2 αλήθειες, 1 ψέμα

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Όντως ήταν βλακεια το 3ο αλλά δε μου ερχόταν κάτι καλύτερο εκείνη τη στιγμή, οπότε λέω ας τους μπερδέψω τουλάχιστον.

Το ψέμα είναι το 2.


ΥΓ: Τι σημαίνει ότι είμαι ροζ άτομο; :bounce:


Θέλει λίγη ανάλυση του τι πιστεύω ότι βγάζεις. Δεν είναι για εδώ. Έχει αναφερθεί κιόλας από κάποιον άλλον νομίζω, γιατί θυμάμαι ότι συμφώνησα.
Anyway, δεν πειράζει, χάσαμε.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
1.Δεν μου αρέσουν τα μακαρόνια με κιμα

2.Εχω 2000 followers στο instagram

3.Μου αρέσουν τα επιτραπέζια
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κι εγώ το 2 θα λεγα (παρόλο που ελπίζω να είναι το 1, ιεροσυλε :cry_x:)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ το 1 θα πω, υπάρχουν άνθρωποι που δεν τους αρέσει ο κιμάς; :worry:
Θα μπορούσε να είναι και το 2 αλλά είναι προφανές ψέμα. Επίσης δεν είναι και δύσκολο πια να αποκτήσεις τόσους followers.
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βάλτε κάτι που θα μπορούσε να βγει από το φορουμ παίδες,να δημιουργείται καμιά flawed ιστοριούλα σαν επιχείρημα,μην πηγαίνει τελείως random.Σαν της Λενώς το παράδειγμα ας πούμε,απλά όχι τόσο προφανές :hehe:

Πάμε ένα εύκολο μουσικό
3)Μ'αρέσει το I Knew You Were Trouble της Taylor Swift
1)M'αρέσει το Roar της Katy Perry
2)Μ'αρέσει το Toxic της Britney Spears
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Το ψέμα είναι το 2 με τους followers. Δεν έχω θέμα με το κιμά γενικά απλά δεν μου αρέσει το συγκεκριμένο φαγητό.
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Βάλτε κάτι που θα μπορούσε να βγει από το φορουμ παίδες,να δημιουργείται καμιά flawed ιστοριούλα σαν επιχείρημα,μην πηγαίνει τελείως random.Σαν της Λενώς το παράδειγμα ας πούμε,απλά όχι τόσο προφανές :hehe:

Πάμε ένα εύκολο μουσικό
3)Μ'αρέσει το I Knew You Were Trouble της Taylor Swift
1)M'αρέσει το Roar της Katy Perry
2)Μ'αρέσει το Toxic της Britney Spears
Γιατι έχεις βάλει τα νούμερα ανάποδα ρε τρελέ? Αποκλείω τη Katy Perry γιατί το έχω ανεβάσει το συγκεκριμένο τραγούδι σε διαγωνισμό και δε το ψήφισες. Επίσης την κοροϊδεύες για τα μαλλιά της μαζί με το harry akritas. Της Taylor Swift μου φαίνεται πιο πολύ για σε εσένα. Βέβαια έχω πετύχει ποστ σου με τραγούδι της Britney. Θα πω 3
Taylor.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ λέω να γράφουμε ιδιοτροπίες και βίτσια για να πέσει και λίγο γέλιο επί τη ευκαιρία.

Ενιγουει, δεν είχα ιδέα τι μπορεί να μη σ' αρέσει αφού είναι 3 ποπ τραγούδια, αλλά επειδή βλέπω ότι ο charmander το χει ψάξει το θέμα θα πάω κι εγώ με την επιλογή του.
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Θα πω 1, έτσι για να έχει ενδιαφέρον.

Λοιπόν, βάσει της προτεινόμενης λογικής:

1) Με ενοχλεί πολύ όταν η πόρτα του δωματίου μου δεν είναι τελείως κλειστη
2) Έχω φετίχ με τις γυναικείες πατουσες
3) Σε πρόταση threesome με την κοπέλα μου και μια άλλη, θα έλεγα οχι
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα πω το 2 μόνο και μόνο επειδή δε μου φαίνεσαι για άτομο που θα αποκάλυπτε κάτι τέτοιο για τον εαυτό του σ ένα φόρουμ. :cool:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
για φυσιο θα πω το 3
και για γκονταμν επισης το 3
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατι έχεις βάλει τα νούμερα ανάποδα ρε τρελέ? Αποκλείω τη Katy Perry γιατί το έχω ανεβάσει το συγκεκριμένο τραγούδι σε διαγωνισμό και δε το ψήφισες. Επίσης την κοροϊδεύες για τα μαλλιά της μαζί με το harry akritas. Της Taylor Swift μου φαίνεται πιο πολύ για σε εσένα. Βέβαια έχω πετύχει ποστ σου με τραγούδι της Britney. Θα πω 3
Taylor.

Καλή προσπάθεια.Δε θυμάμαι τον διαγωνισμό που λες :hmm:
Για το ποστ λογικά λες αυτό,που ήταν περισσότερο ''αστείο'' για την ομοιότητα τους Το toxic είναι κομματάρα και αποκλείεται πρώτο.Το trouble αν και μέτριο έχει αυτό το σημείο πριν το ρεφραιν που ακούγεται γαμάτο(''so shame on me now'') και γιατί έχουν γίνει decent covers από ποπ πανκ συγκροτήματα. Το Roar είναι τέρμα αδιάφορο.
Ψέμα είναι το 1)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γιατι έχεις βάλει τα νούμερα ανάποδα ρε τρελέ? Αποκλείω τη Katy Perry γιατί το έχω ανεβάσει το συγκεκριμένο τραγούδι σε διαγωνισμό και δε το ψήφισες. Επίσης την κοροϊδεύες για τα μαλλιά της μαζί με το harry akritas. Της Taylor Swift μου φαίνεται πιο πολύ για σε εσένα. Βέβαια έχω πετύχει ποστ σου με τραγούδι της Britney. Θα πω 3
Taylor.

Την Katy Perry δεν είχες βάλει στην αρχή; το άλλαξες;
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Θα πω το 2 μόνο και μόνο επειδή δε μου φαίνεσαι για άτομο που θα αποκάλυπτε κάτι τέτοιο για τον εαυτό του σ ένα φόρουμ. :cool:

Goddamn, spot on! Είχα σκεφτεί άλλες επιλογές πρώτα και αμέσως η εσωτερική φωνή μού είπε "ώπα, ώπα, σε συγχωρώ που τις σκέφτηκες να τις βάλεις, αλλά αν τυχόν αποκαλύψεις έστω και μία λέξη, θα την πληρώσει κάποιο άτομο που αγαπάς από τα δικά σου χέρια"

Όσον αφορά τις επιλογές. Αναγκαία, αλλά όχι ικανή, συνθήκη για θαλπωρή, είναι να είναι η πόρτα τελείως κλειστή.
Ωραία τα γυναικεία πόδια, αλλά όχι και στον βαθμό αυτό. Υπάρχουν και καλύτερα μέρη.
Σοβαρή σχέση και (τέτοιος) μοιρασμός, δεν πάνε μαζί. Άσε που τέτοιο παλικάρι και να μην φτάνει στη σοβαρή σχέση μου (που έχει περισσότερα privileges από τις μη σοβαρές) και να θέλει και άλλους/άλλες?




Θα πω 1, έτσι για να έχει ενδιαφέρον.

Καλή προσπάθεια.Δε θυμάμαι τον διαγωνισμό που λες :hmm:
Για το ποστ λογικά λες αυτό,που ήταν περισσότερο ''αστείο'' για την ομοιότητα τους Το toxic είναι κομματάρα και αποκλείεται πρώτο.Το trouble αν και μέτριο έχει αυτό το σημείο πριν το ρεφραιν που ακούγεται γαμάτο(''so shame on me now'') και γιατί έχουν γίνει decent covers από ποπ πανκ συγκροτήματα. Το Roar είναι τέρμα αδιάφορο.
Ψέμα είναι το 1)

Ναιιιιι, κέρδισα, το 2020 θα πάει τέλεια, oh baby, I can feel it.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Ας πω και εγώ

1)Έχω πράσινα μάτια
2)Όνειρο μου είναι να πάω ταξίδι στην Αυστραλία
3)Έχω επισκεφτεί την Αγγλία
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top