Χρόνια Πολλά σε όλους!

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Για καθαρά χρηστικούς λόγους θα ευχαριστήσω "μαζικά" :P τους πάντες αύριο. Δράττοντας όμως την ευκαιρία, σε ευχαριστώ πολύ ξάροπ!!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ω, Βασιλική!, χρόνια πολλά! Να με συγχωρέσεις που δε σου είπα πριν, αλλά δεν κοιτάω ποτέ ποιος έχει γενέθλια. Ελπίζω να μη με κρίνεις από δω:P.

Και να με συγχωρήσετε όλοι όσοι σας έχω ξεχάσει, γιατί πολύ απλά ο πίνακας με το "ποιος έχει γενέθλια σήμερα" είναι ένα μέρος που κοιτώ μια φορά το μήνα κι άμα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ω, Βασιλική!, χρόνια πολλά! Να με συγχωρέσεις που δε σου είπα πριν, αλλά δεν κοιτάω ποτέ ποιος έχει γενέθλια. Ελπίζω να μη με κρίνεις από δω:P.

Και να με συγχωρήσετε όλοι όσοι σας έχω ξεχάσει, γιατί πολύ απλά ο πίνακας με το "ποιος έχει γενέθλια σήμερα" είναι ένα μέρος που κοιτώ μια φορά το μήνα κι άμα:P.

Αν και πληγωμένη :'(:'( σε συγχωρώ διότι κι εγώ το ίδιο κάνω!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον βαλαντίλ και στον μπαμπά της Χριστιάννας:p.

Βασιλική!, να τα χιλιάσεις! Να σαι ευτυχισμένη και να έχεις κοντά σου πάντα ανθρώπους που αγαπάς και σ΄αγαπούν!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss:
Χρόνια πολλά σ΄όσους & όσες γιορτάζουν σήμερα. Φυσικά και σ΄όσους-όσες έχουν γενέθλια, επίσης!


Χρόνια πολλά στο μπαμπά της Χριστάννας^^!!

Χρόνια πολλά σε όσους και όσες έχουν γιορτή ή γενέθλια σήμερα.Ό,τι επιθυμείτε!!!
Μπαμπά της Χριστιάννας χρόνια πολλά!!!:D:P

Να 'στε καλά! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχω και εγω γενεθλια..κλεινω τα 17 και 19 μερες:Dγια να ακουσω τα χρονια πολλα γιατι μ'αρεσουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εχω και εγω γενεθλια..κλεινω τα 17 και 19 μερες:Dγια να ακουσω τα χρονια πολλα γιατι μ'αρεσουν:P
Χρόνια πολλά:P

Χωρίς πλάκα ,χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν ή έχουν γεννέθλια!!:present:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
χρόνια πολλά στον thanosmylo:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ΒΑΛΕ,πολύχρονη και ευτυχισμένη!!!:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Ευχαριστω αλλα δε γιορταζω σημερα............. Κανονικα με λενε Χρυσοβαλάντη αλλα κανενας δε με λέει ετσι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Οι ευχές μου ισχύουν γιατί δεν ξέρω πότε γιορτάζει το "Χρυσοβαλάντη"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
28 Ιουλίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
χρονια πολλα σε οσουσ γιορταζουν......ειτε ειναι μονοι τουσ ειτε με παρεα.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
χρονια πολλαααααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio haha

Νεοφερμένος

Η Γιολαντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χρονια πολλα σε αυτους που γιορταζουν....(αν και δν ξερω ποιοι ειναι)...χιχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο mostel επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Χρόνια πολλά mostel.

Υ.Γ.: Shadowfax, δεν μου αρέσει το avatar σου:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χρόνια πολλά mostel.

Υ.Γ.: Shadowfax, δεν μου αρέσει το avatar σου:down:

Χαλάρωσε, δεν είναι emo. Ο L είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Watashi wa L!
Τι θεουλας κι αυτος παναιαμ.

Χρονια πολλα mostel(ειχες αφησει κι ενα κομεντ στο μπλογκ μου καποτε, χεχ)
Ο,τι επιθυμεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top