Χρόνια Πολλά σε όλους!

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα Uni!!!
Να τα εκατοστήσεις!!!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά και απο εμένα.:birthday:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά gardenia!!!:clapup::clapup:Να τα χιλιόσεις:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μισελινάκι έκλεισες τα 20;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:alljumpy: :alljumpy:

Χρόνια πολλά κούκλα μου, να είσαι σε όλα τα χρόνια της ζωής σου το ίδιο δραστήρια, πεισματάρα και διμιουργική!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!:birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σενκς :redface:
Πάνω που είχα αρχίσει να απογοητεύομαι οτι με ξεχάσατε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Σενκς :redface:
Πάνω που είχα αρχίσει να απογοητεύομαι οτι με ξεχάσατε :redface:

Δεν είναι τίποτα σε έπιασε η μελαγχολία των γενεθλίων:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Λία!!!!!! Να τα εκατοστήσεις :clapup:
Πάντα χαρές στη ζωή σου :D

Είναι δυνατόν να σε ξαχάσαμε?Θα δεις πώς θα πέσουν βροχή τα ποστ κατά τη διάρκεια της μέρας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λια μου, sorry αλλα εγω λογο διαφορετικης ωρας εδω που ειμαι, εβλεπα μονο μια γαρδενια να γιορταζει...:redface:
Και ψιλοκουφαθηκα τωρα που σου ευχονται ολα τα καλα παιδια κι εγω να λεω "Τι γινεται ρε 'σεις που το ξερουν ολοι;"
Αφου πριν διαβασω το psot της κλεφτρας ειπα "Λες να εχει γιορτη;"(Μην με ρωτας ποτε ιεναι οι εορτες στην Ελλαδα...Ειμαι ικανος να σου πω οτι οι Γιωργηδες γιορταζουν τον Σεπτεμβρη...:whistle: :P

Οπως και να εχει, αν και εχω ακομα ενα τεταρτακι πριν γινει 13/6 σου ευχομαι ολοψυχα πολυχρονη, παντα ευτυχισμενη και ολες οι προσδοκιες-στοχοι-ονειρα να εκπληρωθουν.
Να παραμεινεις το ιδιο αυθεντικη και αυθορμητη οπως τωρα για παντα!Ετσι σε γνωρισαμε κι ετσι σ' αγαπησαμε!
;) :birthday:
Και παλι να τα χιλιασεις!:cake: :hug: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ


[LoOkKaEW] A-0606010309.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φχαριστώ παιδιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Λία μας!
Να έχεις πάντα τη δύναμη να κάνεις τα όνειρά σου πραγματικότητα και να έχεις κοντά σου τους ανθρώπους που αγαπάς!


Ευχαριστούμε για το όμορφο στέκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά κ από μένα Michelle!!Χρόνια Πολλά κ ευτυχισμένα και ότι επιθυμείς δικό σου!!:birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
Πάντως κ σε μένα δε σε δειχνει μόνο κάποια γαρδενια φαινεται να γιορτάζει αλλά για να το λένε οι αλλοι κατι παραπάνω θα ξερουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ ακόμα μόνο τη γαρδένια βλέπω πάντως στα σημερινά γενέθλεια :confused:. μα πόσο καθυστερημένος είμαι πια; :P

χρόνια πολλά και κυρίως καλά~!`1

ψ. εικοσαρίσαμε βλέπω... χούφταλο :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trifyllenia

Νεοφερμένος

Η trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.


Κουφάθηκα..μπήκα μετά από πολύ καιρό στο στέκι και πήγα κατευθείαν να δω μήπως έχει σήμερα κανείς γενέθλια χωρίς καν να το ξέρω...wow!!

Anyway , Χρόνια Πολλά Λία..Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις κάθε σου όνειρο , κάθε σου στόχο και να μη το βάζεις ποτέ κάτω;)...Φιλάκια γλυκιά μου και πάντα υγιής , χαρούμενη και ερωτευμένη:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, Μισέλ του στεκιού,
υγεία να έχεις, να δίνεις κι αλλού,
καλά να περνάς, ζωή με χαρές,
και κάθε μέρα πιο καλά, απ' ότι εχθές.

Χρόνια πολλά, Μισέλ του στεκιού,
χαμόγελο ρίξε, να φέξει παντού,
του ήλιου σου οι ακτίνες, σαν πέσουν πολλές,
για πάντα να λάμψουν της ψυχής μας οι αυλές.

Πάμε γερά ρε!!!:clapup: :clapup: :clapup:


ΥΓ: Και το αδερφάκι μου έχει γενέθλια σήμερα! Οπότε, αυτός παίρνει τα δώρα, εσύ τίποτα!:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:redface: Thaaanks!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Michelle ότι επιθυμείς.:birthday:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Michelle, χρονια σου πολλα γεματα χαμογελο και ευτηχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια σου πολλά σελίνι, να έχεις πάντα ότι επιθυμείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχουυυυυυυυυ
Λία μου.... κλεισαμε τα είκοσι ήηηηη μπήκαμε στα είκοσι? :clapup:
έτσ ετσ να δειτε πως ειναι να περνανε οι δεκαετίες :P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!
καθε προσδοκία σου ευχή μου!
Να εισαι πάντα καλά, με υγεία και αγάπη στη ζωή σου όπως εισαι σήμερα!
Να εχεις παντα στοχους και οραματα που θα τα βλεπεις να παιρνουν σαρκα και οστα μπροστα σου όπως το στέκι!
Να εχεις παντα φιλους που σε αγαπουν και σε στηριζουν!
ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top