Χρόνια Πολλά σε όλους!

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
(Τζιο... τι να λέμε... έτσι αναγνωρίζονται διεθνώς οι γείτονες...)


το ξερω.
για αυτο τον ηλιθιο τον σκοπιανο εντωμεταξυ...
εγω επεμενα να τον παρουμε επειδη εδειχνε καλος και εξω απο αυτα...
και τωρα οχι μονο μου την πεφτει αλλα με καλεσε να παω και στην μασεντονια!!!

και εγω φυσικα του ειπα οτι λατρευω τη θεσσαλονικη... και οτι εχω κανει πολλες φορες διακοπες εκει....

αντε σιχτιρια απο κει, πρωι πρωι..:mad:

ποιος εχει γενεθλια σημερα? χεχεεεε! χρονια πολλαααααα αφετουοζε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
fox χρόνια πολλά για χθες

κάτι τέτοιο ειδα σε ένα ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιδακι μου!Αν και καθυστερημενα,Χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις!
Παντα ευτυχισμενη!:bigarmhug

Χρονια πολλα και στη Μολκα!
Οτι επιθυμεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώωω!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιδακι ποτε ειχες γενεθλια?
Εγω σου ειπα χρονια πολλα?
Δεν θυμαμαι πραγματικα...τις τελευταιες μερες σας μιλαω ειλικρινα παθαινω εγκεφαλικο ντουβρουτζα και κανω ολο φορματ...

Εαν δεν σου ειπα, τοτε χρονια πολλα και απο εμενα και να τα χιλιασεις καλη μου.
Οτι καλυτερο απο καρδιας σου ευχομαι.;) :clapup:
εαν παλι σου ειχα ευχηθει, δεν πειραζει σου ξαναευχομαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να 'σαι καλά, Μάριέ μου!
Αλλά μην αγχώνεσαι, τα γενέθλιά μου δεν τα είχα ακόμα... ;)
Σύντομα όμως!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στον φίλο μου Perate[Άντε και σε μένα:P].
Να τα εκατοστήσεις Αντρέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
seatakias,deadhead_pirate ,Catherine-9-, Μήτσος, Mitsos The Great ,

χρονια σας πολλα ρε παιδια οτι επιθυμητε... κ καλα μυαλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα αντρεα και μητσακο:)
οτι ποθειτε με υγεια πανω απ ολα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μητσάρα, να είσαι πάντα καλά, χαρούμενος και ευτυχισμένος.
:clapup::clapup::clapup:

Ευχαριστώ παιδιά....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Και εσύ ποιο ευτυχισμένος Αντρέα :D
@
Ευχαριστώ και εγώ.
Karkelak δεν θα σχολιάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μεγάλε μήτσο και πειρατή χρόνια σας πολλά!
μήτσε σου εύχομαι να γίνεις ακόμα πιο μεγάλος ;)
και εσένα πειρατή να αποκτήσεις πολλά μπαούλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ευχαριστώ zanin:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Μητσο, Ανδρεα χρονια σας πολλα και καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Νά σε καλά Hunter :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βρε βρε βρε!


Μητσάκο χρόνια σου πολλά και καλά! σου εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να είναι γεμάτος με ευχάριστες νέες εμπειρίες :)


Ανδρέα μου χρόνια πολλά και καλά και σε σένα!
Εσένα σου εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να μην σου προσθέσει άσπρα μαλλιά αλλά πολλές καινούργιες βόλτες και περιπέτειες όπως τις θες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
μεγάλε μήτσο και πειρατή χρόνια σας πολλά!
μήτσε σου εύχομαι να γίνεις ακόμα πιο μεγάλος ;)
και εσένα πειρατή να αποκτήσεις πολλά μπαούλα:P

Μητσο, Ανδρεα χρονια σας πολλα και καλα :)

βρε βρε βρε!


Μητσάκο χρόνια σου πολλά και καλά! σου εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να είναι γεμάτος με ευχάριστες νέες εμπειρίες :)


Ανδρέα μου χρόνια πολλά και καλά και σε σένα!
Εσένα σου εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να μην σου προσθέσει άσπρα μαλλιά αλλά πολλές καινούργιες βόλτες και περιπέτειες όπως τις θες :D


Ευχαριστώ όλους σας παιδιά...
Καλοδεχούμενα είναι και τα μπαούλα και τα άσπρα μαλιά και οι περιπέτειες...:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πειρατη και Μητσο (το παω κατα σειρα ηλικιας:P) Χρονια σας πολλα! Να τα εκατοστησετε! :birthday::birthday:
Οτι επιθυμειτε και πανω απ' ολα υγεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ευχαριστώ Μπιλάκο, κι εσένα να σου πάνε όλα καλά.....:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top