Χρόνια Πολλά σε όλους!

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!
Ό,τι επιθυμείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
AXOYYYYYYYYYYYYYYY
ευτυχώς το πρόλαβα!!!!

ΧαΡοΥμΕνΑ ΓεΝεθΛιΑ BiLlOuNi


Να είσαι πάντα ευτυχισμένος και υγιής!

Ερωτευμένος και με πτυχίο (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Αναστασία μου!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια καλά και πολλά σύντροφε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπιλλάκιιιιιιιι :D:D
χρόνια σου πολλά, χρόνια σου καλά και χρόνια (σου) ευτυχισμένα!! :D:D Εύχομαι όλα μα όλα να σου έρθουν όπως τα επιθυμείς και να μη χάσεις ποτέ όλα εκείνα τα στοιχεία που σε χαρακτηρίζουν και σε κάνουν μοναδικό και μας κάνουν να σε αγαπάμε :D
(πιες και καμια σπραιτ βρε παιδιμ, κακό δεν κάνει..)


Να τα εκατοστήσεις!!!



:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αααααααααααα γιαυτο γραφουν ολοι σημερα εδω?!!!!!!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΠΙΛ :P


οτι επιθυμεις συντομα να το βρεις στην αγκαλια σου:happy:


σου γραφω, γιατι θελω γλυκο... αν δε το καταλαβες πειναω παλι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα Billακο μου <3
Ο,τι επιθυμεις, υγεια, αγαπες, πτυχια, λεφτα, μπισκοτα.. ο,τι τελος παντων :D
Να σαι παντα τοσο καλο και τοσο γλυκο παιδακι :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια καλά και πολλά σύντροφε! :)

Αχ βρε Γιάγκο με τα περιστέρια σου.:hug:

Μπιλλάκιιιιιιιι :D:D
χρόνια σου πολλά, χρόνια σου καλά και χρόνια (σου) ευτυχισμένα!! :D:D Εύχομαι όλα μα όλα να σου έρθουν όπως τα επιθυμείς και να μη χάσεις ποτέ όλα εκείνα τα στοιχεία που σε χαρακτηρίζουν και σε κάνουν μοναδικό και μας κάνουν να σε αγαπάμε :D
(πιες και καμια σπραιτ βρε παιδιμ, κακό δεν κάνει..)


Να τα εκατοστήσεις!!!



:hug:
Ευχαριστώ Καλυψούδι!:D
Πίνω ρε που και που, αλλά όταν κουβάλαω και το κάρο μου μαζί δεν αγγίζω αλκοόλ.Όταν με πάνε άλλοι μια χαρά θα πιώ :P

αααααααααααα γιαυτο γραφουν ολοι σημερα εδω?!!!!!!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΠΙΛ :P


οτι επιθυμεις συντομα να το βρεις στην αγκαλια σου:happy:


σου γραφω, γιατι θελω γλυκο... αν δε το καταλαβες πειναω παλι :D
Ευχαριστώ πολύ Βικ!!:D
Ελεύθερα στα γλυκάκια.
Τα κουλουράκια μου μην ρημάξετε μόνο :P

Χρονια πολλα Billακο μου <3
Ο,τι επιθυμεις, υγεια, αγαπες, πτυχια, λεφτα, μπισκοτα.. ο,τι τελος παντων :D
Να σαι παντα τοσο καλο και τοσο γλυκο παιδακι :-*

Ευχαριστώ κορπς μου!:hug:
Το υπόλοιπο γλυκό που είναι;:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Χρόνια πόλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Χρόνια πολλά για τις μέρες που θα λείπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kάπου μακριά(τζιμπουτί) να βρω την χαμένη μου αδελφή(SoZi)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Kάπου μακριά(τζιμπουτί) να βρω την χαμένη μου αδελφή(SoZi)
Ααα ,να προσέχεις για την γρίπη των χοίρων :)
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μας λίγωσες με τα γλυκά ρε Μπιλ, είναι να με πιάσει υπογλυκαιμία σε λίγο μιλάμε. Φαίνεται ότι κάτι κάνεις στις γυναίκες και θυμούνται τα γλυκά όταν σε σκέφτονται...

Χρόνια πολλά κι από εμένα, υγεία και αυτοεκπλήρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μας λίγωσες με τα γλυκά ρε Μπιλ, είναι να με πιάσει υπογλυκαιμία σε λίγο μιλάμε. Φαίνεται ότι κάτι κάνεις στις γυναίκες και θυμούνται τα γλυκά όταν σε σκέφτονται...

Χρόνια πολλά κι από εμένα, υγεία και αυτοεκπλήρωση.

Για όλα φταίει μια στολή μάγειρα που με είχανε ντύσει μικρό στις απόκριες.:P

Να σαι καλά Κωστή!Σε ευχαριστώ πολύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από εμένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kι εσυ Καβουριδι εισαι στο ζωδιο?:P
Χρονια πολλα φιλτατε Βασιλη σου ευχομαι, και καθε ευτυχια και επιτυχια.
Εισαι ενα πολυ πολυ αξιολογο ατομο και σου ευχομαι ολα στην ζωη σου να εξελχθουν οπως τα επιθυμεις!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια πολλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top