Χρόνια Πολλά σε όλους!

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε πατέρα και αδελφό(μου:D):dance:


Kαι στους υπόλοιπους φυσικά:D

Χρόνια τους πολλά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια!

Ξεκινάω ευχόμενος χρόνια πολλά στο νέο αίμα μας που ακούει στο όνομα Ρία! :D
Χρόνια πολλά και εύγε για την δυναμική σου είσοδο!


Συνεχίζω ευχόμενος χρόνια πολλά στον Ωρίωνα! Να σου ζήσει ο παλίκαρος ΚουΕ :clapup: και να τον καμαρώσεις με καλή κοπέλα δίπλα του. :P
Να είναι ΠΑΝΤΑ υγιής. :)

Τα σέβη μου και αυτό σαν δώρο:






Ο ζαχαροπλάστης μου τα χάλασε λίγο στο όνομα και την ηλικία. :P



Τέλος, να ευχηθώ χρόνια πολλά στον μυαλότσιρκο. Από τα γραφόμενά της εγώ θα της έστελνα αυτό σαν δώρο:







Αλλά ξέχασα ότι έκλεισε μόλις τα 23 και μπήκε στα 24 (admit it). Οπότε αρχικά αυτό:





Για να στρώσει το μυαλό και να μην την πιάνουν κρίσεις ηλικίας στα 23 :P και αυτό για χρόνια πολλά:





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά πολλά και καλά σ΄όλες/όλους που γιορτάζουν σήμερα (Αγγελική, Άγγελος , Μιχάλης , Σταματίνα , Σταμάτης ,Γαβριήλ, κ.ά.) ! Παιδιά , να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε!!!

Χρόνια πολλά και σ΄όσες/όσους έχουν γενέθλια!!!

---------------------------------------------------------------

Angelica, χρόνια σου πολλά!!!!:D:kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Χρονια πολλααααααααα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χρονια πολλα Αγγελικηηηη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χρονια πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν και στην αγαπημένη μου Αngelica :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Αγγελική χρονια σου πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!!

Και χρόνια πολλά στη φίλη μου την Σταματίνα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σ'όλους τους εορτάζοντες!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
χρονια πολλα στους αγγελουσ τις αγγελικες και τισ μεταξιες και οσους αλλουσ γιορταζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Angelica, χρόνια πολλά! :P
Και σε κάθε Μιχάλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
χρόνια πολλάαα και ευτυχισμένα στους εορτάζοντες!!!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Σήμερα γιορτάζει νομίζω η Michelle. Χρόνια της πολλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τιιιιιιιιιι??

δε θα μπορω να λεω πια τη ρινουλα μικρη????????????????????????????????????????
:mad:


τα ποσα κλεινει λεει??????????????????:eek:




να τα εκατοστησεις πρωην μικρη!!
οτι επιθυμεις, καλα φοιτητικα χρονια σου ευχομαι!
και πτυχιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χρονια πολλα στην Μισελ!!! χρονια καλα κι ευτυχισμενα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον αδερφό μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Nini-now and foreva, χρόνια σου πολλά και δημιουργικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Ρηνούλα μου :kissing:, ευχομαι να εισαι παντα δημιουργικη και να συλλεξεις πολλες ευτυχισμενες στιγμες στη ζωη σου, παντα με υγεια, χαρα και πολλη πολλη αγαπη!!!!:)

Μουατςςςςςςςς κοριτσακι!!!!!!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ρηνούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top