Χρόνια Πολλά σε όλους!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Τζενάκι κι ότι ποθείς!!! Να σε χαίρονται ο άντρας σου και ο πριγκηπάκος σου Νικόλας! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη κοντά τους!!
Πολύχρονη!!!








υ.γ. για την κλέφτρα θα μου επιτρέψετε ειδική μνεία σε άλλο ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε ένα από τα πιο καλά παιδιά του στεκιού, τα πιο ώριμα, τα πιο έξυπνα, τα πιο αγαπημένα, δεν είναι εύκολο να ευχηθείς κάτι το διαφορετικό και το μοναδικό.
Τι να ευχηθείς σε έναν άνθρωπο που στην πραγματικότητα τα έχει όλα?
Να ευχηθείς να ευτυχίσει? Αφού ξέρεις ότι η ζωή δεν αφήνει ανθρώπους με τέτοια ποιότητα να μην ευτυχίσουν... άρα... περιττο.

Μακροημέρευση? γεμάτο πορτοφόλι? ΥΓΕΙΑ ίσως?

Ήσουν και είσαι πάντα δίπλα σε όλους με ένα καλό λόγο, και με την διάθεση να βοηθήσεις πραγματικά με όσα ξέρεις κι όπως μπορείς....
Είσαι ο άνθρωπος που αρκεί και μόνο που αναπνέει για να εκπέμπει τον θαυμασμό των άλλων....
Μείνε για πάντα ο εαυτός σου....
Σε αγαπάω όπως είσαι για αυτό που είσαι και είσαι μοναδική!

ότι και να σου ευχηθώ κλέφτρα μου, ειλικρινά μου φαίνεται λίγο... πολύ λίγο!

Σου εύχομαι λοιπόν μέσα απ την καρδιά μου, απλά ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ σε όλους τους τομείς γιατί σου αξίζουν!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΕΦΤΡΑ ΜΑΣ!!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια πολλα κοριτσακια. Να τα εκατοστησετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κλέφτρα και Τζένη!
Σορρυ που δεν λέω περισσότερα αλλά είμαι λίγο θκατά σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τζένη και κλέφτρα χρόνια πολλάαααα!!! :D
Να τα εκατοστήσετε :D :D


:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα στην κλέφτρα(ωχ,πού πήγε το πορτοφόλι μου?:P )και στη Τζένη:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και απο εμέναα κλέφτρα και Τζένη!
Εύχομαι να βγούν όλες σας οι επιθυμίες αληθινές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadAboutYou

Νεοφερμένος

Η MadAboutYou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Χρονια πολλά και σε μένα!
Δε γιορτάζω ακόμα, ουτε τα γεννέθλια μου ειναι τωρα κοντα, απλά μου αρέσουν οι ευχές! Γιατι να ειμαστε καλοί μόνο 1-2 φορεσ το χρονο? Χρονια πολλά λοιπόν σε όλουσ καθημερινά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα jenny! Οτι ποθεις! Να σε χαιρετε η οικογενια σου και να χαιρεσε το παιδακι σου!


Χρονια πολλα κλευτρονι! Να χαιρεσε τα κλοπιμεα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τζενούλα μου χρόνια πολλά!Να σε χαίρεται η οικογενειά σου!

Κλεφτρούλα μου, γλυκιά μου κοπέλα, ό,τι επιθυμείς ψυχή μου!Μια ζωή γεμάτη ευτυχία και όνειρα που πραγματοποιούνται!

:birthday: :birthday: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Ευχαριστώ ζουζούνια για τις ευχούλες σας.:flowers:
Κλέφτρα μου χρόνια πολλά πάντα ευτυχισμένη.:birthday:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Γιατρέ μου χρόνια πολλά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατρε και vaguraw χρονια πολλα! Να τα εκατοστισετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα faith! Τις καλυτερες ευχες μου!
:clapup: :birthday::birthday::birthday::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
vaguraw χρόνια πολλά και καλά :)


γιατρουδάκο μου....faith μου... σου εύχομαι ότι επιθυμείς να σου έρθει πραγματικά πολύ εύκολα!
Μια καλή επαγγελματική σταδιοδρομία οταν με το καλό απολυθεις :P
Το πορτοφόλι σου ΠΑΝΤΑ γεμάτο
Η καρδιά σου ΠΑΝΤΑ γεμάτη καθώς επίσης και το.... κρεβάτι σου ;)

πολυχρονος και να σε χαιρόμαστε!!! :clapup:


χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κουνελάκι, Κρόνε, Διαβολίνα, Κουέ σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας!
:bigarmhug

Χρόνια πολλά και στα άλλα παιδιά που γιορτάζουν σήμερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν. Faithplus1 γιατρός είσαι? Αχρείαστος να σαι... ΛΟΛ :P


:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Troll συμφωνώ μαζί σου, τί να κάνω...
Ευχαριστώ για τας ευχάς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον Faιth και τους υπόλοιπους:birthday:
ps.Υγεία πάνω από όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
faith χρόνια πολλά!

vagurawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww που είσαι ρε τρελέ κιθαρίσταααα! Γιορτάζεις ρε?:P ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top