Φωτό του Desktop σας (Παιχνίδι)

Ποιο [post=501374][color=red]Desktop[/color][/post] σας αρέσει περισσότερο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=dfhmw7.jpg]Desktop #4[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img242.imageshack.us/my.php?image=desktopsdfh9ib9.jpg]Desktop #6[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img295.imageshack.us/my.php?image=hjdky1.jpg]Desktop #7[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=gfh3xp7.jpg]Desktop #8[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img512.imageshack.us/my.php?image=dfhdfih9.jpg]Desktop #14[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η εμπνευση?:worry::worry:


:P

papas allé!
Στο άλλο το παιχνίδι παραδίπλα εσύ και γρήγορα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
updated version μπορούμε να στείλουμε? :confused:

μου ρθε μια... εμπνευση :P

Εγώ το έκανα ήδη, καθώς συνειδητοποίησα μια λαλακία που είχα κάνει. (ή μάλλον 2) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κι εγώ είδα ότι σίγουρα είχα κάνει λαλακία σε κάποια δεσκτοπ για αυτό ρώτησα :redface:

Ξανάστειλα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Έστειλα κι ο Θεός βοηθός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μετά και την invalid περιμένουμε τα πμ των:
phoebe
fantasmenos
Dark_Kronos
Molka
Lorien


Για να παραθέσω τις προβλέψεις σας και να ανακοινωθεί ο νικητής!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έστειλα. Περιμένω αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έστειλα. Περιμένω αποτελέσματα

Να περιμένεις να μου στείλουν όλοι για να δεις τα αποτελέσματα!:P

Πάντως σόρρυ αλλά γέλασα πολύ για αυτό που έγραψες για το δικό μου. Είσαι ο μοναδικός που το έκανε λάθος και ήσουν και απόλυτα σίγουρος πανάθεμά σε!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να υπενθυμίσω πως πμ με τις προβλέψεις σας μπορείτε να μου στείλετε ΚΑΙ όσοι δεν έχετε λάβει συμμετοχή.

Τα αποτελέσματα θα τα ανακοινώσω όταν θα έχω λάβει πμ απ' όλους τους συμμετέχοντες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Περιμένω πμ από τους:
Dark_Kronos
phoebe
Molka
Lorien


Αύριο το βράδυ στις 8 ανακοινώνονται τα αποτελέσματα. Όσοι δε στείλουν πμ, απλά δε βαθμολογούνται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το καλύτερο είναι αυτό με τα γαϊδουράκια πάντως... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Με αφορμή το post του Remp από πάνω, προτείνω μετά την λήξη του παιχνιδιού να δημιουργηθεί poll για το desktop που μας αρέσει περισσότερο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Με αφορμή το post του Remp από πάνω, προτείνω μετά την λήξη του παιχνιδιού να δημιουργηθεί poll για το desktop που μας αρέσει περισσότερο. :D
και φαντάζομαι κάνεις χαρά ότι θα βγει το δικό σου ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΌXI ψήφο στον fandago!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
και φαντάζομαι κάνεις χαρά ότι θα βγει το δικό σου ? :P
Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!:D
ΌXI ψήφο στον fandago!

:P

:pfff:

Απλά ζηλεύετε! :pfff:

Γιαυτό θα βάλουμε την δημοσκόπηση πριν μάθουμε ποιο είναι ποιανού, για να μην ακούτε την Ηρώ! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιαυτό θα βάλουμε την δημοσκόπηση πριν μάθουμε ποιο είναι ποιανού, για να μην ακούτε την Ηρώ! :pfff:

Μη μου σηκώνεις πολύ το κεφάλι εμένα, γιατί δεν το 'χω και πολύ να αποκαλύψω ποιο είναι το δικό σου, μόνο και μόνο για να μη σε ψηφίσουν.. Πρόσεχε! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ω γιεςςςςςς......:devil:
(Ηρω εαν το ψηφισω κατα λαθος, να με το πεις, να αλλαξω ψηφο!!!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είχα σκοπό να το κάνω neraida μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top