Χρόνια Πολλά σε όλους!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Xρονια πολλα valder..Υγεια και αγαπη..

Σ ευχαριστώ φίλε τζιρότο, πάρα πολύ! Ανταποδίδω τις ευχές για υγεία και αγάπη, ε να προσθέσω και πολύ χρήμα για να σαι κομπλέ!:clapup:

Χρόνια πολλά μεγάλε, ό,τι επιθυμείς! :clapup:


Κάτι ξέρω και σε πάω εσένα... Κάτι ξέρω!!!!:clapup::clapup::clapup: Θενκ γιου κοριτσάρα μου! Υγεία να χεις κι ευτυχισμένη να σαι!

Χρόνιαααααα σου πολλάααααα Valder!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να γίνει δικό σου!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος, υγιης και όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!!! :D:D:D

Μικρό φοιμπίδιο, τις θερμές μου ευχαριστίες, την αγάπη μου και την ευχή μου να είσαι πάντα καλά!:clapup:

Χρόνια πολλά Λυκούργε κι από 'δω! :D
Ό,τι επιθυμείς, και πάντα με υγεία.

Α ρε Γιόρκε γελαδάρη! Θενξ και πάλι ρε αγόρι!

Δεν άργησα ε;;

Βαλντεράκι μου, χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα!! Ό,τι μα ό,τι επιθυμείς, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το αποκτήσεις- να είσαι πάντα καλά, να χαμογελάς, να έχεις γύρω σου ανθρώπους αληθινούς, που σε αγαπούν και τους αγαπάς, να συνεχίζεις να κοιτάς τη ζωή κατάματα, να ζεις την κάθε στιγμή
..και να κάνεις την κάθε μέρα να αξίζει!:hug:

φιλιά πολλά!!





τουρτίτσα.. :angel:

Εφόσον έχω γνωστές σαν κι εσένα, με τόση γλύκα να νοιάζονται για μένα και να εύχονται τα πιό όμορφα, τότε είμαι σίγουρος ότι η κάθε μέρα μου θα αξίζει πάρα πολλά και σ' ευχαριστώ γι αυτό πραγματικά!

ΥΓ: Τι αμαρτία είναι αυτή η τουρτίτσα.... απαπαπαπα....:redface:

βαλ θα σου έφερνα για δώρο την πηνελόπη του κιάτου αλλά τα έφτιαξε με έναν χλεχλέ


στο mediterranian θα σου βρω καλύτερη :D

χρόνια πολλά

Να σαι καλά ρε φίλε, σ' ευχαριστώ κι ας μην περιλαμβάνει και πενέλοπε το πακέτο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χρονια πολλα βαλ!!! να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις!!
εχω τσουρεκι απο θεσσαλονικη, τενκερλη σπιτι, να κερασω?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
χρονια πολλα βαλ!!! να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις!!
εχω τσουρεκι απο θεσσαλονικη, τενκερλη σπιτι, να κερασω?? :D

Ευχαριστώ λοβ-αντζέλι!!!:clapup: Κι εσύ να έχεις υγεία και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!:D


....ναι φέρε το τσουρέκι τώρα να γίνω κι εγώ ευτυχισμένος!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Χρονια Πολλα και σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Χρονια πολλαααααααα.:D


Περιμενω να ακουσω το ονομα μου αυριο.: P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χρονια σας πολλα και ευτυχισμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρονια πολλαααααααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ψαξ'τε τα ημερολογια μωρεεεε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
artemaki ,χρόνια σου πολλά!!!:D

Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους που γιορτάζουν σήμερα δηλαδή ο Γεράσιμος (Κεφαλλονιά) και η Ματρώνα (Χίος κι όχι μόνο)!

Χρόνια πολλά και στα παιδιά που έχουν γενέθλια σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
artemaki ,χρόνια σου πολλά!!!:D

Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους που γιορτάζουν σήμερα δηλαδή ο Γεράσιμος (Κεφαλλονιά) και η Ματρώνα (Χίος κι όχι μόνο)!

Χρόνια πολλά και στα παιδιά που έχουν γενέθλια σήμερα!
Ευχαριστωωωω!!!:D
Τα παμε κι ολας εμεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Χρονια πολλά Artemaki!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αρτεμις χρονια πολλα μαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά...:D Τι έχεις σήμερα;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Χρονια πολλά Artemaki!
Σε ευχαριστω πολυ!:D
αρτεμις χρονια πολλα μαρη
Ευχαριστω μωρεεεε.:D
Χρόνια πολλά...:D Τι έχεις σήμερα;;;:(
Ευχαριστωωωωω.:D
Γιορτη εχω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μαρη Αρτεμιιιιιιιιιιιιιιιις :P

Χρονια σου πολλα !Πολύχρωμη και εντοιχισμένη :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μαρη Αρτεμιιιιιιιιιιιιιιιις :P

Χρονια σου πολλα !Πολύχρωμη και εντοιχισμένη :D:P
Ευχαριστω Αγγελικουλααα!!:D
Να σαι καλα μωρεεε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ωχ! Η Άρτεμη γιορτάζει!!!!:wow:
Χρόνια πολλά ωρέ!!!:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Αρτεμις χρόόόόνια πολλά πολλά! :D Ό,τι επιθυμεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top