Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είσαι πρώτη. Ένα χοντροκομμένο ανάμικτο με μπόλικο σκόρδο και μπούκοβο! Θεσσαλονίκη forever!

στα πλαίσια της ευγενικής αλληλο-ενημέρωσης μεταξύ των μελών , θα ήθελα να επισημάνω ότι υπάρχει και σχετικό τόπικ όπου ο πιτσ21 (ο πατρεύς στο βρώμικο και σκοτεινό παρελθόν του) μας ρωτάει ποιος είναι ο αγαπημένος μας τρόπος να τον τρώμε

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αρνι..δεν μου αρεσει ..μου βρωμαει..προτιμω αλλα κρεατα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγω δεν τρωω:
  • Σαλιγκαρια:sick:
  • Γλυκα του κουταλιου
  • Ψαρια..(εκτος απο μπακαλιαρο)
  • Μυδια:sick:
  • Φακες
  • Φασολαδα
  • Ποδια,Κεφαλια,Κοιλιες κλπ:sick:
  • Αρνι και Κατσικι:sick:
  • Κουνελι
  • Σοκολατα υγειας:sick:
  • Βραστο κρεμμυδι:sick:
  • Μπαμιες:sick:
  • Μπλε τυρια
  • Μανιταρια
  • Ασπραδι.(μονο σε ομελετα ανακατεμενο με 1002 αλλα υλικα)
  • Μαγειριτσα:sick:
  • Ρεβιθια
  • Σπανακοριζο..(οχι οτι ενθουσιαζομαι με το κανονικο ριζι αλλα ανιγουεη)
  • Πιπεριες (με τιποτα ομως):sick:
  • Σπαγκετι
  • Κριθαρακι
  • Χαβιαρι
  • Μορταδελα
Αυτα το ολιγα....:(

ΥΓ1:Το Πασχα οπως καταλαβατε με μια σαλατα ειμαι...:'(
ΥΓ2:Μπορειτε να με βρισετε ελευθερα:D
ΥΓ3:Και εγω την λυπαμαι την μανα μου αλλα δεν μπορω να τα φαω...:/:
ΥΓ4: Τα φαγητα που ειναι σημειωμενα με :sick: ειναι τα πιο χειροτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δεν τρώω κουνέλι, λαγό και πουλιά όπως πάπια, κοτόπουλο και όλα που έχουν ράμφος. Λιαααχχχχ

Δεν τρώω μέλι...Το βρίσκω πολύ γλυκό.




οντόπικ :
δεν τρώω - αν και αρέσει σε όλους - κοπλιμέντα

και τσίχλες με μέντα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

  • Σαλιγκαρια:sick: = me too
  • Γλυκα του κουταλιου = τρωω το κιτρομηλο
  • Ψαρια..(εκτος απο μπακαλιαρο) = μ'αρεσουν τα μπαρμπουνια και το καλαμαρι
  • Μυδια:sick: = μμ εφαγα μια φορα σε μια ταβερνα στην αθηνα και μου αρεσαν
  • Φακες = ε πολυ λιγο
  • Φασολαδα = με τιποτα δεν μ'αρεσει
  • Ποδια,Κεφαλια,Κοιλιες κλπ:sick: = επισης
  • Αρνι και Κατσικι:sick: = επισης
  • Κουνελι = μπα καλο ειναι
  • Σοκολατα υγειας:sick: = επισης
  • Βραστο κρεμμυδι:sick: = επισης
  • Μπαμιες:sick: = αα οχι μ'αρεσουν πολυ οπως τις κανει η μαμα
  • Μπλε τυρια = επισης
  • Μανιταρια = εδω τα χαλαμε, οτι πιο αγαπημενο
  • Ασπραδι.(μονο σε ομελετα ανακατεμενο με 1002 αλλα υλικα) = τωρα αυτο αφου παντα ψημενο θα το φαω δεν με νοιαζει
  • Μαγειριτσα:sick: = επισης
  • Ρεβιθια = επισης
  • Σπανακοριζο..(οχι οτι ενθουσιαζομαι με το κανονικο ριζι αλλα ανιγουεη) = μπα το τρωω
  • Πιπεριες (με τιποτα ομως):sick: = σε φαγητο ναι, ωμες με τιποταααα
  • Σπαγκετι = ααα παλι θα τα χαλασουμε μακαρονοειδη παντα αγαπημενα
  • Κριθαρακι = μ'αρεσει πολυ αυτο
  • Χαβιαρι = δεν εφαγα ουτε θα φαω ετσι οπως ειναι η φατσα του
  • Μορταδελα = επισης

προσθετω...

σολωμο γιαξ δεν μπορω καν να τον μυριστω να ψηνεται αηδιαζω
οτιδηποτε δεν μου αρεσει φατσικος δεν το τρωω κιολας
κουνουπιδι
γαριδες
τα κινεζικα φαγητα, τα ιαπωνεζικα κατι τετοια παραξενα
το πεστο
ο ταραμας
κατι ψαρικα σε κονσερβες, σαρδελες που κολυμπανε στο λαδι κατι τετοια πραγματα..

ε δεν θυμαμαι αλλα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ξεχασατε ενα πολυαγαπημενο φαι,,,

τον Πατσά!:hehe:8):sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
κατι που δεν θελω καν να δοκιμασω ειναι ο μουσακας!!!α και η ντοματα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει ο μουσακας!!!και η ντοματα!!:confused:

Ωραια ειναι καλε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει ο μουσακας!!!και η ντοματα!!:confused:

Ωραια ειναι καλε!!!:D

τι να κανουμε βιτσια ειναι αυτα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ιωαννα ματια μου?
επιτελους
να και ενα ατομο που δεν τρωει αρκετα φαγητα..
νομιζα πως ημουνα η μονη μαμωτο!;)
τωρα νιωθω φυσιολογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εμενα δεν μου αρεσουν καθλου οι σουπες αλλα αυτο δεν ειναι και φοβερο....Α λλα δεν μου αρεσει καθολου το χοιρινο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γεμιστά. Μπορείτε να με βρίσετε ελεύθερα...

Γιατί να σε βρίσουμε καλέ; Τα γεμιστά είναι ΑΠΑΙΣΙΑ!!! Ίου! :sick:

<<Η άκυρη>>

Ούτε εμένα μου αρέσουν, και όποτε φτιάχνουν στο σπίτι, τρώω μόνο το ρυζάκι από μέσα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
μακαρόνια με κιμά.
δεν καταλαβαίω τί τους βρίσκει όλος ο κόσμος...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μακαρόνια με κιμά.
δεν καταλαβαίω τί τους βρίσκει όλος ο κόσμος...:confused:

:worry: ο μι τζι και τζιζους και ολοι οι αποστολοι μαζι?? καλε ειναι απο τα ωραιοτερα φαγητα, φυσικα εξαρταται και ποιος τα κανει και πως τα κανει :hmm: η αληθεια ειναι οτι εφαγα σε σπιτι φιλικο και ηταν χαλια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πολλά φαγητά εξαρτάται πώς τα φτιάχνεις... Αν π.χ. ο κίμάς δεν έχει μπαχαρικά και κολυμπάει στο λάδι, τα μακαρόνια είναι παραβρασμένα και ανακατευθούν κιόλας αυτά τα δύο στην κατσαρόλα, αυτό το φαγητό πρέπει να είναι από τα χειρότερα που υπάρχουν. Αν μαγειρευθεί σωστά όμως, είναι από τα αγαπημένα μου. Από εκεί κι ύστερα, είναι και θέμα γούστου...

Σ.σ.: Αν και το τρώω (χωρίς όμως πολλή ευχαρίστηση), δεν μου κάθεται καλά στο στομάχι το ψάρι όταν είναι μαγειρεμένο ψαρόσουπα ή όταν είναι μαγειρεμένο με σάλτσες τύπου σαβόρο, σπετσιώτα κλπ. Μόλις τα φάω, νιώθω μετά αναγούλα. Λέτε να έχω καμία αλλεργία; Ακόμα, αν και μου αρέσουν πολύ, παρατήρησα τελευταία ότι έχω ευαισθησία στα άγρια μανιτάρια τα οποία μου προκαλούν κι αυτά απίστευτο ανακάτωμα στο στομάχι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
:worry: ο μι τζι και τζιζους και ολοι οι αποστολοι μαζι?? καλε ειναι απο τα ωραιοτερα φαγητα, φυσικα εξαρταται και ποιος τα κανει και πως τα κανει :hmm: η αληθεια ειναι οτι εφαγα σε σπιτι φιλικο και ηταν χαλια:P

ακόμα και τα καλύτερα μακαρόνια να είναι, πως να το κάνουμε, δεν μ' αρέσουν..
κι επίσης σιχαίνομαι τα λαχανικά, μπλιαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
ρεβιθια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
μαγειριτσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τζατζίκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

μα γιατι βρε μαρω, ειδικα με μπολικο σκορδο και ζεστο ψωμι ειναι..ακαταμαχητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top