Χρόνια Πολλά σε όλους!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κρόνε!!!!!!!!!!!! Πολύχρονος κι ευτυχισμένος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Τασούλη..ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι να το πάθεις!!!:beer:

Χρόνια πολλά και στα κοριτσάκια...Ιντρίλ και Κουνελίτσα ό,τι καλύτερο και για σας- με μια μικρήηηη καθυστέρηση!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Να τα εκατοστησεις Κρονε!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
kαλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!! Ο κρόνος έγινε 17!!!! δλδ.. του χρόνου θα ψηφίζει κιόλας :worry:


Δεν το πιστεύω.... :P

Κρονάκοοοοο... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!! Ότι επιθυμείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Χιλιόχρονος!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tάσο χρόνια πολλά και καλά.


πς: μη μεγαλώσεις ούτε λεπτό μαν, είσαι ο καλύτερος έτσι όπως είσαι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τασο χρονια πολλά! οτι επιθυμεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Σκοτείνε Κρόνε!
Ότι επιθυμείς και σου εύχομαι να γίνεις φωτεινός!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Τάσε! :D


Επίσης αν έχουμε καμιά Έφη, χρόνια της πολλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
στις 24 απριλίου κερνάω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω πραγματικά συγκινηθεί (λες να μην έχουν στρώσει ακόμα οι ορμόνες μου? :P)
πήγα να βουρκώσω όταν θυμήθηκα το μικρό αγόρι που ξεκίνησε να γράφει εδώ μέσα και που έχει γίνει πλέον αντράκι
Κρατήθηκα γιατί σκέφτηκα καπάκια ότι μεγάλωσα κι εγώ μαζί του και τα πήρα κρανίο (γλυτώσαμε όμως το χαρτομάντηλο)
Σκέφτηκα επίσης ότι θα έχω πολύ χρόνο για πολύ κλάμα του χρόνου στην ενηλικίωση

Η αλήθεια είναι όμως ότι κάνοντας μια μικρή αναδρομή στο μυαλό μου, πραγματικά συγκινήθηκα...
Εχουμε περάσει πολλά διαδικτυακά παρέα με τον κάποτε Τασούλη πλέον Τάσαρο!

Δε θα ψάξω να βρω φωτό και τούρτες, μόνο θα σου ευχηθώ μέσα απ την καρδιά μου, να είσαι πάντα τόσο σπουδαίος άντρας όσο είσαι και τώρα
Εύχομαι πραγματικά μέσα απ την καρδιά μου, όταν το παιδί μου είναι στην ηλικία σου, να σου μοιάζει...
Δεν έχω κάτι καλύτερο από αυτό

Τάσο μου, χαρούμενα γενέθλια και να είσαι πάντα μα πάντα ευτυχισμένος!

Μουατς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια καλα Κρονακι! (Συμφωνω με κουε και ρεζι, σοκαριστηκα λιγο οταν ειδα οτι εγινες 17 :P πως μεγααααλωσες, ψηηηηηηλωσες, ομοοοοοορφυνες, ολοκληρος αντρας εγινες.... :tsibhma:sta:magoulakia: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
κρονακο... Χρονια πολλα!!!!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Happy_face_cake.jpg
    Happy_face_cake.jpg
    115.6 KB · Εμφανίσεις: 96

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κρόνε κι από μένα... Να'σαι πάντα καλά κι ό,τι επιθυμείς... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Κρόνε μου, παλληκάρι μου, μεταλλάρα μου και αμετανόητε beer drinker μου!!!

Χρόνια σου πολλά και να γίνει το συγκρότημά σου διασημότερο από τους Pantera!!! Πάρ' τους τα μυαλά αδερφέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Χρονια πολλα και απο εμενα (τον καινουργιο) Τασο. Εχεις και συγκροτημα βλεπω ε? Ωραια! Σου ευχομαι καθε επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κρονάκο μου....
Ο,τι επιθυμείς και να είσαι πάντα αυτό το παιδί που γνώρισα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μενα Κρονάκο!! Να τα εκατοστήσεις και εύχομαι στη ζωή σου να σου έρθουν όλα όπως τα ονειρεύεσαι! :)

πς. σορρυ για την χρονοκαθυστέρηση :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κρόνε!!!! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένος! Καλό κουράγιο με το σχολείο, λίγο σου έμεινε ακόμα. Πάντα επιτυχίες εύχομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ ολους παιδια! Αν και αργησα να τα δω, και δεν μπορω τωρα να αρχισω να λεω για καθε εναν ξεχωριστα..! Ευχαριστω παντος και για την τουρτα, και για ολες τις καρτες και κυριος για τα καλα σας λογια! Ελπιζω να σας τα εμπνεω οντως και να μην ειναι απλα "δωρο για τα γενεθλια" μου...!
Κουε, με εκανες να συγκινιθω και εγω, και να νοσταλγισω αλλες εποχες..! Αν και δεν παραπονιεμε, ειμαι πολυ καλα τωρα, και τα περασμενα περασαν, δεν χρειαζετε να γυρισουν...
Και φυσικα σου ευχομαι να δεις τον Ωριωνα ακομα καλητερο απο οτι θες και φανταζεσε! Και ας μην με αφισες ειμαι ο νονος του!

Αντε, του χρονου 18αρης... Και με μια μηχαναρα κατω απο τα ποδια..! Δεν θα αρχισω και ολους τους προβληματισμους μου εδω μεσα...! Σας ευχαριστω και παλι ολους, και λυπαμε που δεν εχω χρονο να αρχισω να ευχαριστω και να μηλισω με τον καθε εναν ξεχωριστα... Δυστιχος εχω χασει την επαφη μου και με σας...
Ευχαριστω και ανταποδιδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τάσο αγορίνα χρόνια σου πολλά και καλά! Συνέχισε να συνδυάζεις ωριμότητα με τρέλα και όποτε θελήσεις να συζητήσεις κάποιον προβληματισμό σου μαζί μας, εμείς εδώ θα είμαστε.

Σόρρυ για τη καθυστέρηση αλλά δε μπόρεσα να μπω στέκι το Σ/Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top