Χρόνια Πολλά σε όλους!

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Rewial, χρόνια πολλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
:bigarmhugΓαλοτσάκι μας Χρόνια πάρα πάρα πάρα πολλααααααααά!!! Να σε χαιρόμαστε μωρέ μου. Ό,τι επιθυμείς:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Rewial, χρόνια πολλά! :D


Αδερφουλη μου σε ευχαριστω και επι τη ευκαιρια θελω να σου πω αλλο ενα μεγαλο ευχαριστω γιατι παντα εισαι εδω για μενα,ετοιμος να με ακουσεις,να κρινεις,να μου τα ψαλλεις οταν πρεπει:redface: αλλα και να βρεις μια λυση:)

Αννα σε ευχαριστω και εσυ καλη προοδο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Χρονια σου πολγα Ολγα να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις!!!!:birthday::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
για να δωσω στον ευατο μου την ψευδαισθηση οτι εχω καποιο ιχνος εγωισμου στην περιπτωση σου, δε θα σου στειλω μηνυμα, αλλα θα σου ευχηθω απο δω, που ξερω οτι δε θα το δεις. :)

να τα εκατοστησεις σου ευχομαι, παντα ΥΓΕΙΑ και ευτυχια και καθε καλο!!!
καλα να περνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
για να δωσω στον ευατο μου την ψευδαισθηση οτι εχω καποιο ιχνος εγωισμου στην περιπτωση σου, δε θα σου στειλω μηνυμα, αλλα θα σου ευχηθω απο δω, που ξερω οτι δε θα το δεις. :)

να τα εκατοστησεις σου ευχομαι, παντα ΥΓΕΙΑ και ευτυχια και καθε καλο!!!
καλα να περνας.
Δεν ξέρω για την περίπτωση, αλλά γενική συμβουλή:
Το να μην ευχηθείς καθόλου δείχνει εμπάθεια. Ευχήσου κάτι εντελώς τυπικό απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έχει γενέθλια το Ρεβιάλι; Τότε χρόνια πολλά Rewial.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Έχει γενέθλια το Ρεβιάλι; Τότε χρόνια πολλά Rewial.:D

γιορτη ειχα αλλα βιαζονται να με κανουν πολυχρονη,τι να κανω και εγω,δεχομαι τις ευχες:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αορ χρονια πολλα αγορινα !
https://www.youtube.com/watch?v=a63czgh24rU&feature=related :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Love_Angel :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Χρονια πολλα Μανιατισα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Love_Angel :clapup:

Χρονια πολλα Μανιατισα!!:)

σας ευχαριστω πολυ!!! :clapup:

να κερασω??




χρονια πολλα και στη μουν μας, για τη γιορτουλα της! πολυχρονη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να μας κεράσεις βέβαια.:redface:


Χρόνια Πολλά και σε σένα μουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Λοβακι χρονια σου πολλά! Ο,τι επιθυμείς γλυκα, κι ο,τι δεν το'χεις ακομη στο χερι σου ειναι να το αποκτησεις, χαμογελα!
Μουν χρονια πολλα και σε σενα, πολλες ευχες και στις δυο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λοβίδιο, χρόνια πολλά. Άντε και με πολλά λαγάκια στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Xρόνια πολλά love_angel (έμεινε για μένα γλυκάκι ; )
χρόνια πολλά και στην Moonlight (Θέλω και άλλο γλυκάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βικουλινι μου χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις κουκλιτσα μου!!
κερασματακι σε ολα τα παιδια και ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • chocolate cake1.jpeg
    chocolate cake1.jpeg
    2.3 KB · Εμφανίσεις: 268
  • chocolate cake2.jpeg
    chocolate cake2.jpeg
    2.7 KB · Εμφανίσεις: 268

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κοριτσόπουλα να σας χαιρόμαστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Κοριτσόπουλα να σας χαιρόμαστε! :D

Λοβακι χρονια σου πολλά! Ο,τι επιθυμείς γλυκα, κι ο,τι δεν το'χεις ακομη στο χερι σου ειναι να το αποκτησεις, χαμογελα!
Μουν χρονια πολλα και σε σενα, πολλες ευχες και στις δυο σας!

Λοβίδιο, χρόνια πολλά. Άντε και με πολλά λαγάκια στο μέλλον.

Xρόνια πολλά love_angel (έμεινε για μένα γλυκάκι ; )
χρόνια πολλά και στην Moonlight (Θέλω και άλλο γλυκάκι)

βικουλινι μου χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις κουκλιτσα μου!!
κερασματακι σε ολα τα παιδια και ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!


σας ευχαριστω πολυ! ^_^

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top