Χρόνια Πολλά σε όλους!

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
breather άσπρα μαλλιά στην κεφαλή... κακά μαντάτα... :P :P
Πολύχρονος βρε! ότι επιθυμείς!
(ο χωρισμός είναι το πρώτο βήμα για τον επόμενο έρωτα ;) )

Σ΄ευχαριστώ:)

Μια φορά ένας γκριζομάλλης στο meeting θα είμαι εγώ!(χωρίς πλάκα)

Νομίζω, νομίζω λέω(για να μη λέω και μεγάλα λόγια) ότι είμαι ήδη στο ...δεύτερο βήμα:D .


@Γίδι: Σ΄ευχαριστώ!Τώρα άμα πώ ότι αυτά τα breatherάκια είναι όνειρο ζωής, θα με κράξουν οι νέοι που δεν θέλουν ούτε να ακούν για γάμους παιδιά και τα λοιπά...

@Mario,Γιάννη,Isiliel. Σας ευχαριστώ και ελπίζω να σας γνωρίσω στο meeting.

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά στη dimidola:)
Ότι επιθυμείς να έρθει γρήγορα στη ζωή σου!

Χρόνια πολλά και στη misirlou.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Breather!!!!!!! Και με μια καλη κοπελα και μπολικα κουτσουβελα και οτι αλλο επιθυμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Χρονια πολλα Breather!!!!!!! Και με μια καλη κοπελα και μπολικα κουτσουβελα και οτι αλλο επιθυμεις!

Σ΄ευχαριστώ φίλε μου:) !

Κι εσύ να είσαι πάντα ερωτευμένος και ... όταν θα κάνεις tour στην Ευρώπη με το συγκρότημά σου(ή με τη Harley σου), να μη μας ξεχνάς, έτσι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χρονια πολλα Breather.
Υγεία, χαρά & ευτυχία σήμερα και για πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χρόνια πολλά breather και dimidola:clapup::birthday::cake:

Άσχετο! Η dimidola είναι αδελφή του γιδακίου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
χρόνια πολλά breather και dimidola:clapup::birthday::cake:

Άσχετο! Η dimidola είναι αδελφή του γιδακίου??

Νι! Της είπα ότι της έχουν ευχηθεί εδώ, αλλά δεν ξέρω αν θα καταφέρει να μπει σήμερα...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
TA ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!
Ευχαριστώ πολύ όλους! Γίδι(αδερφή να σου πετύχει...),Valder, ΚΕ, Mario, Isiliel, Breather, Palladin κτλ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και στον Breather!!!

Πάω να φάω τούρτα σουτζουκάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Παίρνεις μία συγκάτοικο, της βάζεις μία μαγείρισσα γιαγιά και της δίνεις τα υλικά για σουτζουκάκια. Πας στο λιμάνι, παίρνεις το ταπεράκι, βάζεις το περιεχόμενο σε ένα ταψί, το βάζεις στο φούρνο, το βγάζεις όταν ζεσταθεί, φροντίζεις να έχεις γενέθλια εκείνη τη μέρα, φυσάς κι έναν αναπτήρα κι έτοιμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
ουπς εγώ τώρα το είδα :redface:
Χρόνια πολλά dimidola και Breather :D
ελπίζω να μην άργησα! (πολύ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον αγαπημένο μου ξενύχτη και μιας και επιθυμεί πολλά πολλά παιδάκια ( με αυτή την δήλωση έγινες ακόμη πιο αγαπημένος μου :D) γρήγορα πολλά ζουμπουρλίδικα μωράκιααααααααααα :clapup:

Χρόνια πολλά και στην αδερφή του γιδιού μας!Ο,τι επιθυμείς κοπέλα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Stalitsa :D
Ο,τι επιθυμείς, κάθε ευτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Stalitsa!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Stalitsa σου εύχομαι χρόνια πολλά και γρήγορα να έρθουν οι πιο όμορφες στιγμές στη ζωή σου:) . Πιο όμορφες ακόμη και από όσο τις ονειρεύεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σταλίτσα χρόνια πολλά και σου εύχομαι να μείνεις πάντα τόσο γλυκιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Πάμε γερά ρε Σταλίτσιους! Χρόνια πολλά κούκλα! Αν μπορούσα να γνωρίζω που μένεις, θα σου έφερνα για δώρο όλη τη ζάχαρη του κόσμου και ως σταλίτσα να την έλιωνες και να γινόταν όοοολος ο κόσμος πιό γλυκός!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χρονια σου πολλα σταλίτσα!!!! να τα χιλιάσεις, πάντα με υγεία και ευτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χρονια πολλα σταλιτσα!:clapup: :cake: :birthday:
Να τα χιλιασεις και σου ευχομαι καθε ευτυχια και καθε επιτυχια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
STALITSA ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!
Να τα εκατοστήσεις γλυκιά μου, και να 'σαι πάντα καλά


:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Xρονια σου πολλα σταλίτσα!!!! υγεία και ευτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top