Χρόνια Πολλά σε όλους!

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Παναγιώτη...!!!! (τις ευχές μου τις είδες στο facebook:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τί έγινε, ρε παιδιά; Έχετε δικτυωθεί όλοι σε μσν και φέισμπουκ;
Εγώ πού ζω; Από φέισμπουκ , μαύρα μεσάνυχτα έχω. Θα με κάνετε να συχνάζω; OMG, δηλαδή.


Ευχαριστώ πολύ, Παναγιώτη μου. Ιδιαιτέρως και για τα δύο.:D


Το ακούω και πορώνομαι. Αφιερωμένο.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dWmEovIhmTc[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χρόνια πολλά παπά :P
Ο,τι επιθυμείς να το 'χεις :D

Thanks darling!Και σε σενα...οποιον επιθυμεις :D



Αυτή είναι καλύτερη, Παναγιώτη;;;;;:P:P:P

Αορατη τουρτα;:D.Γουσταρω!!!:p

χρονια πολλα papas ! :)

Wolfe,σ'ευχαριστω παρα πολυ κοπελια!

Να'σαι καλα!

Χρόνια πολλά Παναγιώτη...!!!! (τις ευχές μου τις είδες στο facebook:P:P:P)

Τις ειδα,τις ειδα!Μην ανησυχεις!:)

Τί έγινε, ρε παιδιά; Έχετε δικτυωθεί όλοι σε μσν και φέισμπουκ;
Εγώ πού ζω; Από φέισμπουκ , μαύρα μεσάνυχτα έχω. Θα με κάνετε να συχνάζω; OMG, δηλαδή.


Ευχαριστώ πολύ, Παναγιώτη μου. Ιδιαιτέρως και για τα δύο.:D


Το ακούω και πορώνομαι. Αφιερωμένο.
https://www.youtube.com/watch?v=dWmEovIhmTc

Alessandra,εδω εχουμε στησει και κυκλωματα εκβιασμων και απειλων...Τι μου λες τωρα...:D

Παρακαλω Αλεξανδρα!:D:D(εδω εχω καθαρα δοντακια :P)

Εγω ακουω πορωμενα τωρα το 'Pink-Just like a pill'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Papa χρόνια καλόπολλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Χρόνια πολλλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Papa χρόνια καλόπολλα.:P

Αρχισες μωρε τις συνενωσεις λεξεων;:p.Που τα 'ζαβαρακατρανεμια' τα εκανες θεο των Τσιμπουντιανων;:p

Σ'ευχαριστω παλι Σοφακι!Και μην ανησυχεις...Εγω θα σε ανταμειψω αναλογως αποψε ;)

Χρόνια πολλλά.

Σ'ευχαριστω Χρηστο!Και σε σενα μια καλη κοπελα!(Οχι,εσυ δεν θα φας κρεας απο μενα :p.Νια νια!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Σταμάτα το αυτό καμιά ώρα.
-----------------------------------------
Αρχισες μωρε τις συνενωσεις λεξεων;:p.Που τα 'ζαβαρακατρανεμια' τα εκανες θεο των Τσιμπουντιανων;:p

Σ'ευχαριστω παλι Σοφακι!Και μην ανησυχεις...Εγω θα σε ανταμειψω αναλογως αποψε ;)



Σ'ευχαριστω Χρηστο!Και σε σενα μια καλη κοπελα!(Οχι,εσυ δεν θα φας κρεας απο μενα :p.Νια νια!:D)
:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
papa μ χρονια σου πολλα!!!!να τα εκατοστησεις!!!οτι επι8υμεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Thanks darling!Και σε σενα...οποιον επιθυμεις
Ευχαριστώ καλέ μου (έχεις facebook ??:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ευχαριστώ καλέ μου (έχεις facebook ??:P)

Παρακαλω καλη μου (εχω :P)

papa μ χρονια σου πολλα!!!!να τα εκατοστησεις!!!οτι επι8υμεις!!!!!

:kiss: Σ'ευχαριστω πολυ ρε Τζενη!Και σε σενα και στον Αριστο να ειστε ευτυχισμενοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχισες μωρε τις συνενωσεις λεξεων;:p.Που τα 'ζαβαρακατρανεμια' τα εκανες θεο των Τσιμπουντιανων;:p

Σ'ευχαριστω παλι Σοφακι!Και μην ανησυχεις...Εγω θα σε ανταμειψω αναλογως αποψε ;)

Πάάάάάλι trivial.Δεν θέλω....εμμ έχω πονοκέφαλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ trivial. Ότι εγώ τώρα θα ψάξω και θα σας βρω στα μσν-φεισμπουκ. Ότι θα σας πετύχω στη ζούγκλα του κυβερνοχώρου.
Κοκκινοσκουφίτσα.:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Αορατη τουρτα;:D.Γουσταρω!!!:p
'

Ρε, κάποιος έφαγε την τούρτα!!!!:P
































Θα αναγκαστώ να σου πάρω άλλη! Ό,τι τούρτα βρώ θα πάρω μην ζητάς πολλά πολλά


Βρήκα την ίδια!!! Ελπίζω να μην τη φάει κάποιος πάλι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
papas χρόνια σου πολλά κι ό,τι επιθυμείς!! Να σαι πάντα καλά και να έχεις πάντα επιτυχίες!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
οσουσ οσεσ γιορταζουν[εχουν γενεθλια]χρονια ΚΑΛΑ και πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά σε όσους/ες εχουν γενέθλια σήμερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
χρονια πολλα papadia να σε χερομαστε ρε φιλε και αλλη φορα τραβα πιο λιγες φωτογραφιες ρομεικο γουρουνι:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!!!
Ορίστε και η τουρτίτσα σας!!!!


Δε βρήκα σε σοκολάτα.... Είχαν τελειώσει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top