Χρόνια Πολλά σε όλους!

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!!!!
:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά!
Αλλά το κρασάτος κομμένο.:P
Χρόνια πολλά και στη Rewial.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, Χρήστο και οι άλλοι. :bye:

(νομίζω μόλις έκλεισα τις 1000 βλακείες που έχω πει στο site :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!

Και συ ξάροπ να τις χαίρεσαι τις ..1000 βλακείες!:PΚαι εις ανώτερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
χρονια πολλα cri@stos..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, Χρήστο και οι άλλοι. :bye:

(νομίζω μόλις έκλεισα τις 1000 βλακείες που έχω πει στο site :P)
Να τις 10.000 χιλιασεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά!
Αλλά το κρασάτος κομμένο.:P
Χρόνια πολλά και στη Rewial.


σε ευχαριστω πολυ αλλα εχθες ηταν η γιορτη μου:P...

χρονια πολλα και σε σενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο μενα Νεκταριε και cri@stos..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ αλλα εχθες ηταν η γιορτη μου:P...

χρονια πολλα και σε σενα!
Για χτες το είπα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Χρήστο! Να τα εκατοστήσεις!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
H αλήθεια είναι πως δεν θα ήθελα να τα εκατοστήσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ψαγμένη απάντηση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα papas,ο,τι επιθυμεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
οσεσ οσουσ γιορταζουν χρονια ΚΑΛΑ και πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Παναγιώτη!!!:jumpy::PΝα τα εκατοστήσεις κι ό,τι επιθυμείς!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
papas χρονια πολλα και καλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στον Παπίκο μου.
Να είσαι καλά και πολύ ευτυχισμένος γλυκέ μου. Σου εύχομαι τα καλύτερα στη ζωή σου.
Τις πιο γλυκές μου ευχές...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
χρονια πολλα papas,ο,τι επιθυμεις!:)

Σ'ευχαριστω πολυ Θεοδωρα μου!Και σε εσενα ενα καλο αγορι!

οσεσ οσουσ γιορταζουν χρονια ΚΑΛΑ και πολλα

Σ'ευχαριστω παρα πολυ!

Χρόνια πολλά Παναγιώτη!!!:jumpy::PΝα τα εκατοστήσεις κι ό,τι επιθυμείς!!!:D

Μαρακι!:D.Σ'ευχαριστω παρα πολυ βρε!(Ελπιζω να μαθεις στο κοντινο μελλον ping pong :P:P).Και σ'εσενα,ενα καλο αγορακι,να σου ανακατευει τα μαλλακια και να σου γλυκομιλαει!

Χρόνια πολλά!!!

Σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!

papas χρονια πολλα και καλα. :)

Σ'ευχαριστω παρα πολυ Χρηστο!!!!Σ'εσενα ενα καλο κοριτσακι (οχι που θα ελεγα αγορι:P.Μλκς ειμαι να ακουγα το κραξιμο σου;:P)

Χρόνια Πολλά στον Παπίκο μου.
Να είσαι καλά και πολύ ευτυχισμένος γλυκέ μου. Σου εύχομαι τα καλύτερα στη ζωή σου.
Τις πιο γλυκές μου ευχές...:)

Α,μπα!Εβγαλες το δηλητηριο σου,υπουλο φιδι;:P.ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!:P.Πλακα κανω καρδουλα μου εσυ!!!!!!:xixi::xixi:
Σ'ευχαριστω απο την καρδια μου ρε Δεσποινα για τις ευχες σου!:'(Οπως και για τα αλλα παιδια,σας ευχαριστω,αλλα η Δεσποινα,κοριτσια,ειναι η τυχερη και θα εχει ειδικη περιποιηση σε λιγες ωρες ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Α,μπα!Εβγαλες το δηλητηριο σου,υπουλο φιδι;:P.ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!:P.Πλακα κανω καρδουλα μου εσυ!!!!!!:xixi::xixi:
Σ'ευχαριστω απο την καρδια μου ρε Δεσποινα για τις ευχες σου!:'(Οπως και για τα αλλα παιδια,σας ευχαριστω,αλλα η Δεσποινα,κοριτσια,ειναι η τυχερη και θα εχει ειδικη περιποιηση σε λιγες ωρες ;):P

:xixi:Μικρέ μου.
Έτσι για να ζηλεύετε οι υπόλοιποι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top