Φωτό του Desktop σας (Παιχνίδι)

Ποιο [post=501374][color=red]Desktop[/color][/post] σας αρέσει περισσότερο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=dfhmw7.jpg]Desktop #4[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img242.imageshack.us/my.php?image=desktopsdfh9ib9.jpg]Desktop #6[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img295.imageshack.us/my.php?image=hjdky1.jpg]Desktop #7[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=gfh3xp7.jpg]Desktop #8[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img512.imageshack.us/my.php?image=dfhdfih9.jpg]Desktop #14[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χμμμμ.. καλό θα ήταν να σας πω σε όλους στο τέλος, κάνοντας και παράθεση με τα ποστ που μου στείλατε σε πμ ακριβώς!:)

Άρα μέχρι τότε έχεις το χρόνο να το δουλέψεις λίγο ακόμα, αλλά δεν πήγες κι άσχημα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Άρα μέχρι τότε έχεις το χρόνο να το δουλέψεις λίγο ακόμα, αλλά δεν πήγες κι άσχημα!:P

θα το περάσω καλέ κυρίααααα???? αχ ελάτε τελευταίο μου μάθημα για πτυχίο είναι, είμαι και 18ο εξάμηνο..... :P:P:P:P

[μ'εχει βαρέσει η ζέστη δεν είναι τπτ:P]

καλάαααα.... θα δω αν έχω καμιά έμπνευση αν και συνήθως μετά την "πρώτη" άποψη όλες μου οι αλλαγές είναι για κακό :P:P:P

Αλήθεια, πότε είναι το τέλος? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αναγνώρισα με σιγουριά της re καθώς και του vendetta και ίσως και του fantago:P

πάντως αναρωτιεμαι... πως σκατα αντέχετε με τόσα εικονίδια? :knife:
εγώ είμαι σαν αυτούς που δεν έχουν κανένα αν είναι δυνατόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
θα το περάσω καλέ κυρίααααα???? αχ ελάτε τελευταίο μου μάθημα για πτυχίο είναι, είμαι και 18ο εξάμηνο..... :P:P:P:P
Αααα σε παρακαλώ μην με προκαλείς, δε θα κάνω εξαιρέσεις.. άντε μη σε βάλω με το ένα πόδι στη γωνία! :hehe:

Αλήθεια, πότε είναι το τέλος? :worry:
Όταν μου στείλουν όλοι τα πμ φαντάζομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
αναγνώρισα με σιγουριά της re καθώς και του vendetta και ίσως και του fantago:P

πάντως αναρωτιεμαι... πως σκατα αντέχετε με τόσα εικονίδια? :knife:
εγώ είμαι σαν αυτούς που δεν έχουν κανένα αν είναι δυνατόν :P

Αναγνώρισες το δικό μου;;;:DΓια στείλε μου ενα πμ να δω αν όντως το βρήκες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και σε μένα στείλε!!!! θέλω να δω αν μάντεψες σωστά :P (όχι για του vendetta :P, για το δικό μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχω 4 πμ μέχρι στιγμής και οι 3 από σας είστε κάτω από τη βάση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουπς, για πμ το προοριζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έχω 4 πμ μέχρι στιγμής και οι 3 από σας είστε κάτω από τη βάση!:P

Αν υποψιαστώ ότι είμαι κάτω απ'τη βάση...Θα πεθάνω! :P

Χάλια η κατάσταση...:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω σίγουρα σωστά του fandago, invalid, tetra (:P) και υποθέτω ότι έχω πετύχει της phoebe, της Ηρούς και της Nininaou. Θα δείξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω σίγουρα σωστά του fandago, invalid, tetra (:P) και υποθέτω ότι έχω πετύχει της phoebe, της Ηρούς και της Nininaou. Θα δείξει!

Μ΄αρέσει που τα 'χεις και σίγουρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έπ, επ! Τι γίνιτι ιδώ; :P Να περιμένει ο Τέτρα παρακαλώ...:pfff:



Εγώ έχω σίγουρο της Nininaou...:P
Kαι δεν ακούω κουβέντα...:D
Για τα υπόλοιπα δε μιλάω, γιατί θα το μετανιώσω. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πως πάμε πώς πάμε???? :jumpy::jumpy::jumpy:

θέλουμε κι άλλα στατιστικά!!! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχω 6 πμ μέχρι τώρα και ένα από αυτά με άφησε άφωνη, με 81% επιτυχία!

Τα υπόλοιπα 5 ήταν ακριβώς στα ίδια επίπεδα με 40,2% :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Κάτσε να σου στείλω κι εγώ να μείνεις κάγκελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έχω 6 πμ μέχρι τώρα και ένα από αυτά με άφησε άφωνη, με 81% επιτυχία!

Ποιος τόλμησε??? :shifty:
Θα σε μάθουμε, δε θα σε μάθουμε???












:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Κάτσε να σου στείλω κι εγώ να μείνεις κάγκελο.

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, δε παίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
updated version μπορούμε να στείλουμε? :confused:

μου ρθε μια... εμπνευση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
updated version μπορούμε να στείλουμε? :confused:

μου ρθε μια... εμπνευση :P

Ναι, φυσικά μέχρι να μου στείλουν όλοι πμ μπορείτε να κάνετε επεξεργασία στα δικά σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top