Χρόνια Πολλά σε όλους!

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Και εγώ σςε συμπαθώ :mastigio

Σε ευχαριστώ πολλύ, με συγκινείς:bigarmhug


δηλαδη αν δεν με συμπαθούσες φαντασου τι smilies θα έβαζες:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάνια μου!
Ο,τι επιθυμείς κουκλίτσα μου! :D

Και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάνια μου!
Ο,τι επιθυμείς κουκλίτσα μου! :D

Και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν! :)

Ευχαριστώ μαναράκι μου, και σύ χαρές να έχεις πάντα στην ζωή σου:):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Μαρίνααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να ζήσεις mania
και
χρονια καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
δεν ειναι birthday, είναι ονομαστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χρονια πολλα μανια μου κ απο εμενα οτι επιθυμεις... ποτε μην απογοητευεσε κ παντα να προσπαθεις για το καλυτερο........

:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπημένη μου Μάνια, Χρόνια σου Πολλά! Να είσαι πάντα χαρούμενη κι ευτυχισμένη και να διατηρήσεις την καρδιά μικρού παιδιού που έχεις τώρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα Μάνια και πάντα τόσο καλόψυχη να είσαι! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Μαρίνααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

να ζήσεις mania
και
χρονια καλά

χρονια πολλα μανια μου κ απο εμενα οτι επιθυμεις... ποτε μην απογοητευεσε κ παντα να προσπαθεις για το καλυτερο........

:clapup: :D

Αγαπημένη μου Μάνια, Χρόνια σου Πολλά! Να είσαι πάντα χαρούμενη κι ευτυχισμένη και να διατηρήσεις την καρδιά μικρού παιδιού που έχεις τώρα! :)

Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα Μάνια και πάντα τόσο καλόψυχη να είσαι! :bigarmhug

Ευχαριστώ πάρα πολλύ για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας, δεν μπορείτε να πιστέψετε πόσο σας ευχαριστώ, να είσαστε πάντα καλά να πάρετε την χαρά που μου δώσατε όλοι σας αυτή την αγαπημενη μου μέρα

:kissing: :kissing: :hug: :hug: :bigarmhug :bigarmhug :group: :group: :group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα. Να σε χαίρεται ο σύζηγός σου. :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα μανια! Να σε χαιρετε ο Μαΐκ και να τον χαιρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα. Να σε χαίρεται ο σύζηγός σου. :bigarmhug

Χρονια πολλα μανια! Να σε χαιρετε ο Μαΐκ και να τον χαιρεσε!


Ευχαριστώ πολλύ παιδιά, νασαστε καλά, κρόνε το Σαββάτο άν δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις έλα θα περάσουμε καλά, και το λέω αυτο για τα Ροδιτάκια μας που μπορούν να έρθουν, άν κάποιος θέλει πμ και σας λέω που είναι;) χαρά μου να σας δώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά πολλά maniaaaa!!! Να είσαι πάντα καλά κ ευτυχισμένη.. Ασε πίσω σου οτι έγινε κ κοίτα μπροστά τις πιο όμορφες στιγμές που έρχονται... Πάντα να χαμογελάς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά πολλά maniaaaa!!! Να είσαι πάντα καλά κ ευτυχισμένη.. Ασε πίσω σου οτι έγινε κ κοίτα μπροστά τις πιο όμορφες στιγμές που έρχονται... Πάντα να χαμογελάς!!!
Σε ευχαριστώ καρδι'α μου, αυτό το χρόνο που πέρασε θα κρατήσω τα καλά:)
αυτό θα κάνω, τώρα πιά κοιτάω μπροστά και έμαθα πιά ότι μπορώνα στηριχτώ στα πόδια μου και ότι δεν έχω ανάγκη κανέναν, ΖΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια καλααα μανια! (λιιιγο καθυστερημενα :angel: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρονια καλααα μανια! (λιιιγο καθυστερημενα :angel: )

Σε ευχαριστώ πολλύ:) :) :)
Φτάνει που με θυμάστε με κάνει πολλύ χαρούμενη, όταν είδα τον όξυντες το πρώτο που μου είπε ήταν ότι τα παιδιά μου έυχοντε και με έκανε να χαρώ πάρα πολλύπραγματικά πρώτη φορά σε γιορτή νοιώθω τόσο γεμάτη απο αγγαλιές και ζεστασιά :bigarmhug:bigarmhug:hug::hug::kissing:


δέχομαι ευχές μέχρι το Σάββατο:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά και απο μένα Μάνια!

Βρε όλοι από την Ρόδο, εδώ στο στέκι μαζευτήκατε;;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top