Χρόνια Πολλά σε όλους!

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους παιδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν, δηλαδή στη μισή Ελλάδα, και στο Γιάννη μου, επίσης!:redface:
Να τον χαίρομαι.:redface:

Χρόνια πολλά και στον θείο Λάτσιο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους Αθανάσιους και στις Αθανασίες! Να χαίρονται το όνομα τους!! Δεν είναι λίγοι βέβαια και αυτοί που έχουν γενέθλια σήμερα!! :cake: Ότι επιθυμούν όλοι τους!! :)
Να μου επιτέψετε βέβαια να πω χρόνια πολλά στον Θανασάκη :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Φώντα, Ξενοφώντα!!
Να χαίρεσαι το όνομα σου και ότι επιθυμεις!! ;)
Επίσης χρόνια πολλά και σε αυτούς που έχουν γενεθλια! :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marsmile.m

Νεοφερμένος

Η μαρια η' μαρισα :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χρονια πολλα σε μενααααα.!!! χτες γιορταζα......γιορταζε το δευτερο ονομα μου!!!! :clapup::drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά στην Ευαγγελία και τον Βαγγέλη!

Χρόνια πολλά και σ΄όσες/όσους έχουν γενέθλια σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλες τις Ευαγγελίες και τους Βαγγέληδες! :)
Να χαίρομαι και την μαμά μου επίσης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά στις Αναστασία, Τασία, Νατάσα, Πασχαλιά, Λαμπρινή και στους Αναστάσιο, Τάσο, Ανέστη, Πασχάλη, Λάμπρο.

Χρόνια πολλά και σ΄όσες/όσους έχουν γενέθλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Nα ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα!! :)
Να χαίρομαι την αδερφούλα μου, την γιαγιά και την φίλη μου την Αναστασία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά στις Γιωργίες και τους Γιώργους.

Χρόνια πολλά επίσης σ΄όσες/όσους έχουν σήμερα γενέθλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γιώργηδες, Γεωργίες, χρόνια σας πολλά!! Να σας χαίρονται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Για τους περισσότερους η πιο γλυκιά λέξη του κόσμου... μαμά.
Εννοείται πως κανείς μας δεν πρέπει να δείχνει την αγάπη του προς την μαμά τους καθέ χρόνο τέτοια μέρα. Μπορεί να μας νευριάζουν :redface: μερικές φορές να μας φέρνουν στα όρια μας :rant: αλλα δεν παύουν να είναι αυτές που θα ξενυχτήσουν στο πλάι μας όταν αρρωστήσουν θα μας προστατεύουν, με τον δικό τους κάθε φορά τρόπο, απο διάφορους κινδύνους. Θα είναι πάντα εκεί για εμάς. :)

Σήμερα έχουν και επίσημα την τιμητική τους οι μαμάδες μας!

Χρόνια πολλά μαμά μου! :D
Παρακάτω ένα ποιηματάκι για τις μαμάδες μας. :redface:
Μια αγκαλιά σου ξεχωριστή
με κάνει να νιώθω ωραία.
Μια αγκαλιά σου τρυφερή
με κάνει να νιώθω πιο ωραία.
Όμως μια αγκαλιά κι ένα φιλί
με κάνει να νιώθω πολύ σημαντική
για όλη μου τη ζωή.

Να και μία διαφήμιση που πραγματικά με άγγιξε! :redface: Πάτα εδώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν εχω γενέθλια τώρα, αλλά έχω απορία. Ποτε θα με δείξει το στέκι στη σωστή μου ηλικία; 26 κοντεύω, σε λίγους μήνες θα τα κλείσω κι αυτά, αυτό εκεί 25 λέει.:P Δε θυμάμαι, αλλάζει αυτόματα κάποια στιγμή πχ Γενάρη; Καλά όχι πως με χαλάει να με δείχνει και νεότερη :P Αλλά είμαι 25 μισό, δηλαδή αν το στρογγυλοποιήσουμε 26 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
25 θα λέει μέχρι να κλείσεις τα 26. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αλλά είμαι 25 μισό, δηλαδή αν το στρογγυλοποιήσουμε 26 :D
Και εαν στρογγυλοποιήσουμε το 26 θα γίνεις 30..:P :loltooth: Συγνώμη που πετάγομαι.. :redface: :P
Xρόνια πολλά στους: Θεόγνωστος, Θεογνώστης, Θεογνωσία, Θεογνώσιος, Θεόκτιστος, Μαγδαληνή, Μάγδα, Μαγδούλα, Μαγδαλένα, Μαγδαλένια, Μαγδαλή, Μαγδάλω, Μένανδρος, Πατρίκιος, Πάτρικ, Πατρίκος, Πατρίκης, Πατρίτσιος, Πατρίτσης, Πατρικία, Πατρίκα, Πατριτσία, Πατρίτσα, Μαριλένα
Χρόνια πολλά σε όσους έχουν γενέθλια σήμερα! :cake:
Επιπλέον σήμερα είναι η Μνήμη της Γενοκτονίας των Ποντίων.
Καλή σας μέρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Σοφία μουυυυυυυυυ.....Να είσαι πάντα γερή και δυνατή...:birthday:


Υ.Γ.Ωραίο το γλυκάκι που μας κέρασες...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
21η Μαίου και γιορτάζει η μισή Ελλάδα.. Να ευχηθώ χρόνια πολλά στους Κωνσταντίνος, Κώστας, Κωνσταντίνα, Κωνσταντία, Κωστούλα, Ντίνα, Νάντια, Ελένη, Έλενα, Ελεάννα, Ελεάνα, Λένα, Λενίτσα, Λένγκω, Λενιώ, Ελεονόρα, Ελεονώρα, Νόρα, Μαριλένα χρόνια πολλάααα!! :yahoo:
Eπίσης δεν είναι και λίγα τα άτομα μέσα απο το φόρουμ που έχουν την ονομαστική τους εορτή! Να σας χαιρόμαστε! :D
Χρόνια πολλά σήμερα και σε αυτούς που έχουν γενέθλια!!! Να τα εκατοστήσουν και ότι επιθυμούν!! Πάλι έχουμε πολλά μέλη του φόρουμ που έχουν γενέθλια σήμερα..Εγώ ειδικά ξέρω για ένα κοριτσόπουλο εδώ στο φόρουμ που έχει γενέθλια!! Την Κλειώ!! Χρόνια πολλά να σε χαιρόμαστε!!!!! :kissing: :cake:

Να στείλουμε όλοι την θετική μας ενέργεια στα παιδιά που γράφουν πανελλήνιες! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην Ελένη και τον Κωσταντίνο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στον πιο σημαντικό άνθρωπο της ζωής μου!

Happy Birthday στο Απολειφάδι του στεκιού και την sister of my life!
Your bro loves you sister! :D

Χρόνια της πολλά λοιπόν. :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
^^Αννούλα είναι Ο ... :D χιχιχ

είναι μεταξύ μας αυτό το αστειάκι, εγώ είμαι ο bro και εκείνος η sis...

Σ ευχαριστώ πολύ!!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top