Χρόνια Πολλά σε όλους!

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Χρόνια πολλά προκαταβολικά !!!!!χα χα χα!!!!λολ,lol :lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σόρρυ που άργησα:( Χρόνια πολλά και να τα εκατοστήσεις:)

Κάλλιο αργά, παρά ποτέ!
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά CrazyHelen πάντα να βρ'ησκεις χαρά στον δρόμο σου και υγεία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο εμενα ελενακι και για τον γιαννη σου, να τα χιλιασετε και να ειστε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι.. :)

(40 μερες μετα, μπορω να ευχομαι..:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λόγω απουσίας μέσα στο Σ/Κ να σου ευχηθώ κι εγώ τα χρόνια πολλά με τις καλύτερες ευχές μου! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θα παω και γλυκα στην καταληψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χρόνια πολλά αγαπημένη μου Palladin! Να σε χαιρόμαστε! Σου εύχομαι ότι επιθυμείς και να είσαι πάντα πολύ πολύ ευτυχισμένη γιατί πραγματικά το αξίζεις!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χρόνια πολλά noble Palladin!:P
Να τα εκατοστήσεις, ότι επιθυμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Palladinaki χρονια πολλα και ευτυχισμενα!!!
να σαι παντα χαρουμενο κι ευτυχισμενο!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τρελολενιω, χρονια πολλα και σε σενα κοριτσακι μου! συγνωμη που σε ξεχασα :(
τα δεχεσαι καθυστερημενα η να σε δωροδοκησω λιγο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ όλους, να είστε καλά:D! Idrill κερνάω Applebees:jumpy: αλλά δεν ξέρω ακόμα πότε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χρονια σου πολλα palladin!!! ο,τι επιθυμεις!!!

και χρονια πολλα στη λια που -νομιζω- γιορταζει σημερα; αν ειναι ετσι... Χρονια σου πολλα Λια, ό,τι επιθυμεις σου ευχομαι κι εσενα!!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παλλαντινάκι!!!!








Χρόνια πολλά!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα παλλαντιν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
παλλαντινάκι χρόνια σου πολλά και καλά! πάντα χάπι, πάντα με επιτυχίες προσωπικές κι επαγγελματικές!!:):D

λία, χρόνια σου πολλά επίσης!! σου εύχομαι όλο και πιο ευφάνταστες δημιουργίες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο Παλαντάκι , στην Μισέλ που γιορτάζει σήμερα, στους Αγγελους,Αγγελικές όπως και τους Μιχάληδες και μιχαλήτσες...

Χρόνια σας πολλά αγαπη να υπάρχει πάντα και έυχομαι του χρόνου την ίδια μέρα να έχετε αυτό που πάντα ονειρευόσασταν και το β΄'επατε μακρυνό όνειρο:):)

Να πώ χρονια πολλά στα 15 άτομα της οικογενείας μου :hehe::hehe:
Αλλα πάνω απο όλα στον άντρα μου και τον αδερφό μου, το ίδιο έυχοαι και για τα παιδιά που έχουν συγκενείς χρόνια πολλά να τους πείτε, σήμερα γιορτάζει η μισή Ελλάδα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην Άντζυ!!! :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
να τους χαίρεσαι όλους μανίτσα, και κυρίως τον άντρα σου!!

έντιτ: αν γιορτάζει και η angie, χρόνια της πολλά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Xρόνια πολλά Παλλαντίν! :)
Χρόνια πολλά Angie! Xρόνια πολλά Michelle! Χρόνια πολλά και σε σένα που δεν μπορώ να πω ποιος είσαι, γιατί μάλλον δεν θες να ξέρουν όλοι πως σε λένε Μιχάλη! :P
Χρόνια πολλά στον μπαμπά της Maras! Στους άντρες της Μάνιας και της Έμμας! Στην φίλη μου και τον φίλο της! Και τέλος χρόνια πολλά στον θείο μου! :D

Α.. και χρόνια πολλά σε όποιον (σίγουρα) ξεχνάω!
Να ζήσετε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους και ολες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top