Χαρίζω...

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
την παίρνω για να πω ότι την έκανα εγώ στον καθηγητή της πληροφορικής μου

Χαρίζω το βιβλίο των αγγλικών μου γτ βαριέμαι να διαβάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Το παίρνω. Μ' αρέσουν πολύ τα βιβλία αγγλικών.

Χαρίζω το ίδιο βιβλίο με όλες τις ασκήσεις λυμμένες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το παιρνω και το δινω στον τεμπλελη γιο μου.


χαριζω μια λεσβια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Την παίρνω και τη δίνω στη φιλενάδα μου, μπας και μ' αφήσει για λίγο ήσυχο:D. Τις κάνω μάτι μαζί...:P

Χαρίζω ένα ωραίο ποτήρι Coca Cola
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Την περνω να την πεταξω... Εχουμε και εμεις μακρυ μαλλι κυριε.. και μαλιστα τωρα.. οχι καποτε...:P

Κράτα το μαλλί σου μέχρι 39 χρονών που το κράτησα εγώ, ξανάφησέ το μάλιστα μετά το φανταρικό και τα λέμε φιλαράκι, εντάξει;;;:P Αν δεν έχεις κάνει φαλάκρα μέχρι τότε. Η αλαζονεία της νιότης, τι να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το περνω, το γεμιζω με κοκα κολα και την πινω

Χαριζω το αδειο μπουκαλι της κοκα κολας


(Τι λες τωρα... εγω στα 22-23 μου θα αριχω να καραφλιαζω, και στα 30 δεν θα εχω τριχα...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
το παίρνω για να το δώσω στη μάνα μου να το πλύνει...

Χαρίζω το πλυμένο πλέον μπουκάλι (άδειο)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αν είναι πλαστικό με βιδωτό καπάκι, το παίρνω, όπως είναι καθαρό, για να βάζω νερό στο ψυγείο να πίνω απ' το μπουκάλι όπως μου αρέσει. Αν είναι γυάλινο, το κοπανάω στο κεφάλι του γείτονα που παίζει σκυλάδικα στη διαπασών και μου τη σπάει.

Χαρίζω το στερεοφωνικό του γείτονα, αφού το έχω ήδη κατασχέσει δια της βίας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χαρίζω το στερεοφωνικό του γείτονα, αφού το έχω ήδη κατασχέσει δια της βίας. :D

φέρτο δω γιατί το δικό μου χάλασε :P


χαρίζω τον διπλανό μουπου κοιτάει όλη την ώρα την οθόνη μου! (να κοιτάει τις δικές σας!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χαχα, τον περνω να του δειξω κατι πραγματα να φρικαρει και να μην ξανα κοιταει ξενες οθονες....:P


Χαριζω μια πενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Την παίρνω γτ μου χρειάζεται για τα χειρόγραφα πινακάκια του παιχνιδιού ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ.

Χαρίζω τα Πινακάκια αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
φέρτα... θέλω να δω ποιοι επέλεξαν αυτή την απαίσια φωτό της δολοφονίας μου :P

Χαρίζω ένα δίωρο επίβλεψης εργαστήριου για τη μέτρηση του G, στις σύγχρονες εγκαταστάσεις του ΕΜΠ μεσημεριάτικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Την παίρνω γτ μου χρειάζεται για τα χειρόγραφα πινακάκια του παιχνιδιού ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ.

Χαρίζω τα Πινακάκια αυτά.

(off topic)

Δεν ενοουσα τετια πενα αλλα τεσπα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
φέρτα... θέλω να δω ποιοι επέλεξαν αυτή την απαίσια φωτό της δολοφονίας μου :P

....


ΛΟΛΛΛΛΛ:P:P:P:P, γτ καλέ? αφού σε προίκισαν με τόοοοοοοοοοοσα προσόντα :D:D:D:D


(off topic)
Δεν ενοουσα τετια πενα αλλα τεσπα...:P
Αααα, μήπως πενάκι κιθάρας ρε? Λολλλλ...εγώ κόλλημα με τα πινακάκια αυτός ο συνειρμός μού 'ρθε :P


Χαρίζω ένα δίωρο επίβλεψης εργαστήριου για τη μέτρηση του G, στις σύγχρονες εγκαταστάσεις του ΕΜΠ μεσημεριάτικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το πέρνω, δεν ξέρω τι είναι αλλα θα σπάσω πλάκα:P


Χαρίζω κόκκινα δανδελένια εσώρουχα στο σακούλι τους με ασορτί ζαρτιέρες(δεν μου κάνουν πιά:()αξίας 130ευρώ μέγεθος s-m
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
;) couldn't resist!;)



χαρίζω ένα γατάκι -διακοσμητικό άσπρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
;) couldn't resist!;)



χαρίζω ένα γατάκι -διακοσμητικό άσπρο.

Το πέρνω γιά τον άντρα


Χαρίζω και τις ασορτί γόβες Νο 40:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Χαρίζω και τις ασορτί γόβες Νο 40:D

Τις φορώ με πάθος με ασορτί τσάντα Kem.Σκάω μύτη στη Συγγρού.Μια ζωή την έχουμε.Με βλέπει η αβάν γκατέ των Αθηνών και αλυχτάει από τη ζήλεια της.Νέο φρούτο στη πιάτσα.Τους μπήκα στο μάτι.Κανά καλό crayonaki που να κρατάει στη κακομεταχείριση των χειλιών έχεις να χαρίσεις;Πάω για καριέρα....

Χαρίζω ένα music box σκαλιστό με τρία αρκούδια εκ των οποίων το ένα κρέμεται στον αέρα σκαρφαλωμένο μέσα στο γραμμόφωνο και φαίνεται το κωλ@ρ@κι του και τα άλλα δύο το'χουν ρίξει στις αγκαλιές και χορεύουν χαρωπά και ξετρελλιασμένα σε κάθε κούρδισμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aχ, ωραίο, θα το κρατήσω!

Χαρίζω την απαισιοδοξία μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
την παίρνω να κάνει παρέα με την δική μου ...

Χαρίζω τα παλιά γυαλιά μυωπίας μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top