Χρόνια Πολλά σε όλους!

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
fandago χρόνια πολλά :) Ο,τι επιθυμείς :birthday::birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
fandago χρόνια πολλά :)




:cake: :birthday: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ, ευχαριστώ... Αϊ γουόνα θενκ μαϊ μοδερ, μαϊ φάδερ, μαϊ μαϊ μαϊ... Να στε καλά παιδιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χροονια πολλα σε εσενα χροονια πολλα κ ευτυχισμενα......:birthday: :birthday: :cake: :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
fandago χρόνια πολλά και από μένα!! ό,τι επιθυμείς:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα fandago!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Λίγο πριν φύγει η μέρα των γενεθλίων σου

Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α
κι απο μένα:D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να'στε καλά και εσείς! Πέρασε και αυτή η μέρα, με αφορμή λοιπόν την περίσταση, έφτιαξα αυτό το θέμα. Για πείτε μας!

Μιας που πέρασαν οι 00.00, σειρά έχουν οι anliba (42)και UTOPIAN (25). Αν και δεν έχουν ενεργή συμμετοχή, τους στέλνουμε τις ευχές μας να είναι πάντα καλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά fandago [έστω και καθυστερημένα] :clapup: :clapup: :clapup:

Ότι επιθυμείς!



[Μιας που έχουμε πήξει στις τούρτες, είπα να πρωτοτυπήσω με μια Σαμπάνια! :) ]




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευχαριστώ Petros. Στην υγειά σου!:drunk:
Ποτέ δεν είναι καθυστερημένες οι ευχές. Πάντα ευπρόσδεκτες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν και δεν είναι μέλος του στεκιού, να πω Χρόνια Πολλά στον θειούλη μου;:P Και στην κόρη του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αν και δεν είναι μέλος του στεκιού, να πω Χρόνια Πολλά στον θειούλη μου;:P Και στην κόρη του.:)

Να τους χαίρεσαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν και δεν είναι μέλος του στεκιού, να πω Χρόνια Πολλά στον θειούλη μου;:P Και στην κόρη του.:)

Να τους χαίρεσε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αν και δεν είναι μέλος του στεκιού, να πω Χρόνια Πολλά στον θειούλη μου;:P Και στην κόρη του.:)

Πάμε γερά ρε θείο!!! Πάμε γερά ρε κόρη!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Χρόνια τους πολλά! Να τους χαίρεσαι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά, αλλά έκανα λάθος.:redface: Αύριο γιορτάζουν.:redface: Έχω χάσει τις ημερομηνίες εδώ. Πήρα τηλ. την μαμά μου πριν λίγο να της πω να τον χαίρεται και κατουρήθηκε στα γέλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά, αλλά έκανα λάθος.:redface: Αύριο γιορτάζουν.:redface: Έχω χάσει τις ημερομηνίες εδώ. Πήρα τηλ. την μαμά μου πριν λίγο να της πω να τον χαίρεται και κατουρήθηκε στα γέλια!

Εμείς θα τους γιορτάσουμε εδώ και σήμερα και αύριο!:clapup: :clapup: :clapup:

Κι αν ποτέ κάνεις λάθη, προσπάθησε να παίρνεις τα καλά στοιχεία που απορρέουν από αυτά!

Πάμε γερά ρε κοπελιά!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμείς θα τους γιορτάσουμε εδώ και σήμερα και αύριο!:clapup: :clapup: :clapup:

Κι αν ποτέ κάνεις λάθη, προσπάθησε να παίρνεις τα καλά στοιχεία που απορρέουν από αυτά!

Πάμε γερά ρε κοπελιά!!!:clapup: :clapup: :clapup:

Thanks ρε συ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χρονια πολλα στα παιδια που εχουν γενεθλια!

και χρονια πολλα και στη μαμα μου που σημερα εχει τη γιορτη της!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να την χαίρεσαι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χρόνια πολλά στην μαμά της evouli :D


χρόνια πολλά για χτές στην Νέσα που έχει εξαφανιστεί και στον Ratlehead για σήμερα :)



Χρόνια πολλά και στον άντρα μου που γιορτάζει κι αυτός σήμερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top