Χρόνια Πολλά σε όλους!

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
χρόνια πολλά μπίσμπι και σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα (α κ σ'εμένα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κατάρα, τώρα θα ερχόμουν να σου πω κι εσένα. :P




Χρόνια πολλά invalid!! :D













Και με λιγότερο burning, eh? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
i can't resist burning!!! hahaha
thx!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χρόνια πολλά μπίσμπι και σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα (α κ σ'εμένα :P)

Χρόνια πολλά!:D(αλλά δεν το γράφει στην κεντρική σελίδα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το γράφει ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
fandago να χαίρεσαι το όνομα σου!Χρόνια πολλά και στον Hunter και σε όσους άλλους γιορτάζουν σήμερα!Ότι επιθυμείτε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Bill :D

Χρόνια πολλά επίσης στον teo και τον Hunter που μου ήρθαν στο μυαλό. Κάποιον ξεχνάω, αλλά δεν θυμάμαι ποιον. Γιαυτό Λία, φτιάξε το σύστημα που σου είχα προτείνει, να τα έχουμε και αυτά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Xρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φίλε μπόρατ , χρόνια σου πολλά και ότι επιθυμείς!:birthday:
Να είσαι πάντα ευτυχισμένος και ερωτευμένος(:P) !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Οοοοοο!!!… borat… :) χρόνια πολλά, υγεία και ευτυχία… επίσης, σου εύχομαι να διατηρείς για όλη σου την ζωή το εξαιρετικό χιούμορ σου…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φίλε μπόρατ , χρόνια σου πολλά και ότι επιθυμείς!:birthday:
Να είσαι πάντα ευτυχισμένος και ερωτευμένος(:P) !:)

Οοοοοο!!!… borat… :) χρόνια πολλά, υγεία και ευτυχία… επίσης, σου εύχομαι να διατηρείς για όλη σου την ζωή το εξαιρετικό χιούμορ σου…


Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! :D Να είστε καλά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Φίλε Γιάννη μποράτ, σου εύχομαι χρόνια πολλά, χρόνια καλά, με υγεία, ευτυχία και επίτευξη κάθε άλλου προσωπικού σου στόχου. Όχι γιατί δεν έχω κάτι άλλο να ευχηθώ ή γιατί έτσι είθισται να εύχονται οι άνθρωποι, αλλά γιατί πραγματικά αξίζουν τέτοιες ευχές να πραγματοποιηθούν για έναν θαυμάσιο άνθρωπο όπως εσύ!:)

Να τα εκατοστήσεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά borat!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια πολλά borat!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!! :clapup::clapup::clapup:
Χίλια ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φίλε Γιάννη μποράτ, σου εύχομαι χρόνια πολλά, χρόνια καλά, με υγεία, ευτυχία και επίτευξη κάθε άλλου προσωπικού σου στόχου. Όχι γιατί δεν έχω κάτι άλλο να ευχηθώ ή γιατί έτσι είθισται να εύχονται οι άνθρωποι, αλλά γιατί πραγματικά αξίζουν τέτοιες ευχές να πραγματοποιηθούν για έναν θαυμάσιο άνθρωπο όπως εσύ!:)

Να τα εκατοστήσεις!:D

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ιδιαίτερα για όσα έχω υπογραμμίσει... Ειλικρινά τα λόγια σας μου δίνουν μεγάλη χαρά και ακόμη περισσότερο όταν αναλογίζομαι πως είμαι μόλις 1 χρόνο στη παρέα σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ααααα... Τώρα το είδα!!! Χρόνια πολλά Γιάννηηηη!!!!!!!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένος (το λέω γιατί περιλαμβάνει τα πάντα αυτή η ευχή) Πες μου τι θέλεις πιο πολύ να σου το ευχηθώ!!!! Να είσαι πάντα καλάαα :clapup::clapup::clapup::clapup:

:birthday: :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ααααα... Τώρα το είδα!!! Χρόνια πολλά Γιάννηηηη!!!!!!!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένος (το λέω γιατί περιλαμβάνει τα πάντα αυτή η ευχή) Πες μου τι θέλεις πιο πολύ να σου το ευχηθώ!!!! Να είσαι πάντα καλάαα :clapup::clapup::clapup::clapup:

:birthday: :cake:
Eιρήνη θέλω! :P

Σε ευχαριστώ πολύ fielda! Να είσαι πάντα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Σήμερα γιορτάζει όλη η Γη...
Με πουλιά θα στείλω μιαν ευχή,
στην καρδιά...

Χρονια σου ου ου πολλά...:upside::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top