκείνη που θέλω, θα της το έλεγα, θα πέρναγα τις 24 ώρες μαζί της και θα την κράταγα στην αγκαλιά μου την ώρα που θα πέσει ο κομήτης. Αφού θα πάμε που θα πάμε, ας πάμε μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?

Προσπαθώ να χαρώ τις τελευταίες μου στιγμές και -φυσικά- δεν το λέω σε κανέναν (θα γίνει που θα γίνει,γιατί να τους στεναχωρήσω;;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όπως λέμε μετά το Γυμνάσιο... τι;:P

Λοιπόν δεν ξέρω αν σας έχει απασχολήσει ποτέ, αλλά εγώ το έχω σκεφτεί. Ομολογώ ότι αφορμή για κάτι τέτοιο υπήρξαν ταινίες με ανάλογο περιεχόμενο. Για τι πράγμα μιλάω; Απλά ρωτάω, " Εσείς τι θα κάνατε αν μαθαίνατε ότι το τέλος του κόσμου έρχεται σε 1 μέρα;". Δεν προλαβαίνετε τίποτα; Ναι, αλλά δεν υπάρχει γυρισμός, σε 24 ώρες απο τώρα, η γη θα καταστραφεί και μαζί της όλος ο πληθυσμός της (υποθετικό σενάριο, δεν βγάζω είδηση). Εσείς τι κάνετε; Όπως καταλαβαίνετε είναι τελείως διαφορετικό, απο το να σου πουν ότι εσύ και μόνο έχεις 1 μήνα ζωής πχ, αλλά δεν ήθελα να θίξω τέτοιο θέμα γιατί είναι κάπως θλιβερό. Αντίθετα το να πεθάνουμε όλοι μαζί έχει πλάκα :clapup:
Εντάξει δεν έχει πλάκα, απλά προσπαθώ να ελαφρύνω λίγο την κατάσταση, μην μου το πάρετε κατάκαρδα ότι έρχεται το τέλος του κόσμου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Πλιατσικο, βιασμοι, κρεπαλη

αντε εναλακτικα να περνουσα την ημερα αγγαλια με το αλλο μου μισο μπας και περασει λιγο πιο αργα ο χρονος κοντα της.

κααατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάντως σε τέτοιες καταστάσεις μπαίνουν πολλά διλλήματα. Πες πχ, ότι βλέπεις 5 μαντραχαλάδες να βιάζουν μια κοπέλα, γύρω σου χαμός, να σπάνε βιτρίνες, να παίζουν ξύλο, να κλαίνε να φωνάζουν. Εσύ τι κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Snake

Νεοφερμένος

Ο Snake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Νομίζω πως θα αντιδράσεις με το ένστικτο. Θα κανεις ότι θα έκανες και αν δεν συνέβαινε ότι συμβαίνει. Είναι μικρος ο χρόνος για να συνηδητοποιήσεις ότι αύριο όλα θα εχουν χαθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μάλλον λίγοι είμαστε που το έχουμε σκεφτεί το σενάριο ε; Εγώ λέω να το σκεφτείτε και να μας πείτε και οι υπόλοιποι τι θα θέλατε να κάνετε, για να είστε και προετοιμασμένοι στην περίπτωση που γίνει. Δηλαδή το να βρείτε τζίνι με 3 ευχές το έχετε πιο πιθανό;:P
Εκεί γιατί όλοι απαντάνε τι ευχές θα ήθελαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι κάτι που μπορείς να το ξέρεις. Σαν πρώτη σκέψη μου έρχεται ότι θα ήθελα να το ρίξω σε σεξουαλικές δραστηριότητες, αλλά δεν ξέρω αν θα είχα κέφι.:confused: Ή να πω σε μερικά άτομα πόσο τα αγαπώ. Ή θα προσπαθούσα να γίνω Σούπερ-Ηρωίδα για να εμποδίσω τον μετεωρίτη ή ό,τι άλλο θα απειλεί τον πλανήτη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νομίζω πως θα αντιδράσεις με το ένστικτο. Θα κανεις ότι θα έκανες και αν δεν συνέβαινε ότι συμβαίνει. Είναι μικρος ο χρόνος για να συνηδητοποιήσεις ότι αύριο όλα θα εχουν χαθεί.

Συμφωνώ...
Και ειδικά με την υπογραφή σου, ΛΟΛ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Snake

Νεοφερμένος

Ο Snake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμ.... πριν το τέλος του κόσμου ε?
:hmm:
  1. θα σαβούριαζα τα πάντα που θα ήθελα χωρίς άγχος για τα κιλά μου :P
  2. θα έλεγα σε όσους αγαπώ ότι τους αγαπώ (Φυσικά)
  3. θα έκανα σεξ σε όλες τις πιθανές στάσεις (και επιπλέον για να κάψω τις θερμίδες απ όσα σαβουριασα (just in case Που καταφέρει η underwater να γίνει σούπερ ηρωίδα και μας σώσει απ το κακό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
  1. θα έκανα σεξ σε όλες τις πιθανές στάσεις (και επιπλέον για να κάψω τις θερμίδες απ όσα σαβουριασα (just in case Που καταφέρει η underwater να γίνει σούπερ ηρωίδα και μας σώσει απ το κακό :P)

:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
  1. θα έκανα σεξ σε όλες τις πιθανές στάσεις (και επιπλέον για να κάψω τις θερμίδες απ όσα σαβουριασα (just in case Που καταφέρει η underwater να γίνει σούπερ ηρωίδα και μας σώσει απ το κακό :P)

:rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νομίζω πως θα αντιδράσεις με το ένστικτο. Θα κανεις ότι θα έκανες και αν δεν συνέβαινε ότι συμβαίνει. Είναι μικρος ο χρόνος για να συνηδητοποιήσεις ότι αύριο όλα θα εχουν χαθεί.


:thumbup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Διλημα απο την μια δεν θα έλεγα τίποτα και απο την άλλη θα σκευτόμουν ότι όλοι θα ήθελαν να παιθάνουν χερετόντας ή κάνοντας κάτι σε αυτό και ότι αγαπούν, απο την άλλη θα έπερνα μια βόμβα θα την έβαζα μέσα στην βουλή για να πάει χαρούμενος ο κοσμάκης που μας πρήξαν τα σικώτια, μετά θα έπερνα ένα δάνειο και θα έπερνα ένα σκάφος πανάκρυβο, θα έβαζα μέσα τον άντρα μου και θα πηγαίναμε σε μια βαθυά θάλασα να άπολάφσουμε το θέαμα, άν κάποιος δικός μου ήθελα να ερχόταν ευπρόσδεκτος, ο θάνατος πρέπει να είναι μέσα στην μέθη, όσο για τα ανήψια μου θα τα έβαζα για ύπνο πρίν παίσει για να μην τρομάξουν :(

Δεν θέλω όμως να γίνει, δεν θα ήθελα να κοιμησω τους ανθρώπους που αγαπώ για αυτό τον λόγο, μόνο για να ξεκουραστούν, και δεν θα ήθελα να πάθει κανένας τίποτα, ποτέ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμμ.. δύσκολο. Θα έτρωγα κάτι νόστιμο σίγουρα, θα καλούσα όλους μου τους φίλους σε ένα γκραν πάρτυ, δεν θα ενημέρωνα κανέναν, θα έκανα σεξ με πάθος σαν να είναι η τελευταία φορά (:P) και θα φρόντιζα να κοιμάμαι την ώρα της συγκρουσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα διασκέδαζα όσο μπορούσα με τους ανθρώπους που αγαπώ και όχι σε κλάμπ:D αλλα θα μπορούσα να πάω σε ένα μέρος με όλους όσους αγαπάω και να περάσουμε το υπόλοιπο όλοι μαζί, ε τι να κάνουμε αυτά έχει η ζωή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top