Χρόνια Πολλά σε όλους!

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
ο0 Είπα εγώ ότι είναι emo; Είπα ότι δεν μου αρέσει :P Άλλαξέ το αμέσως:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ο0 Είπα εγώ ότι είναι emo; Είπα ότι δεν μου αρέσει :P Άλλαξέ το αμέσως:P:D

Ξέρεις, μακάρι να είχαμε το μισό μυαλό του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

Η συζήτηση είναι που είναι ''χαζή'', δεν υπάρχει πρόβλημα λοιπόν αν λέω ασυναρτησίες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
[οφ τοπικ]

O L ειναι ο υψιστος θεουλας ενος anime, του death note.
Δες το να καταλαβεις τι στρατηγικη παιζει εκει, εγω χρειαστηκε πολλες φορες να πατησω pause για να πω ''ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΡΕ!''.

[/οφ τοπικ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
mostel

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Η συζήτηση είναι που είναι ''χαζή'', δεν υπάρχει πρόβλημα λοιπόν αν λέω ασυναρτησίες. :)
Χαλάρωσε, δεν είπα τίποτα. Είπα ότι δε μου αρέσει το avatar σου. Τώρα, αν εσύ προσβλήθηκες, τι να πω, συγγνώμη.:bye:
-----------------------------------------
[οφ τοπικ]

O L ειναι ο υψιστος θεουλας ενος anime, του death note.
Δες το να καταλαβεις τι στρατηγικη παιζει εκει, εγω χρειαστηκε πολλες φορες να πατησω pause για να πω ''ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΡΕ!''.

[/οφ τοπικ]

Θα το κοιτάξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
[οφ τοπικ]

O L ειναι ο υψιστος θεουλας ενος anime, του death note.
Δες το να καταλαβεις τι στρατηγικη παιζει εκει, εγω χρειαστηκε πολλες φορες να πατησω pause για να πω ''ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΡΕ!''.

[/οφ τοπικ]

Γενικά για να δεις το Death Note πρέπει να πατήσεις πολλές φορές το pause μιας και η διάρκεια μιας πρότασης στα ιαπωνέζικα διαφέρει από αυτή μιας αγγλικής πρότασης. Πόσο μάλλον για να καταλάβεις τι λέει ο Ryuzaki.

By the way, αν θυμάμαι καλά (πάει καιρός), είχα διαβάσει στο blog σου μία ανάρτηση για το Death Note. Δεν είμαι σίγουρος αλλά πρέπει να έγραφες ''4 λεπτά''. Αν είναι έτσι διόρθωσέ το.
-----------------------------------------
Χαλάρωσε, δεν είπα τίποτα. Είπα ότι δε μου αρέσει το avatar σου. Τώρα, αν εσύ προσβλήθηκες, τι να πω, συγγνώμη.:bye:

Εσύ χαλάρωσε ρε zip. Αλίμονο αν παρεξηγούμεθα από γνώμες. :):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρονια πολλά σε οους γιορτάζουν ή έχουν γεννέθλια σήμερα !!Να και ένα δωράκι από εμένα :present::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
slag2121 (17) , Chris1993 (16) , zouzoula (15) , a9hna (15)
Χρόνια σας πολλά !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Chris1993,χρονια πολλα απο εμενα και οτι επιθυμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χρονια πολλα στους νεους εορταζοντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην ΕλένηΚρ! Να τα εκατοστήσεις Λενιώ :)




(Σιγά μη το δει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!:)
[μου φαίνεται κάθε μέρα θα λέω χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν !!Άντε ,καλά δώρα:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ενα δυνατο χρονια πολλα για να ακουστει μεεεεεεχρι τη Πατρα!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΗ να τα εκατοστησεις..ο,τι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα.πολλες πολλες Επιτυχιες σε ολους τους τομεις της ζωης σου!
...να σαι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
συμφωνώ με τα ΤΑΖ... πολυχρόνη να σε χαιρόμαστε άμα σου θυμίζει κάτι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλα χρονη αν και καθηστερημενα.....
οτι επιθυμεις..!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χρονια πολλα Daskalenko7 και οτι επιθυμεις!!!!!

(Και του χρονου με αλλη emo pic :p.Joking!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλααααααααα!!!!οτι επιθυμεις.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Daskalenko7, να τα εκατοστήσεις!:]:drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top