Χρόνια Πολλά σε όλους!

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ξεκινάμε αργά, κατά τις 5 το απόγευμα. :D
Η παρέα αποτελείται από ξενύχτηδες.
Ως τις 10:30, θα το κάψουμε.:P
:no1: εσενα τελικα σε συμπαθω...
οσο για τους ξενυχτηδες ξανα πες το γιατι καποιοι μας θεωρουν καπως που ξενυχταμε. Δεν ξερω... μαλλον μας βλεπουν σαν UFO επειδη ξενυχταμε...:down:
-----------------------------------------
Χρυσή μου πετούνια, (δε φταίω εγώ, το nickname),
θα σε απογουτεύσω. Εγώ θέλω να πάμε στον Αλκίνοο Ιωαννίδη. Άντε και σε κανένα αφιέρωμα για το Λευτέρη Παπαδόπουλο.:D

Αλλά για την παρέα, πάμε και στην Πέγκυ (:sick:).

Κάνσας, κερνάω , βέβαια.
:lol: στην Πεγκυ? Ειπαμε ρε συ να περασουμε καλα....δεν ειπαμε???:)
Αλκινοο παμε... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Χρυσή μου πετούνια, (δε φταίω εγώ, το nickname),
θα σε απογουτεύσω. Εγώ θέλω να πάμε στον Αλκίνοο Ιωαννίδη. Άντε και σε κανένα αφιέρωμα για το Λευτέρη Παπαδόπουλο.:D

Αλλά για την παρέα, πάμε και στην Πέγκυ (:sick:).

Κάνσας, κερνάω , βέβαια.


Πολυ ωραία...:P
Ψηφίζω Παπαδόπουλο πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ποπο,ολες οι γυναικες αλκινοο θελετε:DΚεφι ομως δεν μπορουμε να κανουμε κει,εκτος αν ειστε πολλοι ερωτευμενες με τα αμορε σας:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ποπο,ολες οι γυναικες αλκινοο θελετε:DΚεφι ομως δεν μπορουμε να κανουμε κει,εκτος αν ειστε πολλοι ερωτευμενες με τα αμορε σας:P:P


Εμένα δε μ'αρέσει τούτος. Αλλά με Νταλάρα, ή Μητροπάνο, μια χαρά κέφι γίνεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Μητροπανο και κλεισαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μητροπάνο και είμαστε εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Αντε και καλη μας διασκεδαση και παλι Χρονια Πολλααααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Nα' σαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
ezkallithea Χρόνια Πολλά!!!

Ακόμα χρόνια πολλά σε όλου τους Αλέξανδρους-Αλεξάνδρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Χρυσή μου πετούνια, (δε φταίω εγώ, το nickname),
Δε φταίω εγώ :nono:
:P:P:P

Χρόνια Πολλά στον Crook, σε σένα και σε όλους τους Αλέξανδρους και Αλεξάνδρες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Xρονια Πολλα παιδια σε ολους τους εορταζοντες και ειδικοτερα στον πολυαγαπημενο συντονιστη Crookshanks.

Αλεξανδροι-Αλεξανδρες και λοιποι Χρονια σας Πολλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω εχω γενεθλια σημερα.....!!!παντως χρονια πολλα και στους εορταζοντες,.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά! Να τα εκατοστίσεις!!!

(Σημείωση: Το "εκατοστίσεις" γράφεται με "ι" και όχι με "η" γιατί βγαίνει από το "εκατοστίζω". Το είδα στο λεξικό...-Ήταν ένα ευχάριστο εκπαιδευτικό διάλειμμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
εγω εχω γενεθλια σημερα.....!!!παντως χρονια πολλα και στους εορταζοντες,.....!!!

Χρόνια πολλά!!!Ό,τι επιθυμείς!!!:)

Χρόνια σου Πολλά! Να τα εκατοστίσεις!!!

(Σημείωση: Το "εκατοστίσεις" γράφεται με "ι" και όχι με "η" γιατί βγαίνει από το "εκατοστίζω". Το είδα στο λεξικό...-Ήταν ένα ευχάριστο εκπαιδευτικό διάλειμμα :P)

Πωπω...:P
Μόλις είδα το ποστ σου,άνοιξα αμέσως το λεξικό.Λάθος το γραφα τόσο καιρό.Ευχαριστώ(-ούμε) που το επισήμανες.Μπράβο.:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!! Να τα εκατοστίσετε!!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να πω την αληθεια εγω και αν κανω χαζα ορθογραφικά λάθη...:P

Χρονια πολλα Αthinaki!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Χρόνια πολλά bro και Alessandra! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
χρονια πολλα σε οσους εχουν γενεθλια κ οσους γιορταζουν! οτι επιθυμειτε παιδια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά στην Αλεξάνδρα , στην Alessandra , στην aleka, στον Crooks , Alexandra_4400 & όσες-όσους έχουν τη γιορτή τους ή τα γενέθλιά τους!:)
Χρόνια πολλά και στο Athinaki για τα γενέθλιά της!:)
Ό,τι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top