Χρόνια Πολλά σε όλους!

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρονια πολλά maggie!:clapup: ότι επιθυμεις!
(πού ειναι εξαφανισμένη;:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Καλημέρα :)

Μπήκα να δω αν με θυμήθηκε κανείς και μου έγραψε χρόνια πολλά για τα γενέθλιά μου. Αλλά είδα ότι μου γράψανε πολλά παιδιά και σας ευχαριστώ πολύ! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! :group:

evouli είσαι από τις μεγαλύτερες μου συμπάθειες στο forum και μου ευχήθηκες και πρώτη πρώτη! Thaaank you! :kissing:
kajira μου, ωραίο avatar! Ευχαριστώ για το χρόνια πολλά σου. 8)
underwater χρόνια πολλά, να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις (άργησα λιγάκι ε?) Χρόνια σου πολλά λοιπόν! :cake:
mania σ ευχαριστώ πολύυυυ!! Έχεις πολύ αστείο blog παρεπιμπτόντως!! :lol:
Κρόνε μου, thank youuu! Ναι, όντως, του χρόνου ενήλικη! Άντε να δούμε! :look:
Γιάννη μου σ' ευχαριστώ κι εσένα πολύ! :yes:
Κακή Επιρροή τελικά τις είδα τις ευχές! Σε ευχαριστω πολύ καλή μου! :hug:
Ninjaki σε ευχαριστώ κι εσένα! Ξέχασες να πεις "χα" ! :bleh:
Mario Thank you so much! Να σαι καλα βρε! Η μικρή πάντως μου έκανε δώρο μια υπέροχη ζωγραφιά και δύο λουλουδάκια που έκοψε παράνομα από τον κήπο που πηγαίνει και παίζει με τις φίλες τις! Πολλή πλάκα είχε! :upside::thumbsup:
ifrit ευχαριστώωω! Ναι καλέ, αφού σου έστειλα και τον καινούριο! :tongue:
Γιώργο ευχαριστώ πολύ κι εσένα! Το πήρα το μνμ σου και στο msn και στο τηλέφωνο αλλά ήμουν πολύ κουρασμένη χθες και δεν πρόλαβα να μπω να μιλήσουμε.. Σε ευχαριστώ πολύ anyway :kissing:
viki_thess σ ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκειά μου! Να 'σαι καλά! :-*
kakerlak thaaaaank youuuuu!!! Ευχαριστώ κι εσένα για την ευχή σου! :happy:
Mitso σ ευχαριστώ βρε! Ωραίο άβαταρ!!! :D
Βillάκο όντως έχω εξαφανιστεί τον τελευταίο καιρό, σε ευχαριστώ πολύ πάντως ! :)


Πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη! Πήρα ευχές για χρόνια πολλά από Αθήνα, Ρόδο, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Ιαπωνία (:P)..

Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ πολύ παιδάκια :bigarmhug

:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
evouli είσαι από τις μεγαλύτερες μου συμπάθειες στο forum και μου ευχήθηκες και πρώτη πρώτη! Thaaank you! :kissing:

:redface: :redface: :redface:

:bigarmhug
να'σαι παντα καλα γλυκο μαγκουλινι.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να τα χιλιάσεις φρουτάκι!! :P
:cake: :birthday:



Καθώς και σ' όσους Κωνσταντίνους κι Ελένες έχουμε. :)
Να 'στε καλά, με υγεία και χαρά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ :D :D
(λαμόγιο :P)


//Ξέχασα :P, Χρόνια πολλά στους Κωνσταντίνους και τις Ελένες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Ίφριτ! Υγεία, αγάπη, έρωτα και σε μια σχολή που να σου αρέσει.:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
X Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α ΒΑΣΙΛΗ ! ! ! ! ! ! ! !
Να τα χιλιασεις και οτι καλυτερο ευχομαι για εσενα και οσους αγαπας!!!!!!:D
Παντα ευτυχισμενος!!!!!!!!!!:clapup:


:cake: :cake: :birthday: :birthday: :birthday: :drunk: :beer:



Πολυχρονοι και πολυχρονες και οσοι γιορταζουν σημερα!!!!!!
Το Ελενακι μας να τα χιλιασει και να ειναι παντα το καλυτερο κοριτσι που ειναι και τωρα!:kissing:
Kajiraki αν δεν κανω λαθος κι εσυ ε?Οποτε και το kajiraki να ειναι παντα καλα και να συνεχισει να ζει το ονειρο με το αλλο της μισο!!!!:clapup: ;)

Αν ξεχασα καποιον σορυ αλλα νυσταζω κιολας...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χρονια πολλα βασιλη οτι επιθυμεις
επισεις χρονια πολλα σε Ελενες Κωνσταντινους:birthday::bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα βασιλη και απο μενα....
επισης σε ολες τις Ελενες και Κωνσταντινους που εχουμε στο στεκι:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
]ifrit[ χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις!Να τα χιλιασεις και σε μια σχολη που θες!
και αυριο θα σου στειλω δωρο ενα δευτερο πληκτρολόγιο για backup :P

Καγίρι να χαιρεσαι τη γιορτή σου!Οτι επιθυμεις!

Στους Κωνσταντίνους και τις Ελενες του φορουμ Χρονια Πολλα!:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλα καγιρααααααααα:clapup: :clapup: :clapup:
οτι ποθεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά φρουφρού μου, καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου εύχομαι, όπως επίσης και πολλές γκόμενες, αλλά ξες, οι εξετάσεις έρχονται πρώτα:P:D

χρόνια πολλά και για τη γιορτή σου, αμέ! (ατυχία πάντως να τα έχεις τόσο κοντά:P)

χρόνια πολλά και στο καγίρι, να το χαίρεται ο χάντερ του και όλοι εμείς.:)
πάω να ψάξω πως πήγε το πάρτυ. αν δεν έχεις περιγραφή, τσακίσου και γράφε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φρουτάαααααααααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! :clapup:
Χρονια πολλά και καλάααααααααα! Καλή πετυχεσά στις εξετάσεις αλλά και σε ό,τι άλλο ποθείς να έχεις! Να σου πάνε όλα τέλεια! :D

Χρόνια πολλά και στην τρελοΛενιώ, άντε σύντομα και διπλή! (θα φάω κάνα τηγάνι τώρα; Να σκύψω; :P) Ό,τι ποθείς, να το πάθεις! :D

Kajiraki αν δεν κανω λαθος κι εσυ ε?Οποτε και το kajiraki να ειναι παντα καλα και να συνεχισει να ζει το ονειρο με το αλλο της μισο!!!!:clapup: ;)

Ευχαριστώ πολύ Μάριε! :) Η ευχή σου είναι ό,τι καλύτερο θα μπορούσες να μου ευχηθείς! :inlove:

]
Καγίρι να χαιρεσαι τη γιορτή σου!Οτι επιθυμεις!

:bye:

:P

(Θενκς! :kissing: )

χρονια πολλα καγιρααααααααα:clapup: :clapup: :clapup:
οτι ποθεις:)

Σ' ευχαριστώ πολύ Βικάκι, να εισαι καλά κι ό,τι ποθείς κι εσύ! ;)

χρόνια πολλά και στο καγίρι, να το χαίρεται ο χάντερ του και όλοι εμείς.:)
πάω να ψάξω πως πήγε το πάρτυ. αν δεν έχεις περιγραφή, τσακίσου και γράφε:P

:bigarmhug

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου Ντουλίνι μου, να είσαι πάντα ευτυχισμένη! :)

Περιγραφή δεν υπάρχει, γιατί νετ στο σπίτι γιοκ ακόμα! :( Αλλά για να στα πω εν συντομία δεν ήρθε πολύς κόσμος, έριχνε καρέκλες, ρίξαμε αρκετό γέλιο, λίγο χορό, το μωρό μου όλο απειλούσε πως θα με πάει μέσα (:P) και στις 2 το διαλύσαμε για ..άλλους ωκεανούς! Στις 10.30 το πρωι κοιμηθήκαμε πάντως! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δονγουόρι καγίρι, μπορείς να το επαναλάβεις και το επόμενο σάββατο:P:D

και το λενάτσι χρόνια του πολλά και πολλά πολλά φιλάτσια, νι:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τρίτο Σάββατο στην σειρά να κοιμηθώ το πρωί; :blink: :D :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια σας πολλα παιδακια. :clapup:
Κερασματα δεν βλεπω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους πάρα πάρα πολύ :redface: :redface: :redface:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Βασιλη φιλε μου χονια σου πολλα και καλα, οτι και οποια επιθυμεις να το /την βρεις στυα σκελια σου :)

τρελολενιω χρονια πολλα και καλα!!!

μωρο μου, εσενα θα στα πω απο κοντα :bleh:

σε ολους τους Κωνσταντινους/Ελενες χρονια σας πολλα (η μιση Ελλαδα γιορταζει σημερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
lol Hunter ευχαριστώ :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top