Χρόνια Πολλά σε όλους!

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Άρα και σε σένα ρε Μητσάρα!!! :kissing: να είσαι καλά αγόρι μου!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους Δημήτρηδες και τις Δημητρούλες!
isi-Δημητρα Χρόνια Πολλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ουαααα...δε μου έδωσε σήμερα να φάω...αφρό... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ιsi, Mitso the Great, !Δήμητρα!, Μοnaxe


και όλοι οι υπόλοιποι που δεν ξέρω...


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

να περάσετε υπέρχοχα εύχομαι και ό,τι επιθυμείτε μέσα από την καρδιά μου :)


edit: roumana να χαίρεσαι τον κούκλο σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Επίσης χρόνια πολλά στον James Bond! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους τους Μήτσους και τις Μήτσαινες! :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Amy_4ever ;)
Επίσης χρόνια πολλά στους Δημήτρηδες/Δήμητρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
σήμερα έχω γενέθλεια !!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
να τα εκατοστήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χρόνια πολλά :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Xρόνια πολλά σε όλους όσους σήμερα γιορτάζουν το όνομα τους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα σε όλους τους Δημήτρηδες και τις Δημητρούλες :)

Isi πάντα χαρούμενη κι ευτυχισμένη!

Mitsos the Great κάθε όνειρό σου να γίνει πραγματικότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ιsi δεν θα σου πω πολλα πραγματα.Μονο οτι σου ευχομαι οτι καλυτερο και χρονια πολλα πολλα.Τελςο να σου πω οτι...LOVE YOU τα μαλα ρε φατσα!;):bigarmhug
Mitso the Great να χαιρε σαι την ερτη σου και οτι καλυτερο.
!Δήμητρα! χρονια πολλα για σημερα και να σεχαιρονται οσοι αγαπας και σε αγαπουν.
Μοnaxe, οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου φιλε μου.Καθε ευτυχια και να εισαι παντα καλα κι ευτυχισμενος.;):D

Roumana μου σου ευχομαι τα καλυτερα για τον γιοκα με την πιο ομορφη μαμα που εχω δει ποτε στην ζωη μου!!!!!!!!!!Να τον χαιρεσαι να τον καμαρωνεις τον κουκλο καθε στιγμη και λεπτο και μακαρι να ειναι παντα χαμογλαστος,υγιης κι ευτυχισμενος.;):hug:


Εαν εορταζει κανεις αλλος και τον ξεχασα, ζητω συγγνωμη και του ευχομαι τα καλυτερα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Isiliel, εδώ μακριά, τα νέα για τις γιορτές έρχονται καθυστερημένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χρονια πολλα και απο μενα, Isiliel!
Οι επιθυμίες σου, εύχες μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Isi χρονια πολλά κι από εμένα (καθυστερημένα ως συνήθως βέβαια) Ο,τι επιθυμεις :)
Και χρόνια πολλά και σε όποιον άλλο γιόρταζε εχθές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους τους Δημήτρηδες και τις Δήμητρες του στεκιού, στον γιο της Ρουμάνας, στον θείο μου και την ξαδέρφη μου και σε όλους αυτούς που γιόρταζαν χθες.:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Xρόνια πολλά στην Ίσι και όλους τους Δημητράδες και Δημητρούλες του στεκίου! :D
Α!Και στον αδερφούλη μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χρόνια πολλα σε ολα τα παιδια που είχαν γενέθλια και γιορτή τον καιρο που έλειπα, τις θερμότερες ευχες μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top