Χρόνια Πολλά σε όλους!

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τι κάνεις βρε τέτοια ώρα μπρος στο πισί ανήμερα των γενεθλίων σου; :mad: ξουτ, ξουτ, πήγαινε αλλού παλιοαδέσποτο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά αδέσποτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από εμένα. Ότι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα. :birthday: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
τι κάνεις βρε τέτοια ώρα μπρος στο πισί ανήμερα των γενεθλίων σου; :mad: ξουτ, ξουτ, πήγαινε αλλού παλιοαδέσποτο :D

Μην ανησυχείς, βγήκα και πέρασα πολύυυυ καλααα :clapup:


ΥΓ. Ευχαριστώ και τους υπόλοιπους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα Γιαννη! Να τα εκατοστησεις!
:birthday::birthday::birthday:

Χρονια πολλα και στα αλλα παιδακια που εχουν γενεθλια σημερα! :cake::cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα Γιαννη! Να τα εκατοστησεις!
:birthday::birthday::birthday:

Χρονια πολλα και στα αλλα παιδακια που εχουν γενεθλια σημερα! :cake::cake:

Σε ευχαριστώ!!!! Είσαι η πρώτη που μου τα λέει σήμερα!:kissing:

Και απο εμένα χρόνια πολλά σε όποιον γιορτάζει σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιάννη!:clapup: Φέρε τώρα το γλυκό!:hehe:

Χρόνια πολλά και στα άλλα παιδιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιαννη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ Γιαννακη μουυυυυυυυυυυυυυυυ
Johnyyyyyyyyyyyyyyy μουυυυυυυυυυυυυυυυ
Πρασινε φρουρέ μουυυυυυυυυυυυυ (Γιαννης :P )


Να ζήσεις σαν τα ψηλά βουνά βρε!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!!!
Να σε χαίρεται και η γυναίκα σου κι όσοι σ αγαπούν! δηλαδή εμείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Χρόνια πολλά παιδιά!
Γιάννη πολύχρονος :clapup: Και πάντα ευτυχισμένος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Valderaκο σε ευχαριστώ! Έχω 2 κούτες γλυκά μαζί μου θα σου στείλω με pm κανένα!:D

Κουέ μου!!! Μανούλα!!! Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου και ευχομαι σύντομα να γιορτάσουμε και τα γενέθλια του κουεδίνου!!! Να είναι πάντα γερό και ευτιχισμένο

Faithακο, γιατρέ μου σε ευχαριστώ κάθε επιτυχιά επαγγελματικό και προσωπική μέσα απο την καρδιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Γιάννη μου... το μαντήλι σου :P

Χρόνια πολλά και καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χρόνια πολλά παιδιάαα :birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Γιατρε και vaguraw χρονια πολλα! Να τα εκατοστισετε!
vaguraw χρόνια πολλά και καλά :)
vagurawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww που είσαι ρε τρελέ κιθαρίσταααα! Γιορτάζεις ρε?:P ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Εεπππ...τωρα το ειδα:blink:
Ευχαριστω πολυ παιδια αν και αργησα :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Σε όσα άτομα γιορτάζουν, εύχομαι από καρδιάς χρόνια πολλά και καλά. Ότι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα.
:birthday: :birthday: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Γιάννη γενεθλιάζεις;;; Χρόνια πολλά και ΚΑΛΑ!!!

:birthday: :birthday: :birthday:

:cake: :cake: :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Trollάκο νά΄σαι καλά

evoulini σε ευχαριστώ καλή μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ζααααααααν μου! Γιατρέ μου γλυκέ......

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ - ΠΟΛΛΑ & ΥΠΕΡΟΧΑ

Να σε χαιρόμαστε καρδιά μου!!!!!

(Εμείς μένουμε κοντά..... Μη πας να ξεφύγεις το κέρασμα......;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γιατρέεεεεε

Χρόνια πολλά και καλά!!!!

Ό,τι επιθυμείς να το πάθεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιάννη και vaguraw:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top