2 αλήθειες, 1 ψέμα

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δε θα σχολιάσω κάτι άλλο γιατί είμαι πολύ αρνητικά προκατειλημμένη με το σεξ σε μικρή ηλικία και θα καταλήξει πολύ μεγάλη κουβέντα... ίσως σε κάποιο άλλο, αντίστοιχο θρεντ.
Ξερω και καταλαβαίνω αυτό που θελεις να πεις.
Ομως ηταν οκ. Δεν ηταν κατι άσχημο.
Θα μου πεις δεν ηξερα.
Κανεις μας δεν ηξερε😂
Θελω να πω ενταξει ειναι να εισαι συνειδητοποιημενος να μην αγεσαι και να μη φερεσαι.
Δε με εξαναγκασε ομως.
Το λεω. Ηταν οκ παιδι. Ηταν αλλιως στο θεμα αυτο.
Και κρατησε οσο κρατησε το σχολειο. Αληθεια.
Μετα απλα μας χωρισαν αλλα πραγματα.

Αγαπημενο μου ημερολογιο😂να βαλουμε ενα θρεντ παιδια
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι ανάμεσα στο 1 και το 2... Θα πω το 2 όμως γιατί έχει πιο πολλές λεπτομέρειες μέσα και μπορεί να έχεις αλλάξει μια απ αυτές (πχ την ηλικία) αλλά το γεγονός να είναι σχετικά αληθές.



Ας πω και για μένα, καιρό είχα...

1. Έχω δει στον ύπνο μου την καθηγήτρια των θρησκευτικών μου να αυνανίζεται. :look:

2. Πρώτη φορά οδήγησα αυτοκίνητο όταν ήμουν 9.

3. Το πρώτο μου φιλί το έδωσα όταν ήμουν 15.
To ψεμα το δικό μου ήταν το 3 δεν έχω πει ποτέ μαμά καθηγητή έχω πει δοοου πολλούς φίλους μου το οποίο φροϋδική μιλώντας είναι γουιερντ αζ φοκ

Στα δικα σου θα πω το 3 γιατί είναι το πιο βανιλλα

Ο ένας έχει εγκληματισει λέει εν τω μεταξύ η άλλη έκανε σεξ στα 12 ο άλλος είχε πορνογραφικό υλικό καθηγητή του....και εμένα οι γονείς μου αντί να είναι περήφανοι με κράζουν που όλη μέρα κάθομαι στον καναπέ μου και ακούω ήσυχα ήσυχα τη μουσικουλα μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
To ψεμα το δικό μου ήταν το 3 δεν έχω πει ποτέ μαμά καθηγητή έχω πει δοοου πολλούς φίλους μου το οποίο φροϋδική μιλώντας είναι γουιερντ αζ φοκ

Στα δικα σου θα πω το 3 γιατί είναι το πιο βανιλλα

Το πέτυχες αλλά γιατί ήταν στα 17 :laugh:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αγάπη πες μας λίγα περισσότερα λόγια για το 1 σου.
Ήταν μια τραυματική εμπειρία ομολογώ. Η καθηγήτρια είχε ένα μαυρογκρι καρεδακι, δε βαφοταν ποτέ, ντυνόταν λίγο σαν καλόγρια και στο όνειρο φορούσε πάλι τη φουστάνα τη μαύρη, είχε ανέβει στην έδρα, είχε ανοίξει τα πόδια, ήταν αξύριστη και έκανε αυτό το πράγμα κοιτάζοντάς μας με απόλυτη απάθεια, σαν να ήταν ό,τι πιο φυσιολογικό. Το τραγικό είναι ότι όταν είδα το όνειρο, την επόμενη μέρα είχα μάθημα μαζί της και δεν μπορούσα ούτε στα μάτια να την κοιτάξω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε ποια απαντηση ποιου μελους αναφερεσαι?
Εμένα με λένε Αγάπη, δεν το είπε χαϊδευτικά :laugh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ήταν μια τραυματική εμπειρία ομολογώ. Η καθηγήτρια είχε ένα μαυρογκρι καρεδακι, δε βαφοταν ποτέ, ντυνόταν λίγο σαν καλόγρια και στο όνειρο φορούσε πάλι τη φουστάνα τη μαύρη, είχε ανέβει στην έδρα, είχε ανοίξει τα πόδια, ήταν αξύριστη και έκανε αυτό το πράγμα κοιτάζοντάς μας με απόλυτη απάθεια, σαν να ήταν ό,τι πιο φυσιολογικό. Το τραγικό είναι ότι όταν είδα το όνειρο, την επόμενη μέρα είχα μάθημα μαζί της και δεν μπορούσα ούτε στα μάτια να την κοιτάξω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εμένα με λένε Αγάπη, δεν το είπε χαϊδευτικά :laugh:
Μετα το καταλαβα😂

Το απεβαλλες το απωθημενο με την καθηγητρια?
Αλλαξες κατευθυνση τι εγινε τελικα?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετα το καταλαβα😂

Το απεβαλλες το απωθημενο με την καθηγητρια?
Αλλαξες κατευθυνση τι εγινε τελικα?
Ναι, κανονικά ήταν να γίνει θρησκευτικών αλλά φοβήθηκε μην αρχίσει κι αυτή να ανεβαίνει στις έδρες και πήγε χημικό.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήταν μια τραυματική εμπειρία ομολογώ. Η καθηγήτρια είχε ένα μαυρογκρι καρεδακι, δε βαφοταν ποτέ, ντυνόταν λίγο σαν καλόγρια και στο όνειρο φορούσε πάλι τη φουστάνα τη μαύρη, είχε ανέβει στην έδρα, είχε ανοίξει τα πόδια, ήταν αξύριστη και έκανε αυτό το πράγμα κοιτάζοντάς μας με απόλυτη απάθεια, σαν να ήταν ό,τι πιο φυσιολογικό. Το τραγικό είναι ότι όταν είδα το όνειρο, την επόμενη μέρα είχα μάθημα μαζί της και δεν μπορούσα ούτε στα μάτια να την κοιτάξω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εμένα με λένε Αγάπη, δεν το είπε χαϊδευτικά :laugh:

Κριπι. Περίμενα κάτι πιο σεξι :(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Απλα ειπα οχι για το μαθημα
Αν επαιξε ρολο ξερω γω
Ξερεις το υποσυνείδητο
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κριπι. Περίμενα κάτι πιο σεξι :(

Ποτέ δε βλέπω σεξι όνειρα, σιγά μη μου κάνει τέτοια χάρη το μυαλό μου το διεστραμμένο. Για να καταλάβεις, μια άλλη φορά είδα ότι έκανα στοματικό σε μια 50αρα τραβεστί/drag queen. :) (Α να το ψήγμα lgbtqiσμού που ψάχνατε μέσα μου.)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποτέ δε βλέπω σεξι όνειρα, σιγά μη μου κάνει τέτοια χάρη το μυαλό μου το διεστραμμένο. Για να καταλάβεις, μια άλλη φορά είδα ότι έκανα στοματικό σε μια 50αρα τραβεστί/drag queen. :) (Α να το ψήγμα lgbtqiσμού που ψάχνατε μέσα μου.)

Λυπάμαι. Εγω βλέπω συχνά. Σήμερα είδα σεξ με ένα ωραίο κορασιο και μετά πως πλακονομουνα με ένα τρελό που ήθελε να μου πάρει το πορτοφόλι. Πέρασα υπεροχα και στα δύο. Πρέπει να σταματησεις το πολύ χενται Αγάπη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1. Έχω κλέψει αμάξι.

2. Έχω χτυπήσει δάσκαλο μου.

3. Έχω κατουρηθει πάνω μου από το φόβο μου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λυπάμαι. Εγω βλέπω συχνά. Σήμερα είδα σεξ με ένα ωραίο κορασιο και μετά πως πλακονομουνα με ένα τρελό που ήθελε να μου πάρει το πορτοφόλι. Πέρασα υπεροχα και στα δύο. Πρέπει να σταματησεις το πολύ χενται Αγάπη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1. Έχω κλέψει αμάξι.

2. Έχω χτυπήσει δάσκαλο μου.

3. Έχω κατουρηθει πάνω μου από το φόβο μου.

Να σου πω όμως, όταν βλέπεις τόσο ωραία όνειρα και ξυπνάς, ξενερώνεις. Αντιθέτως, όταν βλέπεις σαν τα δικά μου, ανοίγεις τα μάτια σου και συνειδητοποιείς πόσο πολύ αγαπάς την πραγματική ζωή σου, επανέρχεσαι στην πραγματικότητα και νιώθεις μια χαρά, μια ανακούφιση :laugh:

Θα πω ψέμα το 1 εκτός κι αν εννοείς να πάρεις κρυφά του πατέρα σου ξέρω γω.


ΥΓ: Όταν μιλάς για σεξ και αμέσως μετά γράφεις τη λέξη "πλακονομουνα", ας πούμε ότι ο άλλος δε διαβάζει ακριβώς αυτή τη λέξη. Πες έπαιζα ξύλο :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποτέ δε βλέπω σεξι όνειρα, σιγά μη μου κάνει τέτοια χάρη το μυαλό μου το διεστραμμένο. Για να καταλάβεις, μια άλλη φορά είδα ότι έκανα στοματικό σε μια 50αρα τραβεστί/drag queen. :) (Α να το ψήγμα lgbtqiσμού που ψάχνατε μέσα μου.)
χαχαχαχα μισο.Θελω να πω αν δεν εχεις δει ποτε σου τραβεστι γινεται να τη δεις ξαφνικα στον υπνο σου?
Να τη φτιαξεις εσυ?
οχι.
αρα θελω να πω υπηρξε καποιο ερεθισμα,τωρα γενικα γυμνο θα ειδες και το συνδιασες κατι τετοιο σκεφτομαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λυπάμαι. Εγω βλέπω συχνά. Σήμερα είδα σεξ με ένα ωραίο κορασιο και μετά πως πλακονομουνα με ένα τρελό που ήθελε να μου πάρει το πορτοφόλι. Πέρασα υπεροχα και στα δύο. Πρέπει να σταματησεις το πολύ χενται Αγάπη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1. Έχω κλέψει αμάξι.

2. Έχω χτυπήσει δάσκαλο μου.

3. Έχω κατουρηθει πάνω μου από το φόβο μου.
το 3
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θα πω το 2
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Έχεις αυνανιστει στην έδρα μπροστά σε όλους; :eek:
λοιπον ηταν α γυμνασιου στην πληροφορικη ολα τα παιδια στην ταξη κοριτσια αγορια.
ο καθηγητης πρεπει να ηταν πρωτοδιοριστος μεχρι 27 εκει δεν ηταν δηλαδη πανω απο 30
μας εκανε μαθημα κι εγω ως συνηθως απαντουσα συνεχεια:clapping:
και σε καποια φαση επειτα στην παραδοση λιγο αργοτερα ενω ας πουμε αυτος παρεδιδε και ελεγε για τους υπολογιστες πως λειτουργουν ξαφνικα πεταει το ονομα μου μεσα στην παραδοση:D
και ολη η ταξη σκαει στα γελια και γυριζουν και με κοιτανε:D
γελουσα κι εγω:D
και η πλακα ειναι οτι το ονομα μου δεν το ειπε μονο μια φορα
και δεν το ειπε για να μου απευθυνει ερωτηση:Dαπλα εν τη ροη του λογου του βγηκε και μετα ειπε εμμμμ παιδια να συνεχισουμε χαχαχαχαχα:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το βραδυ ειχα υγρο ονειρο μαζι του και η πλακα ειναι οτι ενω το βιωνα εβγαζα και φωνες και σε καποια φαση μεσανυχτα αναβει η μανα μου το φως:D
τι επαθες μου λεει?:D
με ποναει πολυ το στομαχι μου της λεω χαχαχαχαχα:D:D

δευτερη φορα το επαθα με εναν καθηγητη χημειας ερχοταν ολο απο πανω μου να δει τι γραφω
:clapping: :D ηταν παντρεμενος αυτος
αλλα και με αυτον ειχα υγρα ονειρα:clapping:
και με μια καθηγητρια φιλολογο ντυνοταν τοσο σεξυ,:D:clapping:και με αυτην ειχα φαντασιωση:D
Αυταααα στο σχολειο :bleh:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σου πω όμως, όταν βλέπεις τόσο ωραία όνειρα και ξυπνάς, ξενερώνεις. Αντιθέτως, όταν βλέπεις σαν τα δικά μου, ανοίγεις τα μάτια σου και συνειδητοποιείς πόσο πολύ αγαπάς την πραγματική ζωή σου, επανέρχεσαι στην πραγματικότητα και νιώθεις μια χαρά, μια ανακούφιση :laugh:
Έχει τύχει να δω τέτοια όνειρα και να ξυπνήσω και η πραγματικότητα να είναι ακόμη καλύτερη. Ήταν τόσο ωραία στιγμή :)
Θα πω ψέμα το 1 εκτός κι αν εννοείς να πάρεις κρυφά του πατέρα σου ξέρω γω.
Το βρήκες.
ΥΓ: Όταν μιλάς για σεξ και αμέσως μετά γράφεις τη λέξη "πλακονομουνα", ας πούμε ότι ο άλλος δε διαβάζει ακριβώς αυτή τη λέξη. Πες έπαιζα ξύλο :P
Ναι... Οι δικές μου λέξεις φταίνε... :shifty:
Είσαι κακή στις μάντεψιες :(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

λοιπον ηταν α γυμνασιου στην πληροφορικη ολα τα παιδια στην ταξη κοριτσια αγορια.
ο καθηγητης πρεπει να ηταν πρωτοδιοριστος μεχρι 27 εκει δεν ηταν δηλαδη πανω απο 30
μας εκανε μαθημα κι εγω ως συνηθως απαντουσα συνεχεια:clapping:
και σε καποια φαση επειτα στην παραδοση λιγο αργοτερα ενω ας πουμε αυτος παρεδιδε και ελεγε για τους υπολογιστες πως λειτουργουν ξαφνικα πεταει το ονομα μου μεσα στην παραδοση:D
και ολη η ταξη σκαει στα γελια και γυριζουν και με κοιτανε:D
γελουσα κι εγω:D
και η πλακα ειναι οτι το ονομα μου δεν το ειπε μονο μια φορα
και δεν το ειπε για να μου απευθυνει ερωτηση:Dαπλα εν τη ροη του λογου του βγηκε και μετα ειπε εμμμμ παιδια να συνεχισουμε χαχαχαχαχα:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το βραδυ ειχα υγρο ονειρο μαζι του και η πλακα ειναι οτι ενω το βιωνα εβγαζα και φωνες και σε καποια φαση μεσανυχτα αναβει η μανα μου το φως:D
τι επαθες μου λεει?:D
με ποναει πολυ το στομαχι μου της λεω χαχαχαχαχα:D:D

Και μου λεγε η μάνα μου να γίνω καθηγητής πληροφορικής και δεν την άκουγα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top