Φυλακές (Παλέρμο) και Παράδεισος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι, αλλα οχι στο δικο μας φορουμ... Αυτη ειναι η διαφορα... Αρα για μας εισαι rookie... Οπως ημουν κι εγω στο προηγουμενο Παλερμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί έβγαλαν εσένα, που είσαι πολύ καλή παίκτρια:worry::shifty:

Εμένα γιατί μ' έδιωξαν, δεν ξέρω:P

:redface::redface::redface:
Το κακό είναι ότι οι υπόλοιποι δεν με ακούνε.. Το ξέρω ότι είναι αφύσικο να είμαι τόσο σίγουρη αφού δεν είχα και ρόλο ιδιαίτερο (θα τον σκοτώσω τον Φόκο πάλι απλό ρόλο μου έδωσε:P) αλλά το πιστεύω ότι έχω δίκιο..:/::/::/:

Το σκεπτικό μου είναι αυτό...
Οι δολοφόνοι είναι 4.. Οι δυο από αυτούς θα συμμετέχουν αρκετά ενεργά. Οι άλλοι δυο όχι τόσο για να κρατάνε και μία πισινή. Σίγουρα υπάρχει τουλάχιστον ένας δολοφόνος που είναι πρωτάρης.. (και αν τα σκέφτομαι σωστά θα μιλάει και αυτός αρκετά, όπως και εσύ)

Γενικά, να ξέρεις ότι όποτε βλέπουν πρωτάκι να μιλάει τους παραξενεύει. Εγώ για παράδειγμά στο πρώτο Παλέρμο που έπαιξα ήμουν σχεδόν κάθε μέρα υποψήφια για να φύγω!!:P

Πάντως συνήθως τα λόγια του δολοφονηθέντος τα παίρνουν στα πιο σοβαρά! Εμένα γιατί με γράφουνε δεν ξέρω!!:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Με βλέπω να μπαίνω μέσα.. Φόκο δεν ξέρω τι θα κάνεις, εγώ το Μαρκ θα τον πάρω μαζί μου, αν φυλακιστώ. Να αλλάξεις τους κανονισμούς των φυλακών παρακαλώ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Με βλέπω να μπαίνω μέσα.. Φόκο δεν ξέρω τι θα κάνεις, εγώ το Μαρκ θα τον πάρω μαζί μου, αν φυλακιστώ. Να αλλάξεις τους κανονισμούς των φυλακών παρακαλώ. :pfff:

Εγώ σαν βασίλισσα του Παραδείσου (ναι, και εδώ μοναρχία έχουμε!:P) επιτρέπω την παραμονή του Μαρκ εδώ μαζί σου...:)

Εκτός αν είσαι δολοφόνος.. Τότε θα μείνει μόνο ο Μαρκ εδώ και θα γίνει ο βασιλικός γάτος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το ξέρω, θες να με καλοπιάσεις, γιατί με κατηγόρησες χωρίς λόγο κι αιτία. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
καλωσορισα και εγω στο παραδεισο.τι μου κανετε ειστε καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αχχχ, kleop:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
JJ βγαίνεις από την φυλακή έχεις καθήκοντα Σ.Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιούπιιιιι:clapup:, μην ανησυχείτε παιδιά, θα έρχομαι να σας επισκέπτομαι:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το ξέρω, θες να με καλοπιάσεις, γιατί με κατηγόρησες χωρίς λόγο κι αιτία. :'(

Ελα... Και λογο και αιτια εχει... Και μας εβγαλες και τους 2 εξω νωρις επειδη σε πηραμε χαμπαρι... Απορω ειλικρινα πως δεν ημουν το θυμα της σημερινης δολοφονιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Απλό, γιατί δε σας έβγαλα εγώ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οσο εγω χορευω μπαλετο, αλλο τοσο εσυ δεν εισαι δολοφονος...


Και ρωτα την Ζωη για το ποσο μπαλετο χορευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα τα δούμε όλα όταν με το καλό τελειώσει το παιχνίδι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Θα τα δούμε όλα όταν με το καλό τελειώσει το παιχνίδι. :)

Ξερω οτι δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι εχω δικιο... Αλλα δεν πειραζει... Θα γινει ακριβως αυτο που ειπες... Και τοτε να σε δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δε μπορώ να σου δείξω ότι έχεις άδικο. Και θα με δεις.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φυσικα και δεν μπορεις... Αφου ΔΕΝ εχω αδικο...:)

ΥΓ. Αν γινομαι λιγο επιθετικος ειναι που εχω πωρωθει με το παιχνιδι κι εχω εκνευριστει που με βγαλατε αδικα και νωρις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τσαφ τσουφ - αιματοβραστήρα (αφρούς βγάζεις σε βλέπω) έχετε άδικο.. :P Αλλά επιμένω όλα θα τα δούμε όταν τελειώσει το παιχνίδι και θα μπορώ να μιλήσω εκ του ασφαλούς. :pfff: Ως τότε βρίζε με εσύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χωρις παρεξηγηση aporw, αλλα δεν γινεται πολυ καλος ο tsarachaf οταν θυμωνει?χαχχαχαχα
εσενα θα ψηφιζω ρε για παντα στα διαλα και θα σε βγαζω νωρις νωρις να προλαβαινεις και τα μπανια σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
χωρις παρεξηγηση aporw, αλλα δεν γινεται πολυ καλος ο tsarachaf οταν θυμωνει?χαχχαχαχα
εσενα θα ψηφιζω ρε για παντα στα διαλα και θα σε βγαζω νωρις νωρις να προλαβαινεις και τα μπανια σου :P

Γινεται πολυ σεξυ..:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top