Χρόνια Πολλά σε όλους!

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εχμμ... Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιόρταζαν το τελευταίο τρίμηνο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
χρονια πολλα κ ευτυχισμενα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Xρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εχμμ... Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιόρταζαν το τελευταίο τρίμηνο!!!



40 μέρες λέει η θρησκεία αλλά εσύ δεν έχεις τον θεό σου , τέκνον μου

(βγάζω την ψεύτικη γενειάδα και συνεχίζω)

ρεμπεσκέ ,

Όλοι ξέρουνε την αδυναμία που σου έχω (εκτός από την γυναίκα μου αλλά δεν θέλω να το πάρει στραβά - με αυτά τα σίριαλ που βλέπει τελευταία , άντε να πάει αλλού το μυαλό της) , αλλά και πάλι λίγα ξέρουνε

Δεν έχω κανένα προβληματισμό για την ηλικία σου , άντε το πολύ να πειστείς να αγοράσεις καμιά γραβάτα , να κοιτάξεις για καμία ξυριστική μηχανή αντί για ξυραφάκια μιας χρήσης και να σταματήσεις να κοιτάς τις πωλήτριες στο σημείο που το αφεντικό τους είπε να τονίσουνε . Όμως θα παραμείνεις για πάντα παιδί , με ένα τρόπο που ούτε τα παιδιά δεν καταφέρνουνε

Αυτό το σκανδαλιάρικο παιδί θα συνεχίσει να δείχνει στους μεγάλους πόσο ανώριμοι είναι , θα συνεχίσει να ερεθίζει τις γυναίκες στο πιο ευαίσθητο σημείο τους (τον εγκέφαλο εννοώ αντωνάκη) , θα συνεχίσει να κρίνει την πολιτική με στυλ που πολύ θα ήθελε να έχει ο Λάκης ο Βλακόπουλος , θα συνεχίσει να βάζει στην θέση τους τρολ που λειτουργούνε με ερασιτεχνισμό , θα συνεχίζει να είναι η ψυχή του στεκιού και η μαύρη τρύπα κάθε αρνητικής ενέργειας

τι 30 , τι 40 - όπως προέτρεψαν τον λάμπρο κωνσταντάρα και αυτή την φορά εννοώ την ζωή :

χούφτωστην χούφτωστην




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ρεμπ + Ό,τι επιθυμείς :D :D :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες και Χρόνια μου Πολλά για τα 1.000 μου post:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
χρόνια πολλά σε όλους:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες και Χρόνια μου Πολλά για τα 1.000 μου post:P
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!
@Lover Boy: Μηνύματα Πολλά! να τα δυοχιλιάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!
@Lover Boy: Μηνύματα Πολλά! να τα δυοχιλιάσεις!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου:thanks:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρόνια πολλάαα :D


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χρονια πολλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
χρονια πολλα μικρο μου!
ο,τι επιθυμεις!
τα αλλα ιδιαιτερως!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
TAZ!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χρονια πολλα και δημοσιως Τουητη.:D
Να τα εκατοστησεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρονια πολλα και δημοσιως Τουητη.:D
Να τα εκατοστησεις!:D
Και απο εμένα :D:P:P
Και σε όλους που έχουν γεννεθλιαααα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ΤΑΖ.Ό,τι επιθυμείς!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ΤΑΖ.Ό,τι επιθυμείς!!!:)
Xρόνια πολλά κ από μένα ΤΑΖ!!να τα εκατοστήσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΜιχάληςΜ&Ε (20), gunnergr (19), Supermanos13 (19), Aνδρέας (18), tasos91 (18), ballerina (13)

Χρονια σας πολλα...:P:P Παντα με επιτυχιες σε ολους τους τομεις...























ΤΑΖΟΥΛΗ:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Χρονια πολαααααααααααα ...
Με υγεια, ευτυχεια και πολλες πολλες επιτυχιες....!!! :xixi::xixi:





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top