Χρόνια Πολλά σε όλους!

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα γιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λαβ έηντζελ, χρόνια πολλά και καλά!:redface:


Μάνια, πολυαγαπημένη μου ερωμένη.
Μάνια, αγαπημένη γυναίκα, μέλλουσα μητέρα των παιδιών μας (:mad:), Ροδίτισα, εγαζόμενη και κυρίως άνθρωπε Μάνια.
Τώρα που το βαρύ φορτίο του χρόνου λυγίζει τη καλοσμιλεμένη μέση σου και τα χρόνια βαραίνουν σα φορτίο αβάσταχτο τους κατά κοινή ομολογία θεσπέσιους ώμους σου, το καλοκαίρι αυτό που ο καυτός πυρόξανθος ήλιος προσδίδει μία ευχάριστη και εξωτική πινελιά από χρώμα ανθρώπων μακριά από τη μίζερη μας πατρίδα στις απαλές γάμπες σου και στο απαράμιλλης ομορφιάς στήθος σου, τους δύσκολους αυτούς καιρούς της ανέχειας και της φριχτής ασημαντότητας ενός συστήματος που ο άνθρωπος κατασκεύασε με τόση απροσεξία και ασάφεια, τώρα που δέντρα αρνούνται να δώσουν σκοινί στο προδότη, τώρα που ετοιμάζομαι να αφήσω τα εγκόσμια της αστικής ζωής και της ατέρμονης βιασύνης, τώρα που η μέθη της άγνοιας ετοιμάζεται να τυλίξει το άθλιο κουφάρι μου, τη μέρα αυτή, τη μέρα των γενεθλίων σου, δεν έχω παρά να ευχηθώ χρόνια καλά, με υγεία και ευτυχία.
Θα σε αγαπώ για πάντα!

(Σεκς; )


:P


Γιδάτσι, χρόνια πολλά και καλά μάνα μ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ταράααν ταράααν... Άλλαξε η μέρα και γιορτάζει το Γιδάτσι μας! :D

Χρόνια πολλά Γίδι! :clapup:


...κάπου πήρε το μάτι μου ότι το πιο χρήσιμο δώρο για σένα αυτή τη στιγμή, θα ήταν το παρακάτω:
Χεχε, να δεις που τελικά το εξόντωσα, τόσο φάρμακο που έβαλα! Ευχαριστώ Ίσι μου!

Γιδάκι χρόνια πολλά!!:birthday:
Γιάγκο μου!!! Ευχαριστώ, περιστέρι μου!

να ζήσεις γιδάκι και χρόνια πολλα!

να είσαι πάντα πάντα ευτυχισμένη!
Με ξέρεις καλά εσύ, εεε; Σοκολάτα λέμε!!! Ευχαριστώ!


Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag!





Γιδι μου, σου ευχομαι ο,τι καλυτερο! Υγεια, αγαπη, δημιουργια!!! :)
Να ζεις και να αγαπας την καθε στιγμη, ετσι ακριβως οπως σου αξιζει!!!
Schatzilein!!! Herzlichen Dank für die sehr liebe Wünsche! Dir auch alles Beste!

Zum Geburtstag viel Glück!:whistle:

Zum Geburtstag viel Glück!:whistle:
Zum Geburtstag liebe Γίδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:whistle::whistle:
Zum Geburtstag viel Glüüüüüüüüück!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle::whistle:


[/URL][/CENTER]
[/IMG]
Hm, noch ein Schatz. Ευχαριθτώ! Τι έχει μέσα η τούρρρτα;;;
Συναδέλφι!!!!

Χρόνια σου πολλά με πολλές επιτυχίες!
:D
Συνάδελφε! :-* Ξέρεις εσύ!

Γιδάτσιιιιιιιιιιι, χρόνια πολλά βρε ψυχή! :D

Πάντα ευτυχισμένη και εντοιχισμένη!
Να 'σαι καλά, Γιώργο μου!

Γιδάτσι, χρόνια πολλά και καλά μάνα μ. :D
Ευχαριθτώ Μποράτιέ μου!

Χρονια πολλα γιδι!
Θενξ, Τάσο'μ! :)

Γιδάκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

Ελπίζω να είσαι πολύ πολύ καλά και να περνάς ακόμα καλύτερα!
Ό,τι επιθυμείς κοριτσάκι!!!

[χρόνια πολλά και στην αδελφούλα μου που έχει σήμερα γενέθλια :)]
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙΙΙ!!! Το καλύτερο ζώδιο έχει, αμέ. :pfff:
Ευχαριστώ για τις όμορφες ευχές, καλή (μας) σταδιοδρομία!!

Γιδάκιιιιιιιιιιι χρόνιααααααα σου πολλάαααααααα!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D
Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς μικρό λιονταράκι!!!!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη, υγιείς και η κάθε μέρα σου να είναι γεμάτη χαμόγελα και χαρές!!!! :D:D:D
Φοιβάκι, είσαι τέλεια! Όταν βρεθούμε και είμαι πλούσια, κερνάω πριβέ συναυλία από depeche!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Xρονια πολλα γιδω, οοοο,τι επιθυμεις!
Yγειες, ευτυχιες, και ηρεμιες εσωτερικες :)


εντιτ: ακυρο, βρηκα καλυτερη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σιστεράκι μου γλυκό..
Θέλω να σου γράψω ένα κατεβατό ευχές και να το στριμώξω σε ένα αεροπλάνο μαζί με μία τεράστια τούρτα να έρθει να σε βρει εκεί στις Άλπεις. (μα κι εσύ βρε καρδιά μου, πιο μακριά δεν είχε; αμαν..)

Αλλά μέχρι να βρω πτήσεις μπλα μπλα μπλα..

Χρόνια σου πολλάααα και ευτυχισμέναααααα!! :hug:
Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα το ζεστό, γλυκό, έξυπνο, χαμογελαστό, bad ass, κυνικό, προσγειωμένο, αυθεντικό, αυθόρμητο, λογικοσυναισθηματικό, χαρισματικό πλασματίδιο.. που γνώρισα και υπεραγαπάω.
Αν έλεγα πως έχω οικογένεια στο νετ.. θα ήσουν εσύ- το μεγάλο μου σιστεράκι!! :happy:

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλη σου η ζωή να είναι όπως την έχεις ονειρευτεί!! :) Να κάνεις όλα όσα θέλεις, να πας σε όλα τα μέρη εκείνα που (είμαι σίγουρη πως) ανυπομονείς να επισκεφθείς, να είσαι περιτριγυρισμένη από ανθρώπους που αγαπάς και σε αγαπούν κι εκείνοι.. :) Και να μην αφήσεις ποτέ κανέναν να σε αλλάξει (αλλιώς θα το πω στη μαμά :X)


γιατίιιι σε αγαπάω όπως είσαι!!


λοιπόν,
πάω να βρω Boeing να σου στείλω τα "βαριά" :happy:


πς. ξέχασα..





:happy:



φιλάκια πολλάααα!!
Happy seventh Birthday!! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Χρονια πολλα γιδι!!

Τιμη μου να σου προσφερω ενα μικρο δωρακι..



Διαλεξε και παρε.. Εγω πληρωνω. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έστω ν τα χρόνια πολλά που θα ζήσω
τότε ν-1 χρόνια πολλά για εσάς (μπας και ησυχάσω):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Γιδάκι μου χρόνια σου πολλά και όμορφα! Να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένη, με όσους αγαπάς δίπλα σου :) Να έχεις πολλά όνειρα και να πραγματοποιούνται όλα :)

Πολύχρονη και ευτυχισμένη γιδάκιιιιιι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χρόνια πολλά vampi!
Να σε χαίρονται οι δικοί σου άνθρωποι! =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Vampi!!!Ό,τι επιθυμείς!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Χρόνια πολλάαααααα!Να τα εκατοστήσεις βαμπί!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Vampi, χρονια πολλα κι απο 'μενα!:D
Να τα εκατοστησεις, και οτι επιθυμεις καλη μου.(:
:drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Χρόνια πολλά vampi!
Να σε χαίρονται οι δικοί σου άνθρωποι! =)

Ευχαριστώ!!:D
-----------------------------------------
Χρόνια πολλά Vampi!!!Ό,τι επιθυμείς!!!:)

Ευχαριστώ!:D
-----------------------------------------
Χρόνια πολλάαααααα!Να τα εκατοστήσεις βαμπί!:D

Ευχαριστω!:D
-----------------------------------------
Vampi, χρονια πολλα κι απο 'μενα!:D
Να τα εκατοστησεις, και οτι επιθυμεις καλη μου.(:
:drink:

Και ευχαριστώ!:D



Σας ευχαριστώ όλους!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
κανονικα εσυ βαμπι,θα,επρεπε,να,μασ,βριζεισ,οταν,σου,λεμε,χρονια,πολλα

χρονια,ΚΑΛΑ,οσαθεσ,καιΥΓΕΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
κανονικα εσυ βαμπι,θα,επρεπε,να,μασ,βριζεισ,οταν,σου,λεμε,χρονια,πολλα

χρονια,ΚΑΛΑ,οσαθεσ,καιΥΓΕΙΑ

Μπα...Είμαι καλός άνθρωπος εγώ.:xixi:

Ευχαριστώ και πάλι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εεεεεεεεεεεεεεεππππππππππ,και,στον,καρ....,οτι,επιθυμη[τοξεχ...πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια ππολλα Vampi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Xρόνια πολλά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χρονια πολλα Vampi! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top