Χρόνια Πολλά σε όλους!

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Happy Birthday και στον borat μωρέέέέέέέ!:D

τι διάολο μόνο εγώ γράφω συστηματικά; :pfff:
Ουστ ρε.

Να τα εκατοστησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χρονια Πολλα Βοrαt!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Happy Birthday και στον borat μωρέέέέέέέ!:D
τι διάολο μόνο εγώ γράφω συστηματικά; :pfff:
Ουστ ρε.

χρονια πολλα μπορατ! με υγεια πανω απολα! :D


Να τα εκατοστησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χρονια Πολλα Βοrαt!!!!!!!!!!!!!!!:D


Σας ευχαριστώ όλους!
Και τους 3.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τζόνυ boy εορτάζεις;
Να σε χαιρομαστε αγορίνα και ότι επιθυμείς!
και να μας πας για μπύρες (εμένα μόνο που είμαι οικονομικός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Boraaaaaaaat χρόνιαααααα σου πολλάαααααααα!!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος και γεμάτος υγεία!!!! Όλες σου οι επιθυμίες να γίνουν πραγματικότητα!!!! :D:D:D
Ελπίζω το αφεντικό σου να δσου δώσει τίποτα παραπάνω σήμερα που έχεις γενέθλια! :look::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ευχαριστώ τον κόσμο που μου ευχήθηκε δημόσια, στο προφίλ, προσωπικά και σε pms. :)
Αν και με βάση την ώρα που έχουμε εδώ στο Manhattan, γενέθλια θα έχω σε καμία ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ευχαριστώ τον κόσμο που μου ευχήθηκε δημόσια, στο προφίλ, προσωπικά και σε pms. :)
Αν και με βάση την ώρα που έχουμε εδώ στο Manhattan, γενέθλια θα έχω σε καμία ώρα.
Γιωργο εχεις γενεθλια;;;;;;;;;;;;;;;
I WISH U HAPPY BIRTHDAY
AND ALL YOUR WISHES & DREAMS TO COME TRUE !!!!!!!!!!!!!
:birthday:

https://youtu.be/k4SLSlSmW74
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Γιώργοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να σε χαιρόμαστε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λοιπόν
Χρόνια πολλά για χτες στον focko! Να τον χαιρόμαστε.:flowers:
Και Χρόνια πολλά στον koum( καλά μπορεί να είχε και χτες δε ξέρω ακριβώς, πάντως έγινε 18 ) και στον μπαμπά μου ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ όλοι!:D





:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χθες γιόρταζε ο Πάγκαλος, δεν ξέρω για γενέθλια, άρα χρόνια πολλά koum!!! Focko επίσης χρόνια πολλά και princess να χαίρεσαι το μπαμπά σου. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χθες γιόρταζε ο Πάγκαλος, δεν ξέρω για γενέθλια, άρα χρόνια πολλά koum!!! Focko επίσης χρόνια πολλά και princess να χαίρεσαι το μπαμπά σου. :happy:

:eek:
Η τούρτα που έφαγε ήταν σε μέγεθος περίπου τόσο! Να τον χαιρόμαστε :down:
Παιδιά να σας χαιρόμαστε και princess να χαίρεσαι το μπαμπά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα αφήσω να μιλήσει η εικόνα ...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιορτάζει ο Δίας; Πόσα κλείνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρόνια Πολλάάά Δίααααααααααααααααααααααααααααααααααα.
Να τα εκατοστήσεις.:D

Μα τι καλοί που είστε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
γιατί έβαλες 18 και όχι 4527;
δεν του κάνουμε σωστά γενέθλια του καημένου :cry_x:
εκτός αν θέλει να κρύβει την ηλικία του... (σσσσ, μυστικό:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στον focko, γιατί τελικά έχει σήμερα γενέθλια και όχι πριν κάτι μέρες.

Happy bday focke :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
χρόνια του πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στον focko, γιατί τελικά έχει σήμερα γενέθλια και όχι πριν κάτι μέρες.



Happy bday focke :]


HAPPY BIRTHDAY FOCKOS :)

επισης....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΣΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ & ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΤΟΝ ΛΑΜΠΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε Γιώργηδες και Γεωργίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χρονια πολλα θεοδωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top