Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σε έχω χαλαρά. Έχω πιεί μισό μπουκάλι soy sauce από το μπουκάλι απευθείας. Πολλές φορές μάλιστα. :P (Προφανώς με πάρα πολύ μικρές γουλιές)
:eek::sick: :P :popcorn:
Οκ, πάω πάσο! Αν και τη λατρεύω αυτή τη σως, χαλαρά γεμίζω ό,τι φαγητό τη σηκώνει...

- Kατσικια, αρνια, συκωτια, ξερασογλου. Πασχα sucks
...
- Αποφευγω μοσχαρισιο και χοιρινο κρεας.. κυριως σε μορφη κιμα το τρωω, εκτος αν η αναιμια βαραει κοκκινα και ΠΡΕΠΕΙ :P
- Μπεικον, μορταδελλα, και ολα τα αλλαντικα που εχουν εμφανες λιπος
- Οτιδηποτε πλημμυρισμενο σε σως
...
Ειδικά με αυτά συμφωνώ πάρα πολύ.
Ωστόσο μ' αρέσει το άρωμα του συκωτιού...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν κάτσω και βρω ένα κι ενα τι έχεις γράψει εσύ εδώ μέσα.. κοίτα να δεις που θα έλεγα ακριβώς το ίδιο με σένα :P
Όχι κάτσε ρε... Να δω :pfff:
- Kατσικια, αρνια, συκωτια, ξερασογλου. Πασχα sucks
- Αποφευγω μοσχαρισιο και χοιρινο κρεας.. κυριως σε μορφη κιμα το τρωω, εκτος αν η αναιμια βαραει κοκκινα και ΠΡΕΠΕΙ :P
- Μπεικον, μορταδελλα, και ολα τα αλλαντικα που εχουν εμφανες λιπος
- Φασολια γιγαντες, ρεβυθια
Και με τι ζεις; :confused:
Ειδικά με αυτά συμφωνώ πάρα πολύ.
Δεν είσαι κρητιτσιά εσύ τότες :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν είσαι κρητιτσιά εσύ τότες :pfff:

Ιιιιιιιιιιι!!! Ήντα 'πες μωρέ! Κουζουλός είσαι;
Εγούγια αν δεν ψαλάσσω χοχλιούς, ντάκο, καλιτσούνια, γαμοπίλαφο (χωρίς το κρέας :P), μπουρέκι...

:P :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έχω κι άλλα καλέ! :D

Εκτός από τα γιαούρτια, που νομίζω τα έχω αναφέρει κάπου παραπίσω
δεν τρώω αγγούρια και κρεμμύδια.
Επίσης δεν μπορώ με την καμία να φάω αραβική πίτα, αυγό σε οποιαδήποτε άλλη μορφή εκτός από τηγανητό, μαγιονέζα και τα περισσότερα από κινέζικο (μπλιαααχχ :S)
Δεν μου αρέσουν καθόλου οι κανονικές φρυγανιές- τρώω μόνο τις σικάλεως (λόξα :/ )



...δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί δε σας αρέσουν οι μπάμιες, εγώ τρελαίνομαι.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπλιαχ λουκάνικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αρνι, φασολια , σολωμο , αβοκαντο οταν θυμηθω αλλα θα επανελθω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σολωμό;;;;;έχεις δοκιμάσει ψητό στα κάρβουνα με πιπέρι,σκόρδο και λαδάκι;



στα δικά μας : κρέατα , σαλάτες , λαχανικά , φρούτα , ψάρια , όσπρια και γενικά ότι φαγητό έχει η λέσχη στην σχολή


:hmm:γαμώτο , αυτά ούτως ή άλλως σε κανέναν δεν αρέσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Τρώω μακαρόνια όταν είναι απόλυτη ανάγκη *κοινώς κόφτεν λόρδεν* μόνο. Εννοώντας τα κοινά μακαρόνια. Τα ολικής τα χλαπακίζω ευχαρίστως και σκέτα.

Επίσης :

  • Σταφίδες (εκτός και αν είναι μαζί με καπνιστά αμύγδαλα-η νέα μου ανακάλυψη-)
  • Βούτυρο
  • Μουσακά
  • Σταφύλι ---ιχχχ...---
  • Αχλάδια
  • γλυκά του κουταλιού
  • παγωτό σοκολάτα
  • σφολιάτα (προτιμώ να δέσω μια πέτρα στο λαιμό μου )
  • ό,τι πλέει στο λάδι ή στο λίπος (ιχχχ...)
Και ενώ τρώω με περισσή χαρά όλα τα αμπνόρμαλ -το Πάσχα ειδικά- (πνευμονάκι, καρδιά, σπληναντεράκια κτλ) το συκώτι δεν το μπορώ.
Σιχαίνομαι και την κοκα κόλα, την λεμονάδα, την σπραητ και όλα τα παρόμοια.Και μου βρωμάει ο τραχανάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Τρώω μακαρόνια όταν είναι απόλυτη ανάγκη *κοινώς κόφτεν λόρδεν* μόνο. Εννοώντας τα κοινά μακαρόνια. Τα ολικής τα χλαπακίζω ευχαρίστως και σκέτα.

Καμία διαφορά δεν έχουν. Poser.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Έχουν μαρή ! Απείρως καλύτερη γεύση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_Maimou

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ θα πω τι τρώω γιατί αλλιώς θα νυχτώσουμε....Τα μόνα φαγητά που τρώω είναι:
-Τηγανητές πατάτες
-Γαρίδες
-Γλυκά
Και αντε και φακές και μακαρόνια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.

ο πατσάς!!!!


ούτε να τον βλέπω δεν μπορώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γεμιστά. Μπορείτε να με βρίσετε ελεύθερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν τρώω με τίποτα: Σαλιγκάρια, γαρίδες, χταπόδι, καλαμαράκια, σουπιές, κοκορέτσι, πατσά, τα πρώτα που θυμάμαι, αν θυμηθώ και άλλα θα συμπληρώσω, επίσης αποφεύγω τα αλαντικά γιατί ξέρω ότι είναι ό,τι πιο ανθυγιεινό υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γεμιστά. Μπορείτε να με βρίσετε ελεύθερα...

:eek::eek::eek:
Τα γεμιστα ειναι το δωρο του θεου στον ανθρωπο
:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ο πατσας τι ειναι ακριβως και τον ακουω τοσα χρονια και δεν ξερω τι ειναι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ούτε εγώ μπορώ να φάω τα γεμιστά! Ενώ τα υλικά τα οποία αποτελούν αυτό το φαγητό τα τρώω όλα (συγκεκριμένα για τη μελιτζάνα τρελαίνομαι σε οποιαδήποτε άλλη συνταγή) εντούτοις τα γεμιστά ποτέ δεν μπόρεσα να τα φάω με όρεξη. Πάντα με το ζόρι.

ο πατσας τι ειναι ακριβως και τον ακουω τοσα χρονια και δεν ξερω τι ειναι?:confused:

Μοσχαρίσια ή αρνίσια ή κατσικίσια κοιλιά και ποδαράκια βραστά σε σούπα. Εγώ τρελαίνομαι πάντως γι' αυτό τό φαγητό. Ιδίως μετά από ξενύχτι και άφθονη οινοποσία είναι ό,τι πρέπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Μοσχαρίσια ή αρνίσια ή κατσικίσια κοιλιά και ποδαράκια βραστά σε σούπα. Εγώ τρελαίνομαι πάντως γι' αυτό τό φαγητό. Ιδίως μετά από ξενύχτι και άφθονη οινοποσία είναι ό,τι πρέπει!


οταν λεμε κοιλια?? ποδαρακια?? και αυτα σε σουπα??:sick::sick::sick:

οκ που λετε πατσα δεν εφαγα ουτε θα φαω ποτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αν το δοκιμάσεις, μπορεί να σου φανεί πολύ πιο νόστιμο απ' ό,τι ακούγεται... Βέβαια περί ορέξεως ουδείς λόγος... Να σημειώσω ότι δεν υπάρχει ρύζι σε αυτήν τη σούπα. Είναι οι κοιλιές και τα ποδαράκια βρασμένα σε νερό. Σερβίρεται είτε χοντροκομμένος είτε ψιλοκομμένος και μπορείς να τον συνοδεύσεις είτε με λεμονάκι (είναι πιο ελαφρός) είτε με σκορδόξιδο (σπάει την πολύ έντονη κρεατίλα) και καυτερό μπούκοβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γεμιστά. Μπορείτε να με βρίσετε ελεύθερα...

Γιατί να σε βρίσουμε καλέ; Τα γεμιστά είναι ΑΠΑΙΣΙΑ!!! Ίου! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top