Χρόνια Πολλά σε όλους!

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο που γιορταζει να λεει χρονια πολλα σε ολους τους αλλους..:P

Πως φαινεται η νεοδημοκρατισα!!:hehe:


Χρονια πολλα μαιντσερκους!;) Ευχομαι το μαλλι σου να μεινει για παντα ξανθο!;):P

Γιατι να ειμαι παρτακιας και να μη μοιραστω τις ευχες?
Μοιρασμενη χαρα, διπλη χαρα!:)

Μη κρινεις απο ενα ποστ την ιδεολογια καποιου ρας! Μεχουν πει απειρες φορες κνιτισσα, απειρες βαμμενη μπλε!! Τι απο τα δυο ισχυει? Να σου πω.. οι ιδεες αλλαζουν, με την πολιτκη δεν ασχολουμαι γιατι δεν ασχολειται μαζι μου εκεινη, μολις αισθανθω να μου δωσει λιγακι σημασια, θα της δωσω κι εγω ειτε ειναι κοκκινη ειτε ειναι μπλε. (καλο το διπλωματικο? πως σου φαινεται?:P)

σευχαριστω ρας, ξανθια ημουνα ξανθια θε και να μεινω! ''με'' παει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνιαααα πολλάαααα mindcircus!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να γίνει δικό σου μονομιάς!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
χρονια πολλά λοιπόν σε όλους, και σε εμένα φυσικά!!!!
με χαρά, υγεία, ευτυχία κ επιτυχίες!!!
:birthday:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
σευχαριστω πολυ phoebe κι εσυ οσα επιθυμεις με υγεια!

ρια εχεις γενεθλια?? χρονια σου καλα κι αν ειναι δυνατον ΚΑΙ παρα πολλα!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ναι!!!!
κλείνω τα 27!!!και εσυ το ιδιο απο οτι ειδα!!!
σκορπίνα...χιχιχιχ
χρόνια σου πολλά λοιπον κ καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά κορίτσια! :)

Κουε να χαίρεσαι το αγοράκι σου ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον αγόραρο της Αναστασίας. Να τον χαίρεσαι και να τον δεις όπως τον ονειρεύεσαι.

Χρόνια πολλά και καλά στην Τσιρκόμυαλη και στην Ρία, αν και την τελευταία δεν την γνωρίζω. Να είστε πάντοτε ευτυχισμένες, όμορφες και δημιουργικές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
:Dευχαριστούμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας :)
Αντεύχομαι σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρονια πολλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Θέλω να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά στον μικρό Ωρίωνα, να μεγαλώσει με υγεία και να ζήσει μια ευτυχισμένη παιδική ηλικία για αρχή. Τα μετέπειτα, εδώ θα είμαστε να τα ευχηθούμε και στο μέλλον, και ανυπομονώ να μεγαλώσει ο μικρός για να τον δούμε σε καμια δεκαριά χρόνια κανονικά μέλος στο στέκι. Μικρέ, αν το δεις κάποτε αυτό, χρόνια πολλά, ευτυχισμένη ζωή να χεις!:D

Χρόνια πολλά και στη νεοεμφανιζόμενη ria82, που δείχνει ένα αρκετά αισιόδοξο και πολλά υποσχόμενο νέο μέλος. Εύχομαι υγεία και σε σένα και να είσαι ευτυχισμένη κάθε μέρα της ζωής σου. Να τα εκατοστήσεις!:D

Χρόνια πολλά και στην mindcircus. Εύχομαι υγεία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
m3iko λατρεμένε Χαρούμενα Γενεθλιάκιαα!!!!Να ζήσεις Αλεξανδρούκο Πολλάά Χρόνια και να ομορφαίνεις τον κόσμοοοοοοο!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oUmgjXtUbNY&feature=related[/ame]
:present::present::present::present::present:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
φχαριστω δημητρα να σαι καλα :xixi: και εσυ οτι επιθυμεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
σκορπίνα...χιχιχιχ

ω ναι! ω οχι! ο,τι προτιμα ο καθενας....!:D


Σας ευχαριστουμε!!! Ο ωριων δε καταλαβα ποιος ειναι αλλα χρονια του καλα κι ευτυχισμενα κι εκεινου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
m3ik0, Xρόνια Πολλά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Χρονιά πολλά m3iko και Zod.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ο Ωρίων είναι ο γιος μου που χτες έκλεισε τα δύο :) :) :)

Χρόνια πολλά αλλά κυρίως καλά mind :D


Βαλ, σε ευχαριστώ θερμά για τις εξαίρετες όπως πάντα ευχές σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Mindcircus, σου ευχομαι πολλες ευτυχισμενες στιγμες, παντα με υγεια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον Ωρίωνα κουε, να τον χαίρεσαι! :)

Χρόνια πολλά mindcircus!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κ από εμένα στο Ωρίωνα!!:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top