Χρόνια Πολλά σε όλους!

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Γιάννη Χρόνια Πολλααααααα!!!! :jumpy:
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Λενάκι μου λέγαμε με την γυναίκα μου να το "γιορτάσουμε" οι δυο μας σήμερα αλλα μια και το ανέφερες έλα βρε στους 2 ο τρίτος είναι ... καλοδεχούμενος:P Να με χαίρεστε!

Γιος!!!! Φιλιά πολλά σε ευχαριστώ για τις ευχές σου και σου έυχομαι να αποκτήσεις το χάρισμα να μαντέυεις σωστά αριθμους τυχερών παιχνιδιών!:D

Βιllάκο να' σαι καλά σε ευχαριστώ!

Maggie σε ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mister Τζονυ μας πολυχρονος και οτι επιθυμεις!!!!;) :D
Σου ευχομαι απο καρδιας να εισαι παντα ευτυχισμενος και παντα ο Γιαννης που ολοι μας ξερουμε και αγαπαμε!!!;)
Και παλι να τα χιλιασεις!:D
Να τα χιλιασει και η trifyllenia και οτι καλυτερο της ευχομαι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
O παππούς του φόρουμ έγινε πιο παππούς; :P

Χρόνια πολλά Γιάννη μου...Πολύχρονος και ο,τι επιθυμεί η καρδιά σου!:birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
Έλα πες μου τι δωράκι θες...μην ντρέπεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μαριάκο μας έλειψες όλο το καλοκαιρι! Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.
Σου εύχομαι κάθε ευτηχία και σε εσένα και στους ανθρώπους που αγαπάς!


Vikaκη μου σε ευχαριστώ πολυ (το σχόλια για την ηλικία ας κάνω ότι δεν το είδα!:whistle: :P )
Ευχομαι ότι καλύτερο και όσο αφορά το δώρο χμμμμ θα το σκεφτώ και θα σου πω!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Έλα πες μου τι δωράκι θες...μην ντρέπεσαι :P

Βικάκι, μην επιμένεις πολύ, γιατί θα στο πει ο γερο-σαρδανάπαλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιάννη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά και από μένα γιατρέ!!
Ό,τι επιθυμείς,τα καλύτερα εύχομαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά και απο εμένα Γιάννη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κουέ μου!!! Μανούλα!!! Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου και ευχομαι σύντομα να γιορτάσουμε και τα γενέθλια του κουεδίνου!!! Να είναι πάντα γερό και ευτιχισμένο!


Τζονιμ είσαι λίιιιιιιγο εκτός και λίγο γειά σου εεεε??? :P
Το μανούλ-α μας τελείωσε... μας έμεινε μόνο το μανούλ-ι :P (ναι ναι εγώ είμαι αυτή :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βικάκι, μην επιμένεις πολύ, γιατί θα στο πει ο γερο-σαρδανάπαλος :P

Λες; Και να μου ζητήσει τίποτα περίεργο; :P

Παππού και αν δεν σου πάρω δώρο θα με αγαπάς ε;;;; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιάννη μου!!! Έχεις γενέθλια βρε?? Χρόνια πολλάαααα!! :birthday: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γιάννη μου!!! Έχεις γενέθλια βρε?? Χρόνια πολλάαααα!! :birthday: :clapup:

Ναι βρε Λια μου, έφτασε το πλήρωμα του χρόνου, απο εδώ και πέρα 31!!!! φτου!! :P

Σε ευχαριστώ !!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Παππουλακο μου χρόνια σου πολλά πολύχρονος να τε εκατοστησεις:clapup:

Παππού σήμερα δεν εχεις και επετειο με την Κατερίνα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Παππουλακο μου χρόνια σου πολλά πολύχρονος να τε εκατοστησεις:clapup:

Παππού σήμερα δεν εχεις και επετειο με την Κατερίνα??:hmm:

Σε ευχαριστώ bunny μου για τις ευχές σου

Την επέτειο μου την είχα στις 4 Σεπτεμβρίου, αν ρωτήσεις τους πωλητές σε γερμανό και τα καταστήματα svarofski το θυμούνται πολύ καλά!:P Το ίδιο και η Τράπεζα μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Γιαννη, χρονια σου πολλα και ευτυχισμενα!!!!

οτι επιθυμεις να το βρεις στην αγκαλια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα και καλα Γιαννη! να σε χαιρετε η γυναικα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γιαννη, χρονια σου πολλα και ευτυχισμενα!!!!

οτι επιθυμεις να το βρεις στην αγκαλια σου!

Σε ευχαριστώ hunterako μου τα καλύτερα εύχομαι και σε εσένα και στο καμάρι τον γιό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χρονια πολλα και καλα Γιαννη! να σε χαιρετε η γυναικα σου!


Κρονάκι σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άργησα??:jumpy:
δεν άργησα ε? :jumpy:

τζόνιμπόυ, χρόνια σου πολλά, καλά, ευτυχισμένα, να μαζευτούμε, να κεράσεις:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top