Χρόνια Πολλά σε όλους!

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χροναρε, χρονια πολλα ρε. :D:P
Οτι επιθυμεις βλακα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Μολις εμαθα οτι σημερα γιορταζει ο Πολυχρονης-Πολυχρονια!
Χρονια πολλα στον Χρονη λοιπον (chronis_25) ο,τι επιθυμεις ρε χαζο!:D

O chronis_25 γιορταζει σημερα ?? :!:

Χρονη χρονια πολλα...:D
Οι επιθυμιες σου ευχες μου..!! :)
Και παντα με επιτυχιες....!!!!!!!! :D

Χρονια πολλα στο επιτιμο :D:D:D

Ο,τι ευχη να κανει , να του βγαινει :P:P

Χροναρε, χρονια πολλα ρε. :D:P
Οτι επιθυμεις βλακα! :D

:lol:

Λοιπόν.
Ευχαριστώ για τις ευχές σας μόνο που υπάρχει ένα μικρό θέμα.
:P

Οι Πολυχρόνηδες γιορτάζουν δύο φορές. Η πρώτη είναι φυσικά σήμερα και η δεύτερη στις 23 Φεβρουαρίου (του Αγίου Πολυκάρπου) στην οποία υπάρχει επίσης Πολυχρόνης. Η διαφορά είναι ότι στη μεν σημερινή εορτάζει ο Άγιος Πολυχρόνιος ενώ στις 23 Φλεβάρη ο Όσιος Πολυχρόνιος, ε και επειδή πέφτουν και τα γενέθλιά μου κοντά τα κάνω και τα 2 μαζί λαμβάνοντας τη γιορτή του Οσίου υπ' όψιν.

Όπως και να έχει ευχαριστώ και...

εχμμμ... γκουχχου γκουχ...

σας εύχομαι υγεία, χαρά και ευτυχία και να με ξεπεράσετε στα χρόνια.

Γούτου γούυυυυυυυυυυυυυτου.
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πφφ παλι λαθος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
πφφ παλι λαθος:(

Δεν είναι λάθος ρε.
Απλώς τα γιορτάζω εγώ τότε.
Πού να το ήξερες;

Ή μήπως με λένε Ισκδφξγωνγώνη και θύμωσα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν είναι λάθος ρε.
Απλώς τα γιορτάζω εγώ τότε.
Πού να το ήξερες;

Ή μήπως με λένε Ισκδφξγωνγώνη και θύμωσα.
:P
Α δηλαδη εσυ εισαι αναποδο και γιορταζεις οποτε θες:P:lol:


*νιανια*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Θεοδώρα μου!Και εσύ να έχεις ό,τι επιθυμείς.:xixi:
Πάει,γέρασα και εγώ...:p
Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους συνεορτάζοντες!

Χρόνια πολλά συμφοιτήτρια! :) (άτιμα γεράματα...:P) Ό,τι επιθυμείς!
Χρόνια πολλά και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά, Χρόνη.:P

Χρόνια Πολλά και στην eleni pontia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο Χρόνη, στο Konstadinaki! και στους υπόλοιπους εορτάζοντες!! Να ζήσετε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Α δηλαδη εσυ εισαι αναποδο και γιορταζεις οποτε θες:P:lol:


*νιανια*
:down:
Χρόνια Πολλά, Χρόνη.:P

Χρόνια Πολλά και στην eleni pontia.

Χρόνια πολλά συμφοιτήτρια! :) (άτιμα γεράματα...:P) Ό,τι επιθυμείς!
Χρόνια πολλά και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν!

Χρόνια πολλά στο Χρόνη, στο Konstadinaki! και στους υπόλοιπους εορτάζοντες!! Να ζήσετε!!:D
Ευχαριστώωωωωωωωω.
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια πολλαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν εχω καταλαβει την τυφλα μου.:P

Χρονια πολλα Χρονη.:D
Να με βοηθας οποτε θελω.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους σημερινούς εορτάζοντες!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρονια πολλα και απο εμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Παρακαλούμεεεεεεεε.:P Τελικά γιορτάζεις;:P
Περίπου ναι. :P
(Καλά μη σκας κιόλας. :P)

χρονια πολλαααα
Ευχαριστώωωωωωωω! :D
Δεν εχω καταλαβει την τυφλα μου.:P

Χρονια πολλα Χρονη.:D
Να με βοηθας οποτε θελω.:xixi:
Ευχαριστώ ρεεεεεε. :P

Εντάξει. :iagree:
Πάντως το μαθηματικό της Πάτρας σε περιμένει.
:lol::lol::lol::lol::lol:
-----------------------------------------
Χρόνια πολλά σε όλους όσους έχουν γενέθλια σήμερα και στις Πελαγίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Λίγο καθυστερημένα,σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές! :D:xixi:
-----------------------------------------
Α,ξεχάστηκα!Χρόνια πολλά και στα παιδιά που γιορτάζουν με τη σειρά τους σήμερα τα γενέθλιά τους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια πολλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top