Χρόνια Πολλά σε όλους!

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας ευχαριστω ολους πολυ...Να'στε ολοι καλα με υγεια και ευτυχια
Του χρονου παλι...
Ας απολαυσω για εναν ολοκληρο χρονο τα 17:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Είσαι νούμερο, αλλά το νούμερο 17. BTW, 17 είναι το αγαπημένο μου νούμερο.

Χρόνια πολλά Stargirl!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
SoZi χρονια πολλα! Λιγο καθυστερημενα βεβαια, γιατι χτες δεν μπηκα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
SoZi χρονια πολλα! Λιγο καθυστερημενα βεβαια, γιατι χτες δεν μπηκα... :P
:!: :!: :wow: :wow: εσυ???και δν μπηκες??δν παμε καλααααααααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

b3th

Νεοφερμένος

Η βηθλεέμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αχ 31-1-2009 εχω γενεθλια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κατσαριδάκι, με μία μικρή καθυστέρηση, χρόνια καλά και πολλά!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλυψουλι, Γιδάκι, Νιyia, Phoebe

Σας ευχαριστώ πολύ, ότι επιθυμείτε κορίτσια μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Είσαι νούμερο, αλλά το νούμερο 17. BTW, 17 είναι το αγαπημένο μου νούμερο.

Χρόνια πολλά Stargirl!!!

Γκαβομάρα ολέ.


SoZi τη λένε την κοπέλα,SOZI!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τι θες ρε??? μπορεί ο χου να βλέπει ως κανονική σταρ τη σόζι εχεις πρόβλημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Είσαι νούμερο, αλλά το νούμερο 17. BTW, 17 είναι το αγαπημένο μου νούμερο.

Χρόνια πολλά Stargirl!!!
αλλα νταλα τς παρασκευης το γαλα!!!!!εσυ ξεμεινες απο τις προαλλες μου φαινεται....:P

αχ 31-1-2009 εχω γενεθλια :)
εσυ μν πετας ασχετα!!!!:P

Γκαβομάρα ολέ.


SoZi τη λένε την κοπέλα,SOZI!!
πες τα και συ!!!!!:D

τι θες ρε??? μπορεί ο χου να βλέπει ως κανονική σταρ τη σόζι εχεις πρόβλημα???
εσυ κοψε τα πολλα πολλα.....οπου δεις οφφ πεταγεσαι!!!:P
και γενικα μν αρχισετε πολεμο απο οφφ δν θα το αντεξω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
αλλα νταλα τς παρασκευης το γαλα!!!!!εσυ ξεμεινες απο τις προαλλες μου φαινεται....:P


εσυ μν πετας ασχετα!!!!:P


πες τα και συ!!!!!:D


εσυ κοψε τα πολλα πολλα.....οπου δεις οφφ πεταγεσαι!!!:P
και γενικα μν αρχισετε πολεμο απο οφφ δν θα το αντεξω....:P

Παίζει πόλεμος με off?? Μέσα!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Kakerlak με μία μικρή καθυστέρηση λόγω τρεχαμάτων τον τελευταίο καιρό σου εύχομαι κι εγώ Χρόνια Πολλά και καλά με υγεία πάνω από όλα και ό,τι επιθυμείς να το έχεις...Να τα εκατοστήσεις... :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
αλλα νταλα τς παρασκευης το γαλα!!!!!εσυ ξεμεινες απο τις προαλλες μου φαινεται....:P

Ουπς, σόρρυ, η δύναμη της συνήθεια βλέπεις (Αλβέρτος) :P Κάθε 2-3 μέρες χρόνια πολλά στην stargirl, ε, παρασύρθηκα, λέω, δε μπορεί, σήμερα δεν θα έχει κάποια γιορτή η star; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
τι θες ρε??? μπορεί ο χου να βλέπει ως κανονική σταρ τη σόζι εχεις πρόβλημα???
Κόψε κάτι εσύ μην τα πάρω άγρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και να τα πάρεις κάτι τρέχει νομίζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι γινετε ρε παιδια...ποσα παλικαρια σφαζονται για χαρη μου:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tit0ula

Νεοφερμένος

Η Τατιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χρονια πολλά σε ΟΛΟΥΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
και να τα πάρεις κάτι τρέχει νομίζεις...
Κάτι θα τρέχει,όντως,αν τα πάρω,γι'αυτό μαζέψου λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ηρεμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωχχ, θα είμαι η πρώτη που θα ευχηθεί μάλλον
και ελπίζω η εορτάζουσα να μην τρώει φρίκες τέτοιου είδους με τα γενέθλια (και φάω ξύλο :S), γιατί αν είναι κάποιος που δε χρειάζεται να το πάθει αυτό, είναι εκείνη!
Όσο και να γίνει θα φαίνεται πάντα 10 χρόνια μικρότερη από εμένα :D
(...λολζ, αυτό μάλλον δεν είναι τόσο καλό για μένα, αλλά το προσπερνώ και από κει να καταλάβεις πόση συμπάθεια σου χω :p)

Καγίριιιιιιιιιι μουυυ χρόνια πολλά και καλά
γεμάτα από όμορφες στιγμές και ευτυχία! :)
Σου εύχομαι πραγματικά να έχεις ό,τι μα ό,τι επιθυμείς- να πραγματοποιήσεις και τα πιο τρελά σου όνειρα, να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που λατρεύεις, να ζεις με πάθος την κάθε στιγμή όπως μόνο εσύ ξέρεις και να είσαι πάντα το γλυκό πλάζμα που γνώρισα
...α, και να μην τα ξαναβάψεις ξανθά- το καστανό σου πάει τρελά λέμε!!!

Ελπίζω να πετύχεις όλα όσα θέλεις, εμείς θα είμαστε εδώ όλγουειζ για σένα μπειμπι :D

Φιλάκια πολλά-μουτς!
Να τα εκατοστήσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top