Χρόνια Πολλά σε όλους!

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Ετοιμαζομαι να ανεβασω καποιες φωτο στην γκαλερι μου για να δειτε πως περασα το Σ/Κ και να δειτε μερικα πραγματα (δεν γινεται ολα,500 φωτο εβγαλα τελικα!) απο Σκωτια!
Εγω τις θελω ολες!!!!!:P
ZiPαρισε τες και στειλτες...
Να δω....τιιιιιιιιιιι εκανες εκει στην Σκωτιας που ησουν...:angelnot: :smoke: :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Μαριε φιλε μου,1GB παρα ειναι πολυ...δεν θα σας δειξω και τα παντα,απλα να παρετε μια γευση απο Σκωτια... :D

Μichelle,ξερεις καλα,αμεση εγκριση τις φωτο :p Δεν βαζω κατι προσβλητικο...επισης θα δειτε κατι που το ειδα κ επαθα πλακα που βρηκα ελληνικο στοιχειο μεσα στο καστρο!!!
Υπομονη και σιγα σιγα θα τα καταφερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι απο μένα Covenant!!!!!!!!!!!!!!!!!
:birthday: :birthday: :birthday:
Να τα εκατοστήσεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cake: :cake: :cake: :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ kleftra!Σε ευχαριστω πολυ για τις 3 τουρτες,μα ποιος θα τις φαει ολες;;:hmm::cake::happy::clapping:

:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μην ανησυχείς για τέτοια πράγματα, εγώ είμαι εδώ :D. χρόνια σου πολλά και κα(υ)λά :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
μην ανησυχείς για τέτοια πράγματα, εγώ είμαι εδώ :D. χρόνια σου πολλά και κα(υ)λά :P.
Xαιρομαι που εχω ανδρικη συμπαρασταση!Μα πως θα μπορουσα να τις φαω ολες μονος;;;Μονο με ανδρες θα τις χλαπακιαζαμε σε χρονο μηδεν!

Ευχαριστω πολυ για τις περιεκτικοτατες ευχες σου !! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Να ζήσεις VarX-ούλη και χρόνια πολλά
Μεγάλος να γίνεις με .... μαλλιά (ότι χρώμα και αν είναι!!! :P )

Παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φως
και όλοι να λένε...... ΝΑ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ!!!!

Χρόνια πολλά, καλά και ευτυχισμένα τρελό σκορπιουδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Nα εισαι καλα "τρελαμενη" Ελενη :D

Ευχαριστω πολυ για το τραγουδακι και οντως με φωναζουν μερικες φορες Βαρξουλη!:lol:

Τρελο σκορπιουδακι!Αυτο μονο απο μια Ελενη μπορεις να το ακουσεις :p
Να εισαι παντα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Xαιρομαι που εχω ανδρικη συμπαρασταση!Μα πως θα μπορουσα να τις φαω ολες μονος;;;Μονο με ανδρες θα τις χλαπακιαζαμε σε χρονο μηδεν!

Ευχαριστω πολυ για τις περιεκτικοτατες ευχες σου !! :D
Καλά μην είσαι τόσο σίγουρος......μάλλον δεν έχεις γνωρίσει εμένα και τις φίλες μου...απο το γνωστό πρόγραμμα απεξάρτησης σοκολάτας:P
Αν σου πέφτουν πολλές αφαιρώ τις 2.οκ τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Μην κοβεις τιποτα,τις θελω ολες!Ας τις φαμε ολοι μαζι,αξιζει τον κοπο,δεν τις θελω μονο μου!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Μην κοβεις τιποτα,τις θελω ολες!Ας τις φαμε ολοι μαζι,αξιζει τον κοπο,δεν τις θελω μονο μου!! :D
Μ' αρέσουν οι άνθρωποι που ξέρουν να μοιράζονται:) :) :) :)
Γι αυτό κι άλλες τουρτίτσες για τον Covenant
:cake: :cake: :cake: :cake: :cake: :cake: :cake::cake::cake::cake::cake::cake::cake::cake::cake::cake:

Τουρτίτσες για όλο το στέκι σήμερα

Κερνάω απόψε εγώ......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Covenant! Υγεία και χαρά σου εύχομαι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Ειδες κλεφτρα που παντοτε χρειαζονται πολλες τουρτες για να τις μοιραστεις με τους φιλους και τις φιλες σου;;;!!!

Μολις ηρθε και ο φιλτατος Valder και θα πρεπει να τον κερασουμε ενα κομματακι τουρτα και αυτον ;)

Σε ευχαριστω πολυ για της ευχες σου,υγεια να εχουν ολοι μας,το πιο σημαντικο!

Γιαυτο οχι πολυ τουρτα και παθουμε κανα ζαχαρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Covenant. Keep up! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Covenant :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχ τώρα το είδα το γεγονός!!!

varxouli να στις δώσω τις ευχές έστω και καθυστερημένα? ε? νιιιιιιιιιιι :clapup:

χρόνια σου πολλά, καλά, avec beaucoup de chance ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Σας ευχαριστω και τους 3 σας Παρα μα Παρα πολυ!

να εισαι καλα και ευχαριστω πολυ για την καλοσυνη σας!

Τι σημανει το γαλλικo dooo?Δεν θελω να την ρωτησω τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και απο εμένα Covenant.:clapup: :birthday:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σήμερα δεν έχει γενέθλεια κανείς, χιελ γιέα~!`1 :clapup: :vroum: :bounce: :panwkatw: :boxing:

να 'μαστε όλοι καλά :beer: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γιατί κάθε μέρα γιορταζαν????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top