Χρόνια Πολλά σε όλους!

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
A ναι.Χρονια πολλα Βασιλικηηηη.Οτι επιθυμεις και παντα να χαμογελας!! :D

Και ναι να σκισετε στις Πανελληνιες γιατι αν δεν σκισετε δεν θα το αντεξω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χρονια πολλα στο μπαμπα μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
να τον χαιρεσαι μαρη!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Χρονια του πολλα!Να τον χαιρεστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Χρονια πολλα στους jentai , KNIKOLETO , rassnk , pantelis , mari , alter45 , DEPASTAS , bodydynamic , nikolaos , ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ , ludvich , kanabis , Νίκος67 , Nikolas67 , bakosv , sydney0701 , Doud, aggela , aretos , padamopo , ioalko , Azz , fd1538 , test , stratos20vt , baios , hulk70 , nekpap1 , puma29 , sisdou , zedzedzed , sofkaragianni , 3epal , tasoskonst , axe , Jas0hx , SportBilly , action218 , kaveirious , katevastiras , mikeyboy , panbast , mouhtis , dogas2332 , skillbill , goyran , userbeta7 , binary , paramina , dv75 , psyxanemisma , Ryosuke , impoumpou , eduard , peter1 , Newton , soficy , papas134 , ths07 , Νίκος , johan , olo , spirosk90 , selenia , dasologos , exhumer323 , greengeor , newage14 , agblasios , Αρχιμίδης , dimitrisK18 , otinanai12 , stef123 , manutd , supevgreek , serafoula , koumpana , nikos k , jwrjis , petrucci , bekatsas , kba , aparadectos1 , fidakis1 , Christie , georget , lefteris007@gmai , nick456 , pafitis , virus_invader , johnpredatorcena , hondakias , Firfirikos , nio2008 , steve07 , ant123v , narkisus , ANDRIAN , garch , Black_Angel_Cat , zoi-airborne , mst , pziakas , ikarina , ralouka , Panoz , skatanafas123, gorgona , DEMI GAR , DEMI GAYR , kinezos_d , κωνσταντω , Μαρια43 , dimitris307 , παράξενη , raza , bagelakos , kaiba , kostashonda , haloking , Βασίλης! , monika , manostf , mpikas , Eukleidis , Tromokraxths , Vidic , sofia petrou , mariellie , Βασιλης-Τεσλα , marina_ever1995@ , Billantifa , mrs_tinky , korake , dOr0ula , banana_hop , daisy! , magra , killer , g-nikos , 152338 , ΑGLAIA , VasilikiCrab , viki 4 , Nio21 , pnikolai , giwrgos123 , ΕΥΣΤΑΘΙΑGL καθως και σε οσους γιορταζουν!! Καλη χρονια και ευτυχισμενο το νεο ετος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ όσους μου ευχήθηκαν. Ειλικρινά το βρίσκω πολύ γλυκό αλλά ΔΕ ΜΕ ΛΕΝΕ Βασιλική. :p:p
Παρ' όλα αυτά κρατώ τις ευχές σας και τις ανταποδίδω σε εσάς και όλο το forum. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ όσους μου ευχήθηκαν. Ειλικρινά το βρίσκω πολύ γλυκό αλλά ΔΕ ΜΕ ΛΕΝΕ Βασιλική. :p:p
Παρ' όλα αυτά κρατώ τις ευχές σας και τις ανταποδίδω σε εσάς και όλο το forum. :D
Σε λενε.Σουτ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κανείς δεν ευχήθηκε στον Bill && Vkey για τη γιορτή τους; Τόσο γομάρια είστε; :look:


Χρόνια πολλά παιδιά για τη γιορτή σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους, αλλά ρε παιδιά, αν και σίγουρα το λέω καθυστερημένα:P, εγώ μόλις παρατήρησα ότι η ΒΑΜ είναι 20:D Οπότε χρόνια σου πολλά ΒΑΜ για όποτε είχες γενέθλια τέλος πάντων:D:P

(το 20 κανει μεγάλη διαφορά:who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντρα μου χρόνια σου πολλά να τα εκατοστήσεις.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Να σαι καλα ρε γυναίκα :P ( Σημερα θα σου δώσω και την πιστωτική μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μωρη μπαμ παλιοσειρα εγινες και εσυ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους, αλλά ρε παιδιά, αν και σίγουρα το λέω καθυστερημένα:P, εγώ μόλις παρατήρησα ότι η ΒΑΜ είναι 20:D Οπότε χρόνια σου πολλά ΒΑΜ για όποτε είχες γενέθλια τέλος πάντων:D:P

(το 20 κανει μεγάλη διαφορά:who:)
:'(ρε.. μονο η δικη μου ηλικια φαινεται να αλλαξε?

δεν ειμαι 20..:(
19 μισο ειμαι..:'(:P

τον Αυγουστο ειχα γεννεθλια.. σε ευχαριστω για τα χρονια πολλα παντως..:D


(τι διαφορα κανει το 20 ρε? :who:)
-----------------------------------------
μωρη μπαμ παλιοσειρα εγινες και εσυ?:P
:'(:'(ρε.. δεν ειμαι 20..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ε πως ρε, είναι αλλαγή δεκαετίας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
bam οι 20αρες ειναι = με δυο 10χρονες
σκεψουτο ετσι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Χρονια πολλα eukleidi!
(και στην 008 αν γιορταζει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top