Χρόνια Πολλά σε όλους!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο αγαπημένο καγιράκι!! :D



Υγεία και ευτυχία for eveeeeeer! :jumpy: :hug: :birthday: :cake:

Και μία ωραία φωτό για δωράκι! :jumpy:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα Ντίνα :)
Σου εύχομαι σύντομα και μια θέση δικηγορίας με αξιόλογο μισθό που ξέρω ότι θέλεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καγίρι μου:D
Χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις!!:birthday:
:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καγιράκο ?

:birthday::birthday::birthday::birthday:

Να τα εκατοστήσεις κ κάθε σου επιθυμία να πραγματοποιηθεί φέτος.

Κ υγεία. :hug:


:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για τα γεννεθλιά σου Ντίνα, σου εύχομαι ό,τι καλύτερο στην προσωπική σου ζωή, να βρεις τον Πρίγκιπά σου που τόσο επιθυμείς και να φτιάξετε μαζί το προσωπικό σας παραμύθι :)
Σου εύχομαι επίσης, ό,τι καλύτερο για την καριέρα και την επαγγελματική σου σταδιοδρομία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Kajira μας καλή και άξια, πάντα να 'σαι δυναμική, να βρεις τον τσαμπουκά που ζητάς, και φυσικά την ιδανική θέση δικηγόρου!!!
Άντε και με τον πρίγκηπά σου καλό μου, ναιιι; :)
Γερή και δυνατή όμως πάνω απ' όλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ωωω το καγίρι έχει μπιντέι!!! (όχι μπιντέ, καλέ:P:P)

ντινάκο μου, χρόνια σου πολλά, καλά κι ευτυχισμένα, όπως εσύ θεωρείς καλύτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
χρονια πολλά ντινακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο αγαπημένο καγιράκι!! :D



Υγεία και ευτυχία for eveeeeeer! :jumpy: :hug: :birthday: :cake:

Και μία ωραία φωτό για δωράκι! :jumpy:





Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα Ντίνα :)
Σου εύχομαι σύντομα και μια θέση δικηγορίας με αξιόλογο μισθό που ξέρω ότι θέλεις :D

Καγίρι μου:D
Χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις!!:birthday:
:flowers:

Καγιράκο ?

:birthday::birthday::birthday::birthday:

Να τα εκατοστήσεις κ κάθε σου επιθυμία να πραγματοποιηθεί φέτος.

Κ υγεία. :hug:


:-*

Για τα γεννεθλιά σου Ντίνα, σου εύχομαι ό,τι καλύτερο στην προσωπική σου ζωή, να βρεις τον Πρίγκιπά σου που τόσο επιθυμείς και να φτιάξετε μαζί το προσωπικό σας παραμύθι :)
Σου εύχομαι επίσης, ό,τι καλύτερο για την καριέρα και την επαγγελματική σου σταδιοδρομία! :)

Kajira μας καλή και άξια, πάντα να 'σαι δυναμική, να βρεις τον τσαμπουκά που ζητάς, και φυσικά την ιδανική θέση δικηγόρου!!!
Άντε και με τον πρίγκηπά σου καλό μου, ναιιι; :)
Γερή και δυνατή όμως πάνω απ' όλα!!!

ωωω το καγίρι έχει μπιντέι!!! (όχι μπιντέ, καλέ:P:P)

ντινάκο μου, χρόνια σου πολλά, καλά κι ευτυχισμένα, όπως εσύ θεωρείς καλύτερα!!

χρονια πολλά ντινακι!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ντινάκι. Σου εύχομαι κάθε ευτυχία μέσα από την καρδιά μου (και να είσαι σίγουρη ότι το εννοώ). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χρονια πολλα Καγιρα μου!!!
Σου ευχομαι να ζεις την καθε στιγμη με παθος, ετσι οπως σου αξιζει!!!!!
Οι επιθυμιες σου ευχες μου!!!!:)

.........

Να ευχηθω και στο Στελλακι μου:redface:, που κλεινει σημερα αισιως τα 31, ο,τι καλυτερο, πολλη αγαπη και πολλες στιγμες ευτυχιας!!!
Και το 2008 να συνεχισει τα του 2007!!!!!!Τσαγαπω πολυ κοριτσακι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ντίνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ντινάκι. Σου εύχομαι κάθε ευτυχία μέσα από την καρδιά μου (και να είσαι σίγουρη ότι το εννοώ). :)

Το ξέρω και σ' ευχαριστώ πολύ πολύ :)

Χρονια πολλα Καγιρα μου!!!
Σου ευχομαι να ζεις την καθε στιγμη με παθος, ετσι οπως σου αξιζει!!!!!
Οι επιθυμιες σου ευχες μου!!!!:)

.........

Να ευχηθω και στο Στελλακι μου:redface:, που κλεινει σημερα αισιως τα 31, ο,τι καλυτερο, πολλη αγαπη και πολλες στιγμες ευτυχιας!!!
Και το 2008 να συνεχισει τα του 2007!!!!!!Τσαγαπω πολυ κοριτσακι!:redface:

Ευχαριστώ και να χαίρεσαι το Στελλάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο δω καγιρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Βικάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ντίνα μου... χαρά μου... φιλενάδα μου...
εγώ ότι ήταν να στο τραγουδήσω το έκανα απ το τηλ
δεν ξανατραγουδάω δημόσια γιατί όπως θα πρόσεξες είμαι και ιδιαίτερα φάλτσα:P

εδώ μόνο σου πω/ευχηθώ τα εξής
Η εσωτερική ηρεμία που κατά βάσην σε διακρίνει, πρέπει να την αφήσεις να ξαναπάρει τα ηνία που έχει χάσει αυτές τις μέρες.
Θα σου χρειαστούν κοριτσάκι μου γιατί τα 29 είναι δύσκολα :P
Ξεκινάνε όλα τα προβλήματα του τύπου "εσύ ποτε θα γινεις μάνα?" :P
Σου εύχομαι (ξανά) τα καλύτερα που ξέρεις ότι ξέρω ότι σύντομα θα πέσουν γονατιστά στα πόδια σου (κατά προτίμηση και με ένα μονόπετρο :P)
Επαγγελματικά να βρεις επιτέλους τον δρόμο σου για να μην καταλήξεις να διανέμεις πίτσες :P


Σε αγαπώ πολύ πολύ!
Χρόνια πολλά και καλά!
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ Αναστασία μου! Και σ' αγαπώ πολύ πολύ κι εγώ! :hug: :redface:

(και εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα για σένα, για τον κούκλο μπέμπη και την οικογένειά σου όλη! :bigarmhug )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μωρο μ...
Ο,τι εσύ επιθυμείς..ξέρεις εσύ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
... έψαχνα μια φωτογραφία που να είναι χίλιες λέξεις… τελικά δεν βρήκα αυτό που έψαχνα, οπότε θα σου πω στραβά κουτσά στα ελληνικά…
Εύχομαι να είσαι πάντα το χαρούμενο κοριτσάκι που γνώρισα εδώ στο στέκι. Έχεις καλή καρδιά και το ένιωσα. Σε θεωρώ Καλός Άνθρωπος. Χρόνια σου πολλά.:)

(29 είπες Αναστασία? Κάτσε να δω….έλα Παναγία μου…το γράφει και στο προφίλ… καλά… μας φλόμωσε στο ψέμα… 19 είναι καλέ…:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μωρο μ...
Ο,τι εσύ επιθυμείς..ξέρεις εσύ ;)

αυτό το μ μόνο του, είναι επειδή κόλλησες το βλάχικο στη Θήβα ή επειδή βαριέσαι να γράψεις κι ένα ου? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top