Χρόνια Πολλά σε όλους!

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στον Valder και την μαμά της Miss Little Devil.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Παιδιά σας υπερευχαριστώ! :clapup: Ειλικρινά με άγγιξαν βαθύτατα οι ευχές σας αν και δεν φημίζομαι για πολύ touchy σκηνές.:D Υγεία κι ευτυχία και σε εσάς εύχομαι. Είναι ιδιαίτερα η υγεία το πολυτιμότερο αγαθό και ευχαριστώ πολύ που το τονίζετε στις ευχές σας. Για το Battlestar Galactica, έρχεται η 2ωρη ταινία Razor στις 24/11 οπότε θα σας πρήζω ξανά λίαν συντόμως, για το πτυχίο...ελπίζω φέτος ή το πολύ στο 5ο ετος (6/2009) και για την αγκαλιά... ας είναι καλά το e-steki που μου χάρισε το μωράκι μου! Το αγγελούδι μου!:clapup:

Και πάλι σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ και σας εύχομαι κάθε καλό!:clapup:


Trivia: Ελενίτσα μου, το γιουτούμπι δείχνει να εύχονται στον άλλο και μετά από χρόνια τον καθαρίσανε στεγνά. Υποννοείς κάτι;:P:P:P (πλάκα κάνω φυσικά, απλά το σηκώνει το συγκεκριμένο βίντεο!:D)

Διαβολίτσα να χαίρεσαι τη μαμά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χρονια πολλα στην μαμα σου!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στη μαμά της διαβολίνας μας! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Trivia: Ελενίτσα μου, το γιουτούμπι δείχνει να εύχονται στον άλλο και μετά από χρόνια τον καθαρίσανε στεγνά. Υποννοείς κάτι;:P:P:P (πλάκα κάνω φυσικά, απλά το σηκώνει το συγκεκριμένο βίντεο!:D)

Μακάρι να έιχα τη δυνατότητα να βάλω τη φάτσα σου στη θέση του Προέδρου (Θεός 'σχωρέστον) μανάρι μου, αλλά ξέρεις ότι οι δυνατότητες μου με τη τεχνολογία είναι περιορισμένες.
Φιλιά και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ & ΚΑΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
..και την μαμά της Miss Little Devil.:P

Διαβολίτσα να χαίρεσαι τη μαμά!:)

Χρονια πολλα στην μαμα σου!!!! :)

Χρόνια πολλά και στη μαμά της διαβολίνας μας! :clapup:


Φχαριστω παιδακια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
να χαίρεσαι τη μάμυ σου διαβολάκι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Διαβολίνα να χαιρεσαι τη μανούλα σου!:clapup:
(γενέθλια ή ονομαστική γιορτη; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Valder να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!Σου εύχομαι να έχεις πάντα υγεία, ευτυχία και επιτυχίες σε όλους τους τομείς στην ζωή σου! :)

Misslittledevil να χαίρεσαι την μαμά σου και ότι επιθυμεί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Διαβολίνα να χαιρεσαι τη μανούλα σου!:clapup:
(γενέθλια ή ονομαστική γιορτη; :P )

Ευχαριστω! :)
Γενεθλια. Παταει τα 42, αλλα μην πειτε οτι σας το 'πα. :P


να χαίρεσαι τη μάμυ σου διαβολάκι!!

Misslittledevil να χαίρεσαι την μαμά σου και ότι επιθυμεί! :)

Φχαριστωωωωωω κοριτσια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
valder μου χρονια πολλα σου ευχομαι ..να ζεις την καθε στιγμη με παθος ετσι ακριβως οπως σου αξίζει!!:)

διαβολακι να χαιρεσαι τη μαμα σου! πολυχρονη!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχοντα πολλες πολλες πολλες ευχες για τα γενεθλια σου!!!:clapup::clapup:
Παντα καλα να εισαι ρε φιλε μου και παντα ευτυχισμενος.
Σου ευχομαι τα καλυτερα απο εδω και περα μεσα απο την καρδια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ευχαριστω! :)
Γενεθλια. Παταει τα 42, αλλα μην πειτε οτι σας το 'πα. :P

Καλέ, είναι πάρα πολύ νέα η μανούλα σου!
Να την χαίρεσαι και να ζήσει σαν τα ψηλά βουνά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
διαβολακι να χαιρεσαι τη μαμα σου! πολυχρονη!!:)

Καλέ, είναι πάρα πολύ νέα η μανούλα σου!
Να την χαίρεσαι και να ζήσει σαν τα ψηλά βουνά!!!!!


:yes: Σας ευχαριστω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.


Χρόνια καλά και πολλά Valder, με υγεία και αγάπη! :)

Να χαίρεσαι τη μαμά σου missy!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βαλντερίδιοοοο!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά Διαβολινομαμάααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χρονια πολλα στους εορταζοντες και τις εορταζουσες μαμαδες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κουμπαρε, να ζεις ευτιχισμενος, για οσο καιρο γουσταρεις!

Κερναω μπυρες (τον ευατο μου) για τα γενεθλια του κουμπαρου μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:birthday:Χρόνια πολλά Valder, ότι επιθυμείς! :)

Χρόνια πολλά μαμά της διαολίνας! :) :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Διαβολινομαμάααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα στους εορταζοντες και τις εορταζουσες μαμαδες!:)

Χρόνια πολλά μαμά της διαολίνας! :) :birthday:



:D:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top