Χρόνια Πολλά σε όλους!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Resident Evil χρόνια πολλά και πολύ καλά! Να είσαι πάντα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μικρή Αθηνούλα σου εύχομαι χρόνια πολλά, επιτυχίες, αγάπη και όλα όσα έχεις ονειρευτεί να σου έρθουν στο διπλάσιο (μην πω τριπλάσιο!). Φιλάκια!:birthday::beer:
Eυχαριστώ πολύ υποβρύχια!!!! Σε περιμένω να με φτάσεις σε 5 μέρες :P
Να ζήσεις Αθηνουλα και χρόνια πολλά
Μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά…

να... ετσι να γινεις...:P

Χρόνια πολλά, υγεία και ευτυχία.

Ασπρα μαλλιά δεν θα αποκτήσω...θα τα βάφω :P:P:P

Σ'ευχαριστώ πολύ Έμμα μου! :hug:

Resident Evil χρόνια πολλά και πολύ καλά! Να είσαι πάντα καλά.
Ευχαριστώ :):):)
Το αυτό και δι υμάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΙΙιιι..Εγινε 27?? :OO :P
Χρονια πολλα χρζμ, ο,τι επιθυμεις, και το υπολοιπο 2008 να ναι καλυτερο απ'οτι πηγε μεχρι τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αθηνούλα, χρόνια πολλά κ ότι επιθυμείς
:birthday: :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Χρό-ό-ό-νια Πολλά !!!!!!
:birthday::beer::drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Xρόνια σου Πολλά Αθηνούλα!:clapup:
Να τα εκατοστήσεις και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, να πραγματοποιηθεί κάθε σου επιθυμία!:)

:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά Αθηνά!
Να τα 1000σεις και να είσαι πάντα χαρούμενη!
:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνά!!!
Σου εύχομαι μια επιτυχημένη καριέρα, όπως ακριβώς την θέλεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Resident Evil!!! Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνά! Σου εύχομαι όλα τα υπόλοιπα της ζωής (έχεις ήδη κάνει αρκετά :P) να σου πάνε όπως τα φαντάζεσαι και τα θέλεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ο Αγαπητός Administrator εύχεται στο Αγαπητό μέλος

Χρόνια πολλά

Υ.γ.: Inside Joke, οι υπόλοιποι μην δίνετε σημασία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΙΙιιι..Εγινε 27?? :OO :P
Χρονια πολλα χρζμ, ο,τι επιθυμεις, και το υπολοιπο 2008 να ναι καλυτερο απ'οτι πηγε μεχρι τωρα!

έγινα :cry_x: ... αλλά μόνο για σήμερα... από αύριο θα βάλω τα μεγάλα μέσα και θα δηλώνω 23 :P

Αθηνούλα, χρόνια πολλά κ ότι επιθυμείς
:birthday: :beer:

Τhank you!!! :hug:

Χρό-ό-ό-νια Πολλά !!!!!!
:birthday::beer::drunk:
Σε μένααααα!!!
Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!
Xρόνια σου Πολλά Αθηνούλα!:clapup:
Να τα εκατοστήσεις και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, να πραγματοποιηθεί κάθε σου επιθυμία!:)

:birthday:

:D Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!!!

Xρόνια Πολλά Αθηνά!
Να τα 1000σεις και να είσαι πάντα χαρούμενη!
:flowers:

Σε ευχαριστώ πολύ Ειρηνούλα!!!! :D

Χρόνια πολλά Αθηνά!!!
Σου εύχομαι μια επιτυχημένη καριέρα, όπως ακριβώς την θέλεις. :)

Ευχαριστώ!!! ... Μακάρι η ευχή σου να βγει αληθινή ;):)

Χρόνια πολλά Resident Evil!!! Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς!!! :D:D:D
Thank you!!! Να 'σαι καλά!
Χρόνια πολλά Αθηνά! Σου εύχομαι όλα τα υπόλοιπα της ζωής (έχεις ήδη κάνει αρκετά :P) να σου πάνε όπως τα φαντάζεσαι και τα θέλεις :)

Ευχαριστώωω. Μακάρι! :)

Ο Αγαπητός Administrator εύχεται στο Αγαπητό μέλος

Χρόνια πολλά

Υ.γ.: Inside Joke, οι υπόλοιποι μην δίνετε σημασία :P

Το Αγαπητό μέλος ευχαριστεί τον Αγαπητό Administrator.


[:P:P:P:P:D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνούλα!! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι ευτυχισμένη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνά και να τα εκατοστήσεις κάθε πόθος σου ευχή μου :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα.Ό,τι επιθυμείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αθηνά!! Σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!! :)
:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σου Αθηνά με τα μεγάλα στήθια
να μου κοπεί η όρεξη αν δε σου λέω αλήθεια
ένα χρόνο πιό ψηλά βαράει ο μετρητής σου
αν ήσουνα μια μετοχή θα ήμουν χρηματιστής σου
όμως γυναίκα σ' έφτιαξε το αγαθό Θεούλι
να λένε όλοι οι άντρες "Ρε κοίτα ένα μανούλι"

Μανούλι 27χρονο σαν ώριμο κρασάκι
ποδιά ακόμη δε φορεί μα έχει ένα στριγκάκι
δώρο δεν είναι ούτε το στρίγκ ούτε και τα φιλιά
δώρο είναι μια ευχή και μια θερμή αγκαλιά
την αγκαλιά στη δίνω γιατί πολύ σε συμπαθώ
μ' αν δε με συμπαθείς εσύ, στο λέω θα χαθώ.

(Η αγκαλιά :hug:)

Η ευχή θα είναι μια παράγραφος ολόκληρη
λεφτά πολλά να βρείς, μη μείνεις απόκληρη
υγεία τέλεια και συνεχή να έχεις στη ζωή σου
και στο επάγγελμα άνοδο χωρίς να άγχεται η ψυχή σου
Ξέρω μπορεί να με ποθείς, να είσαι ξαναμμένη
φρένο εγώ θα σου πατήσω, κοιτα να σαι ευτυχισμένη!


Ξέρω, δεν άντεξα και το έκανα κίνκυ αλλά χαλάλι σου η χαμένη αθωότητά μου! Επίσης ελπίζω να μην αρχίσεις να παινεύεις τον εαυτό σου με αυτό, επειδή είναι γενέθλια μόνο τα λέω αυτά τα κίνκυ για σένα (μην ψαρώνεις, το λέω αυτό για να μη μας πάρουν χαμπάρι όλοι, θα είναι το μυστικό μας!:redface:)


Χρόνια πολλά και πάλι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Xρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του Φόρουμ!
Υπομονή και πάλι υπομονή!
Ένα υπέροχο τραγούδι:

mother- Pink Floyd (link)


Mother, do you think theyll drop the bomb?
Mother, do you think theyll like this song?
Mother, do you think theyll try to break my balls?
Ooooowaa mother, should I build a wall?

Mother, should I run for president?
Mother, should I trust the government?
Mother, will they put me in the firing line?
Ooooowaa is it just a waste of time?

Hush, my baby. baby, dont you cry.
Mommas gonna make all of your nightmares come true.
Mommas gonna put all of her fears into you.
Mommas gonna keep you right here under her wing.
She wont let you fly, but she might let you sing.
Mommas gonna keep baby cozy and warm.
Oooo babe.
Oooo babe.
Ooo babe, of course mommas gonna help build a wall.

Mother, do you think shes good enough,
For me?
Mother, do you think shes dangerous,
To me?
Mother will she tear your little boy apart?
Ooooowaa mother, will she break my heart?

Hush, my baby. baby, dont you cry.
Mommas gonna check out all your girlfriends for you.
Momma wont let anyone dirty get through.
Mommas gonna wait up until you get in.
Momma will always find out where youve been.
Mommas gonna keep baby healthy and clean.
Oooo babe.
Oooo babe.
Ooo babe, youll always be baby to me.

Mother, did it need to be so high?


*Xρόνια πολλά και στον Βάλντερ που είναι "μανούλα" στο να σκαρώνει στιχάκια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αθηνούλα μου...Ξέρω...ξέρω άργησα η κακιά :redface:

Χρόνια πολλά και καλά....μοναδικά και υπέροχα!
Ο,τι επιθυμείς κουκλίτσα μου!!!! :D



Και χρόνια πολλά στις μαμάδες μας ε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προλαβαίνω; Χρόνια πολλά ΑΘΗΝΑ!! :D :D :D :D :D


Χρόνια πολλά και στην μαμά Αναστασία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top