Χρόνια Πολλά σε όλους!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Xρονια πολλά Βάλντερ και Διαβολίνα, να χαίρεσαι την μαμά σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Κι εγώ είπα να χαίρεσαι την μαμά σου, και δεν με έκανες quote missy :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
@Mario: Να σαι καλά ρε φίλε, ειλικρινά! Άξιο παλικάρι! Όση ευτυχία έχω εγώ, τη διπλάσια να χεις εσύ!:clapup:

@Κουμπάρος: Ρε αλήτη,:P εδώ δεν έχει μπύρα; Καλά! :mad: Ευχαριστώ ρε κουμπαρούλη, να σαι πάντα καλά!!!:clapup::clapup::clapup:

Φοίβη, Μολκάτσιε, Ζιοβάνι, καλό μου Νεραϊδι (που χάθηκες; ), Βικάκι, Γιδάκι και Καγιράκι σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου, να στε κι εσείς καλά ρε κορίcha!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες, με τις καλύτερες και θερμότερες ευχές μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Xρονια πολλά Βάλντερ και Διαβολίνα, να χαίρεσαι την μαμά σου! :)

Κι εγώ είπα να χαίρεσαι την μαμά σου, και δεν με έκανες quote missy :teasing:

Ουπς! Σορυ. :P
Σας ευχαριστω κι εσας κοριτσακια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες, με τις καλύτερες και θερμότερες ευχές μου. :)

Θένξ κι εσένα καλό μου Ισιλιέλι!:)

Ουφ, πάει κι αυτή η μέρα! Του χρόνου πάλι!:clapup::clapup::clapup::clapup:

Άντε κι αύριο έχει παρτάκι!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μαλλον χανω επεισοδια μιας και δεν μπαινω πια συχνα στεκι:P
εστω και καθυστερημενα σου ευχομαι χρονια πολλα βαλντερακο οτι ποθεις να το αποκτησεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μείνε ήσυχο Ευούλι, μόνο μη μου ζητήσεις μετά να μεταφέρω φιλάκια όμως γιατί θα φάω ξύλο από τη γυναίκα μου!:P

Κανονικά δε θα έπρεπε να τα μεταφέρω διότι είσαι κακό κορίτσι και δεν μου ευχήθηκες χτες!:P Αλλά σε συμπαθώ οπότε νταξ' καλή καρδιά!:D

AAAA!!!!
Sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... ημουν στα χαμενα χθες..... :(

Να τα πω τωρα;;;; (θα τα πω, 40 μερες μετα πιανουν..) :P

Να ζήσεις βαλντερούλη και χρονια πολλα
μεγαλος να γινεις με ασπρα μαλλια
παντου να σκορπιζεις της γνωσης το φως
και ολοι να λενε ΝΑ ενας σοφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Valder!

Άργησα αλλά στα είπα!:)

Γλυκό δικαιούμαι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χρόνια πολλά fandago!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Happy Birthday fandago και καλός πολίτης!! :clapup::clapup::clapup::clapup:




Και του χρόνου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά fandago!!! ό,τι ποθείς, να το πετύχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να ζήσεις fandago και χρόνια πολλά
πινακάκια να φτιάχνεις
και στον γύρο 27 :P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!

χιλιόχρονος και ό,τι επιθυμείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
fandago ...24...μικρουλη, να ζησεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
να ζήσεις fandago και χρόνια πολλά
πινακάκια να φτιάχνεις
και στον γύρο 27 :P
:laugh::laugh::laugh:

χρόνια πολλά φάντακο ότι επιθυμείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Fandago φαγανό μου!!! Χρόνια καλά και πολλά!!!

Αν ακουστεί κελαηδισμός
Πουλιού στην γειτονία σου
Θα'ναι οι ευχές που έστειλα
Για τα γεννέθλια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χρονια πολλα fandago ..και σου ευχομαι να σου ζησεις πολλες στιγμες ευτυχιας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
fandago μου χρόνια πολλά και ευτυχισμένα να έχεις χαρά, αγάπη και επιτυχία να έχεις καθώς θα περνάς υγιέστατος το μονοπάτι της ζωής:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι οι ευχές σας να έχουν αντίκρυσμα και να σας επιστραφούν πολλαπλάσιες...:D
Για κάποιους το 24 είναι λίγο ακόμα, αλλά εμένα μου φαίνεται ότι πλησιάζει πολύ τα 30:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!

να ζησεις να σε χαιρομαστε fadagaki!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top