Χρόνια Πολλά σε όλους!

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην Δέσποινα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από εμένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:redface: χρόνια καλά.... σε όλους :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Να, καπως ετσι διαγραφει η ΚΕ τοσο μεγαλο διαστημα απουσιας απ'το στεκι..

Μ'ενα απλο χρονια καλα σε ολους..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να, καπως ετσι διαγραφει η ΚΕ τοσο μεγαλο διαστημα απουσιας απ'το στεκι..

Μ'ενα απλο χρονια καλα σε ολους..:P

όσο κι αν έλειψα, οι γκρινιάρηδες παραμένουν πάντα οι ίδιοι :P:P

είχα ξαναμπεί αλλά δε με προσέξατε :P
ψάχνω να δω που θα γράψω.... είπα να γράψω εκεί που είναι μεγάλη η γαϊδουριά πρώτα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σήμερα το μικρότερο μέλος αυτού του φόρουμ, γίνεται 2 ετών!!! :clapup:

Να τον χαιρόμαστε, μα πάνω απ' όλα να τον χαίρεται η οικογένειά του!!! :clapup:

Χρόνια Πολλά Ωρίωνα!!!!!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και χαρούμενα στον Ωρίωνα και την οικογένεια του!!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ουφ ξεχάστηκα :redface:
Χρόνια πολλά σε δύο από τους πιο αρτιστικ φίλους μας Isiliel και D_G !!:D
Dr, dimitral χρόνια πολλά και σε σας!:D


ΚουΕ μουυυυυ να χαίρεσαι τον Ωριωνάκο!!
Να τα εκατοστήσει και να τον καμαρώνεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσούδες μου :D
Και στα δικά σας (παιδάκια, αγοράκια, κοριτσάκια, ερωτευμενάκια κλπ εις -άκια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βρε επιρροη μου γιορταζει ο αγοραρος σου? τωρα το ειδα..
να σου ζησει , να τον δεις οπως επιθυμεις, γερο , δυνατο και παντα χαρουμενο!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σημερα εχω τα γενεθλια μου και δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω η να χαρω!
Το πρωτο σοκ το επαθα περυσι οταν εκλεινα τα 22! Σημερα που μπαινω στα 23(κι οχι 24 που μου λενε μερικοι κακοι ανθρωποιιιι:tongue: ) μαλλον θα χαρω αφου γινομαι κατα ενα χρονο μεγαλυτερη και ευελπιστω...σοφοτερη!

Σας κερναω ολους γλυκακια και τουρτιτσα εστω απο δω...!
Φιλια, χαρηκα που μπηκα στην παρεα σας και χρονια καλα σε ολους μας με υγεια!!:)

(βεβαια δεν ξερω γιατι δε φαινεται η τουρτα μου!:cry_x: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ;ςεδ.bmp
    170.9 KB · Εμφανίσεις: 129

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά mindcircus! Πολύχρωμη και εντοιχισμένη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:birthday::birthday::birthday: mind!!!!!

μην στεναχωριεσαι βρε εχεις χρονια ακομα για να στεναχωρεθεις:P

οτι επιθυμεις σου ευχομαι και να εχεις παντα υγεια και χαρα στη ζωη σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
να τα εκιατοστησεις μαιντσερκους!! οτι επιθυμεις, ολα να σου πανε δεξια και παντα να σαι τοσο αφθορμητη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
happy bday mind & oriona!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σας ευχαριστω παρα πολυ!! κι εσεις ο,τι επιθυμειτε με υγεια!!:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σημερα εχω τα γενεθλια μου και δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω η να χαρω!
Το πρωτο σοκ το επαθα περυσι οταν εκλεινα τα 22!

Σοκ από τα 22 ; Καήκαμε τότε. Να χαρείς και να πανηγυρίζεις. Χρόνια πολλά και απ'όλα και κράτα αυτό τον ενθουσιασμό που ξεχειλίζει (γραπτώς τουλάχιστον).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σοκ από τα 22 ; Καήκαμε τότε. Να χαρείς και να πανηγυρίζεις. Χρόνια πολλά και απ'όλα και κράτα αυτό τον ενθουσιασμό που ξεχειλίζει (γραπτώς τουλάχιστον).


Θελω πολλα να κρατησω και πολλα να πεταξω!
Σε αυτα που θα κρατησω σιγουρα θα ειναι η αισιοδοξια μου για τη ζωη και η προσπαθεια θετικης σκεψης ακομα κι αν το συμπαν τεινει να καταρρευσει(διοτι αν δεν κρατηθω εγω ειδικα, ζητω που καηκαμε και καηκαν ολοι οι γυρω μου)... οποτε θα κρατησω κι αυτο που μου λες στρειντζ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Φιλια, χαρηκα που μπηκα στην παρεα σας και χρονια καλα σε ολους μας με υγεια!!:)
Πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο που γιορταζει να λεει χρονια πολλα σε ολους τους αλλους..:P
να τα εκιατοστησεις μαιντσερκους!! οτι επιθυμεις, ολα να σου πανε δεξια και παντα να σαι τοσο αφθορμητη!!
Πως φαινεται η νεοδημοκρατισα!!:hehe:


Χρονια πολλα μαιντσερκους!;) Ευχομαι το μαλλι σου να μεινει για παντα ξανθο!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top