Φυλακές (Παλέρμο) και Παράδεισος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
αχχ jj! θα μας λειψεις.θα πας στη ΣΕ?
:cry_x:Θα έρχομαι να σας βλέπω, όμως:)

Τώρα η ΣΕ, έχει τέσσερα μέλη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
θα ερχεσαι ε?οι ΣΕ σιγα σιγα μεγαλωνει απο οτι βλεπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ποιος ειναι 4ος στην ΣουΕ???:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ο jj! Καλώς ήρθες πίσω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ΟοΟοΟοοοοοοο...:redface:

καλως σας βρηκα!!!:D

κανενα καλο παιδι να μου κανει περιληψη??:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Νομίζω ότι και την κάρτα με τις αποχωρήσεις να δεις θα καλυφθείς :hmm: Έχουμε δύο αποθανούσες τη Ζωή και την kleop, τον jj! και τον tsarachaf στη φυλακή. Οι υπόλοιποι είναι μέσα. Δε νομίζω να ξέχασα κάποιον. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άκου εδώ Ιωάννα,

Πρώτη δολοφονήθηκε η z0itCa, πρώτος από ψηφοφορία έφυγα εγώ!

Δεύτερη δολοφονήθηκε η kleop, δευτερος από ψηφοφορία έφυγε ο tsarachaf!

Εγώ αποφάσισα να γίνω ΣουΕ:P

@kleop: θα έρχομαι:):hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αχχχ ευχαριστω πολυ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τσαφ τσουφ - αιματοβραστήρα (αφρούς βγάζεις σε βλέπω) έχετε άδικο.. :P Αλλά επιμένω όλα θα τα δούμε όταν τελειώσει το παιχνίδι και θα μπορώ να μιλήσω εκ του ασφαλούς. :pfff: Ως τότε βρίζε με εσύ. :P

Το κακο ξερεις πιο ειναι??? Πως οταν θα μιλας εκ του ασφαλους, θα εχεις νικησει κιολας... Γιατι οι πολιτες δεν τσι κοβει σ' αυτο το Παλερμο και σε πιστευουν... Ειδικα οι rookies... Αλλα τι να κανουμε...
Και δεν σε βριζω... Αφου ξερεις οτι σε συμπαθω... Αλλα αλλο η συμπαθεια κι αλλο το παιχνιδι...

χωρις παρεξηγηση aporw, αλλα δεν γινεται πολυ καλος ο tsarachaf οταν θυμωνει?χαχχαχαχα
εσενα θα ψηφιζω ρε για παντα στα διαλα και θα σε βγαζω νωρις νωρις να προλαβαινεις και τα μπανια σου :P

Τι το καλο εχω οταν θυμωνω???(εχω κατι στο μυαλο μου αλλα δεν κανει να το πω...)
Ρε Μαιρη, και τον χειμωνα μπανια θα κανω???

Γινεται πολυ σεξυ..:redface::P

Εσυ κατι ξερεις...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το κακο ξερεις πιο ειναι??? Πως οταν θα μιλας εκ του ασφαλους, θα εχεις νικησει κιολας... Γιατι οι πολιτες δεν τσι κοβει σ' αυτο το Παλερμο και σε πιστευουν... Ειδικα οι rookies... Αλλα τι να κανουμε...
Και δεν σε βριζω... Αφου ξερεις οτι σε συμπαθω... Αλλα αλλο η συμπαθεια κι αλλο το παιχνιδι...

Το βρίζεις είναι τρόπος του λέγειν καλέ.. :redface:
Δεν είπα ότι με μισείς επειδή έστησες ολόκληρη σκευωρία εναντίον μου. Επίσης δεν ξέρω αν στο έχουν πει αλλά οι δολοφόνοι ήταν 4. Γιατί με παρουσιάζετε τόσο παρτάκια; Λες και παίζω μόνη μου είναι :/: Αυτό δε θα σας το συγχωρήσω ποτέ! :pfff: Όπως λέει και η Usagi, oshioki yo :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
@kleop: θα έρχομαι:):hug:
αφου θα ερχεσαι,ενταξει!μιας και θα μας επισκεπτεσαι θα μας φερνεις νεα απο τον αλλο κοσμο;(γιατι εγω ειμαι στο παραδεισο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Τι το καλο εχω οταν θυμωνω???(εχω κατι στο μυαλο μου αλλα δεν κανει να το πω...)
Ρε Μαιρη, και τον χειμωνα μπανια θα κανω???


γινεσαι σεξε παναθεμα σε :P
τα κρυα μπανια κανουν καλο στο δερμα και στα νευρα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το βρίζεις είναι τρόπος του λέγειν καλέ.. :redface:
Δεν είπα ότι με μισείς επειδή έστησες ολόκληρη σκευωρία εναντίον μου. Επίσης δεν ξέρω αν στο έχουν πει αλλά οι δολοφόνοι ήταν 4. Γιατί με παρουσιάζετε τόσο παρτάκια; Λες και παίζω μόνη μου είναι :/: Αυτό δε θα σας το συγχωρήσω ποτέ! :pfff: Όπως λέει και η Usagi, oshioki yo :pfff:

Το ξερω... Και ειμαι βεβαιος για τον εναν... Και σχεδον βεβαιος για τον αλλο... Το εχω γραψει αλλωστε και στο κυριως θεμα του Παλερμο...
Βσκ εσυ εχεις αναλαβει τον ρολο του δολοφονου που τραβαει την προσοχη και στρεφει τα βλεμματα αλλου και το παιζεις τελεια οφειλω να ομολογησω... Αλλα τι να κανουμε... Εχω μυτη εγω... Υποπτευομαι πως οι αλλοι ειτε ειναι πρωτοεμφανιζομενοι, ειτε δεν εχουν πολυ χρονο...

γινεσαι σεξε παναθεμα σε :P
τα κρυα μπανια κανουν καλο στο δερμα και στα νευρα :whistle:

Με το μαλακο τα περι του ποσο σεξυ ειμαι γιατι εγω θα την φαω την παντοφλα απο την Σιμωνη....:beating::beating:
Το δερμα ειναι μια χαρα, αλλα τα νευρα μου οντως χρειαζονται λιγη βοηθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Το ξερω... Και ειμαι βεβαιος για τον εναν... Και σχεδον βεβαιος για τον αλλο... Το εχω γραψει αλλωστε και στο κυριως θεμα του Παλερμο...
Βσκ εσυ εχεις αναλαβει τον ρολο του δολοφονου που τραβαει την προσοχη και στρεφει τα βλεμματα αλλου και το παιζεις τελεια οφειλω να ομολογησω... Αλλα τι να κανουμε... Εχω μυτη εγω... Υποπτευομαι πως οι αλλοι ειτε ειναι πρωτοεμφανιζομενοι, ειτε δεν εχουν πολυ χρονο...



Με το μαλακο τα περι του ποσο σεξυ ειμαι γιατι εγω θα την φαω την παντοφλα απο την Σιμωνη....:beating::beating:
Το δερμα ειναι μια χαρα, αλλα τα νευρα μου οντως χρειαζονται λιγη βοηθεια...

Ειμαι υπερανω ανθρωπος εγω!:pfff::pfff:





:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ειμαι υπερανω ανθρωπος εγω!:pfff::pfff:





:xtipao:

Α, για δες ποια μας θυμηθηκε!!:pfff:

Και βαραει κιολας...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Α, για δες ποια μας θυμηθηκε!!:pfff:

Και βαραει κιολας...:mad:

δεν σας ξεχασα..αλλα απ οτι βλεπω δεν εχασες ευκαιρια!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
δεν σας ξεχασα..αλλα απ οτι βλεπω δεν εχασες ευκαιρια!:pfff:

Εγω δεν εχασα ευκαιρια??? Που μαραζωνα ολο το σ/κ???

Τι εκανα δηλαδη???:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Εγω δεν εχασα ευκαιρια??? Που μαραζωνα ολο το σ/κ???

Τι εκανα δηλαδη???:pfff:

Με την μια ανταλλασεις πμ, στην αλλη λες οτι ειναι κουκλα, με την αλλη σε γραφουν στα ζευγαρια!
Θες κ αλλα?? :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με την μια ανταλλασεις πμ, στην αλλη λες οτι ειναι κουκλα, με την αλλη σε γραφουν στα ζευγαρια!
Θες κ αλλα?? :pfff:

Πμ δεν ανταλλαξα με καμια... Εξαλλου θα μπορει να το επιβεβαιωσει και η ιδια... Οκ, ειπα την Αννα κουκλα, αλλα και παλι ανελυσα οτι δεν ειναι και τοσο κακο... Καλα τωρα οτι με γραψανε στα ζευγαρια και δεν ειχα ιδεα, αν το προσεξες, με μια κοπελα που δεν εχω μιλησει καν, τι να πω????

Κι εσυ ομως δεν ησουν καλυτερη.... Κι εσυ κουκλο ελεγες εναν, μας εγραφες κιολας....:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Που μαραζωνα ολο το σ/κ???

Τι εκανα δηλαδη???:pfff:

Μαράζωνες????
Ώστε έτσι κύριε Ακριβέ!!!!
Δεν σας ενθουσιάζει η παρέα μας πια!!!
Καλά...
Σιμώνη εγώ την καρέκλα εσύ το ρόπαλο!!:)

:beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top