Χρόνια Πολλά σε όλους!

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μένα Αθηνούλα...:):D
Οι επιθυμίες σου ευχές μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
αντε χρονια πολλα Χαιδω!κ εσυ να τν χαιρεσε!

Χρόνια πολλά Χάιδω!!!!!!!!!!!!!:)


Δεν έχει γενέθλια. Ονομαστική γιορτή έχει. Να χαίρεσε το ονομά σου λέμε:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Δεν έχει γενέθλια. Ονομαστική γιορτή έχει. Να χαίρεσε το ονομά σου λέμε:D:P


Το ξέρουμε ότι έχει ονομαστική γιορτή(τουλάχιστον εγώ)...Εγώ είπα χρόνια πολλά!!!!!!!Το χρόνια πολλά δν το λες μόνο στα γενέθλια...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πω πω!!!!!
και το τσάκισα το γλυκάκι απ την συνονόματη σου στη δουλειά!!!


χρόνια πολλά Αθηνούλι μου! πάντα ευτυχισμένη!!!!! :)
να σε χαιρόμαστε εμείς που σε αγαπάμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνούλα! Ό,τι επιθυμείς!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Resident...Ό,τι επιθυμείς...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.



Αθηνα μου, χρονια πολλα με αγαπη και υγεια!!!!!:)
Να σε χαιρονται κουκλα μου οσοι αγαπας και σ' αγαπουν!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αθηνούλα χρόνια πολλά!:clapup:
Να σε χαιρόμαστε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα ΧΡΖ! Ο,τι πεθυμας κοπελουδαμ.

Xρονια πολλα και στο Μολκιτο μου που ναι ενα απ'τις 40 παρ8ενες που γιορταζουν σημερις(αυτο το στορι με τις παρ8ενες σημερα το μα8α οφ κορς :X).. Ρουφηχτα φιλια μανιτσουλο :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνούλα!!! Πάντα καλά και πάντα ευτυχισμένη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Χρονια πολλα ΧΡΖ! Ο,τι πεθυμας κοπελουδαμ.

Xρονια πολλα και στο Μολκιτο μου που ναι ενα απ'τις 40 παρ8ενες που γιορταζουν σημερις(αυτο το στορι με τις παρ8ενες σημερα το μα8α οφ κορς :X).. Ρουφηχτα φιλια μανιτσουλο :-*

Είπα να το πω και γω αλλά θεώρησα ότι αφού κανείς δεν ξέρει το όνομά της, γιατί να την καρφώσω;

Χρόνια πολλά και απο δω Μόλκα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Happy nameday Ms (p)Resident :D:D:D
όταν θα είναι τα γενέθλιά σου, θα βάλω το άσπρο φουστάνι στυλ μέριλιν και ξανθιά περούκα, και θα σου το τραγουδήσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
χρονια πολλά για τις ονομαστικές γιορτές+γενέθλια:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Resident ..... my best wishes!!!!! :clapup:




Να σου έρχονται πάντα όλα όπως επιθυμείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Είπα να το πω και γω αλλά θεώρησα ότι αφού κανείς δεν ξέρει το όνομά της, γιατί να την καρφώσω;

Χρόνια πολλά και απο δω Μόλκα!!!:D

Πεφτει σε μερα που γιορταζουν αλλες 39, ποσο καρφωτο να ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνά και σε σένα Molka! Με συγχωρείτε αλλά ξεχάστηκα εχθές :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Χρονια πολλα ΧΡΖ! Ο,τι πεθυμας κοπελουδαμ.

Xρονια πολλα και στο Μολκιτο μου που ναι ενα απ'τις 40 παρ8ενες που γιορταζουν σημερις(αυτο το στορι με τις παρ8ενες σημερα το μα8α οφ κορς :X).. Ρουφηχτα φιλια μανιτσουλο :-*

Είπα να το πω και γω αλλά θεώρησα ότι αφού κανείς δεν ξέρει το όνομά της, γιατί να την καρφώσω;

Χρόνια πολλά και απο δω Μόλκα!!!:D

Χρόνια πολλά Αθηνά και σε σένα Molka! Με συγχωρείτε αλλά ξεχάστηκα εχθές :redface:

Ιυκαριστώ θαυμαστές μου :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί το έχεις κρυφό ε? :mad:


:P


χρόνια πολλά μιααπτιςσαράνταπαρθένες Μόλκα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αφού ειναι της αγίας Μόλκα ,
Χρόνια πολλά <δε_λέω_το_πραγματικό_σου_όνομα:P> μόλκα!

Ότι επιθυμείς!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top