Χρόνια Πολλά σε όλους!

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Να τα χιλιάσει το στέκι μας...
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.


Χρόνια πολλά στο e-steki ...
και εύχομαι και τα επόμενα 100 χρόνια να είναι ακόμη το νούμερο 1 φόρουμ ... !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά e-steki!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο στέκι, με πολλά ωραία θέματα και πολλά καλά μέλη να λυσάνε στο γράψιμο!!!
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χρονια πολλλλλλαααα Μπαγκκκςςςςςςςςςςςςς!!!!

και στο Στεκι μας...ευχομαι πολλα πολλα χρονια ζωης και επιτυχιας!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Lili_birthday3_gemini.jpg
    Lili_birthday3_gemini.jpg
    35.9 KB · Εμφανίσεις: 61
  • happy-birthday-1125.gif
    happy-birthday-1125.gif
    90.8 KB · Εμφανίσεις: 69

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι έλεγα, κάπου πρέπει να το γιορτάσουμε το γεγονός, αλλά δε πήγε το μυαλό μου σε αυτό το τόπικ! :P

Χρόνια πολλά e-steki. Είσαι το στέκι μου, το γούρι μου και το ορόσημο της μεγάλης μου αλλαγής! :yes:

Γιορτάζει και το πειραματόζωο σήμερα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι έλεγα, κάπου πρέπει να το γιορτάσουμε το γεγονός, αλλά δε πήγε το μυαλό μου σε αυτό το τόπικ! :P

Χρόνια πολλά e-steki. Είσαι το στέκι μου, το γούρι μου και το ορόσημο της μεγάλης μου αλλαγής! :yes:

Γιορτάζει και το πειραματόζωο σήμερα; :hmm:
Όχι, το πειραματόζωο (Guinea pig πλέον) έγινε πιο μετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι είναι το πειραματόζωο; :hmm:


Εμένα το μυαλό μου πήγε στον Ρεμπεσκέ! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Χρόνια πολλά e-stekάκι μας!!!
Σε ευχαριστούμε για τις ωραίες στιγμές που μας προσφέρεις!!!

Να τα εκατοστήσεις και να σε χαίρονται και τα δισέγγονά μας!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αυτό είναι :P
Το έχουμε για διάφορα πειράματα.
Eπάγγελμα-σπουδές: πειραματόζωο @e-steki :clapup:


xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!

Χρόνια πολλά είπα??? Κι αν είπα... χρόνια πολλά στο στέκι μας και πάλι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να μας ζήσει το Στέκι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Χρονια Πολλά στο στέκι σου λέω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Στην πιο δημιουργική και καλογουστη, πραγματικά δυναμική γυναίκα που γνωρίζω, που με το ταλέντο και την ευαισθησία της δημιούργησε το μοναδικό χώρο στο ιντερνετ που κατάφερε να με κερδίσει:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!

Πάντα επιτυχίες, χαρές και δημιουργίες, πολυαγαπημένη μου Λια! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:redface: :redface: :redface:
Ευχαριστώ πολύ Δήμητρα!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Nα τα εκατοστήσεις Λία και ό,τι ποθείς μέσα από την καρδιά μου!:D

:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Λία! Σου εύχομαι να δεις το e-steki όπως το φαντάζεσαι :D

Εκτός αυτού, με το καλό στο πτυχίο και μετά στη δουλειά και το γάμο και άντε και 2-3 κουτσούβελα τα οποία να φτιάξουν δικά τους fora! :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά!
@fandago: Η δουλειά δεν έρχεται απαραίτητα μετά το πτυχίο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
χρόνια πολλά Λία μου πάντα ευτυχισμένη και με πολλές επιτυχίες στη ζωή σου! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ αυτό που σου εύχομαι φέτος είναι να μην σε προδώσουν οι προσδοκίες σου και τα όνειρα σου!
εύχομαι να τα πραγματοποιήσεις και να είναι όλα όπως τα φαντάζεσαι :)


επαγγελματική καταξίωση
αγάπη και υγεία στη ζωή σου

πολύχρονη και να σε χαιρόμαστε Λιάκι μου :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top